صفحه اصلی / پیش بینی فوتبال امشب / راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۶ مهرماه در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۶ مهرماه در سایت بتکارت

ad banner

در روز ۶ مهر ۱۳۹۹ مسابقات مهم فوتبال در چند تورنومنت برگزار خواهد شد که در متن زیر قصد داریم برای راهنمایی هرچه بیشتر شما عزیزان نکات آماری این دیدارها را بازگو کنیم.

ورود به سایت بت کارت

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا (النصر – التعاون)

در روز ۶ مهر ۱۳۹۹ از ساعت ۲۱:۱۵ دو تیم النصر و التعاون به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. النصر از ۵ بازی اخر خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب ۳ برد و ۱ باخت و ۱ مساوی شده است. در سوی مقابل التعاون از ۵ بازی آخر خود نیز ۲ برد و ۳ باخت داشته است. این دو تیم تابحال ۱۰ بار با هم بازی کرده اند که سهم النصر ۶ برد و التعاون ۳ برد بوده است و ۱ بازی هم مساوی شده است.

فوتبال - لیگ قهرمانان آسیا (النصر - التعاون)

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا (پرسپولیس – السد)

در روز ۶ مهر ۱۳۹۹ از ساعت ۱۷:۱۰ دو تیم پرسپولیس و السد به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. پرسپولیس از ۵ بازی اخر خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب ۳ برد و ۱ باخت و ۱ مساوی شده است. در سوی مقابل السد از ۵ بازی آخر خود نیز ۲ برد و ۱ باخت و ۲ مساوی داشته است. این دو تیم تابحال ۶ بار با هم بازی کرده اند که سهم پرسپولیس ۳ برد و سهم السد ۲ برد و یک بازی هم مساوی شده است.

فوتبال - لیگ قهرمانان آسیا (پرسپولیس - السد)

فوتبال – لیگ انگلیس (منچسترسیتی – لسترسیتی)

در روز ۶ مهر ۱۳۹۹ از ساعت ۱۹:۰۰ دو تیم منچسترسیتی و لسترسیتی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ انگلیس برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. منچسترسیتی از ۵ بازی اخر خود در لیگ موفق به کسب ۵ برد شده است. در سوی مقابل لستر از ۵ بازی آخر خود نیز ۳ برد و ۲ باخت و ۰ مساوی داشته است. برای سیتی در این دیدار آگوئرو، سیلوا و کانسلو بازی نمی کنند و برای لستر نیز اندیدی، پریرا و بنکوویچ غایب می باشند.

فوتبال - لیگ انگلیس (منچسترسیتی - لسترسیتی)

فوتبال – لیگ انگلیس (تاتنهام – نیوکاسل)

در روز ۶ مهر ۱۳۹۹ از ساعت ۱۶:۳۰ دو تیم تاتنهام و نیوکاسل به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ انگلیس برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. تاتنهام از ۵ بازی اخر خود در لیگ موفق به کسب ۳ برد و ۱ باخت و ۱ مساوی شده است. در سوی مقابل نیوکاسل از ۵ بازی آخر خود نیز ۱ برد و ۳ باخت و ۱ مساوی داشته است. برای تاتنهام در این دیدار بیل و تانگانا بازی نمی کنند و برای نیوکاسل نیز لانگ استف، دامت و شار غایب می باشند.

فوتبال - لیگ انگلیس (تاتنهام - نیوکاسل)

فوتبال – لیگ فرانسه (رنس – پاری سن ژرمن)

در روز ۶ مهر ۱۳۹۹ از ساعت ۲۲:۳۰ دو تیم رنس و پاری سن ژرمن به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ فرانسه برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. رنس از ۵ بازی اخر خود در لیگ موفق به کسب ۱ برد و ۳ باخت و ۱ مساوی شده است. در سوی مقابل پاری سن ژرمن از ۵ بازی آخر خود نیز ۳ برد و ۲ باخت و ۰ مساوی داشته است. برای رنس در این دیدار فائز و مونتسی بازی نمی کنند و برای پاریس نیز برنات و کورزوا غایب می باشند.

فوتبال - لیگ فرانسه (رنس - پاری سن ژرمن)

فوتبال – لیگ آلمان (هوفنهایم – بایرن مونیخ)

در روز ۶ مهر ۱۳۹۹ از ساعت ۱۷:۰۰ دو تیم هوفنهایم و بایرن مونیخ به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ آلمان برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. بایرن مونیخ از ۵ بازی آخر خود در این تورنومنت ۵ برد داشته است. در سوی مقابل هوفنهایم از ۵ بازی آخر خود ۴ پیروزی و ۱ باخت و ۰ تساوی در کارنامه خود دارد.
برای هوفنهایم در این دیدار نوردوایت و استافیلدیس غایب هستند و برای بایرن نیز کائوسی بازی نخواهد کرد.

فوتبال - لیگ آلمان (هوفنهایم - بایرن مونیخ)

فوتبال – لیگ ایتالیا (آ اس رم – یوونتوس)

در روز ۶ مهر ۱۳۹۹ از ساعت ۲۲:۱۵ دو تیم آ اس رم و یوونتوس به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ ایتالیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. رم از ۵ بازی آخر خود در این تورنومنت ۴ برد و ۱ باخت و ۰ تساوی داشته است. در سوی مقابل یوونتوس از ۵ بازی آخر خود ۲ پیروزی و ۳ باخت و ۰ تساوی در کارنامه خود دارد. شایان ذکر است این دیدار در ورزشگاه المپیک رم برگزار خواهد شد.

فوتبال - لیگ ایتالیا (آ اس رم - یوونتوس)

فوتبال – لیگ اسپانیا (بارسلونا – ویارئال)

در روز ۶ مهر ۱۳۹۹ از ساعت ۲۲:۳۰ دو تیم بارسلونا و ویارئال به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ اسپانیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. بارسلونا از ۵ بازی آخر خود در این تورنومنت ۴ برد و ۱ باخت و ۰ تساوی داشته است. در سوی مقابل ویارئال از ۵ بازی آخر خود ۲ پیروزی و ۲ باخت و ۱ تساوی در کارنامه خود دارد. برای بارسلونا در این دیدار ترشتکن، برثویت و اومتیتی غایب هستند و برای تیم میهمان مورنو، گررا و پنیا بازی نمی کند.

فوتبال - لیگ اسپانیا (بارسلونا - ویارئال)

فوتبال – لیگ ایتالیا (کروتونه – میلان)

در روز ۶ مهر ۱۳۹۹ از ساعت ۱۹:۳۰ دو تیم کروتونه و میلان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ ایتالیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. کروتونه از ۵ بازی آخر خود در این تورنومنت ۱ برد و ۴ باخت و ۰ تساوی داشته است. در سوی مقابل میلان از ۵ بازی آخر خود ۴ پیروزی و ۰ باخت و ۱ تساوی در کارنامه خود دارد. شایان ذکر است این دیدار در ورزشگاه Ezio Scida برگزار خواهد شد.

فوتبال - لیگ ایتالیا (کروتونه - میلان)

برای پیش بینی مسابقات مهم روز دنیا با سایت بتکارت همراه باشید

ورود به سایت بت کارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

چلسی منچسترسیتی

راهنمای شرط بندی بازی چلسی – منچسترسیتی در بتکارت

بازی حساس و جذاب دو تیم چلسی – منچسترسیتی به میزبانی تیم چلسی در استادیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *