صفحه اصلی / پیش بینی فوتبال امشب / راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۲ مهرماه در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۲ مهرماه در سایت بتکارت

ad banner

در روز ۲ مهر ۱۳۹۹ مسابقات مهم فوتبال در چند تورنومنت برگزار خواهد شد که در متن زیر قصد داریم برای راهنمایی هرچه بیشتر شما عزیزان نکات آماری این دیدارها را بازگو کنیم.

ورود به سایت بت کارت

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا (استقلال – الاهلی)

در روز ۲ مهر ۱۳۹۹ از ساعت ۱۸:۳۰ دو تیم استقلال و الاهلی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. استقلال از ۵ بازی اخر خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب ۲ برد و ۱ باخت و ۲ مساوی شده است. در سوی مقابل الاهلی از ۵ بازی آخر خود نیز ۳ برد و ۱ باخت و ۱ مساوی داشته است. در حال حاضر استقلال با ۲ امتیاز سوم و الاهلی با ۷ امتیاز اول می باشد.

فوتبال - لیگ قهرمانان آسیا (استقلال - الاهلی)

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا (الهلال – شباب الاهلی)

در روز ۲ مهر ۱۳۹۹ از ساعت ۲۱:۳۰ دو تیم الهلال و شباب الاهلی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. الهلال از ۵ بازی اخر خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب ۳ برد و ۰ باخت و ۲ مساوی شده است. در سوی مقابل شباب الاهلی از ۵ بازی آخر خود نیز ۲ برد و ۲ باخت و ۱ مساوی داشته است. در حال حاضر الهلال با ۱۱ امتیاز اول و شباب الاهلی با ۷ امتیاز سوم می باشد.

فوتبال - لیگ قهرمانان آسیا (الهلال - شباب الاهلی)

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا (شهر خودرو – پاختاکور)

در روز ۲ مهر ۱۳۹۹ از ساعت ۲۱:۳۰ دو تیم شهر خودرو و پاختاکور به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. شهر خودرو از ۵ بازی اخر خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب ۰ برد و ۳ باخت و ۲ مساوی شده است. در سوی مقابل پاختاکور از ۵ بازی آخر خود نیز ۲ برد و ۱ باخت و ۲ مساوی داشته است. در حال حاضر شهر خودرو با ۱ امتیاز چهارم و پاختاکور با ۸ امتیاز دوم می باشد.

فوتبال - لیگ قهرمانان آسیا (شهر خودرو - پاختاکور)

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا (خنت – دیناموکیف)

در روز ۲ مهر ۱۳۹۹ از ساعت ۲۲:۳۰ دو تیم خنت و دیناموکیف به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا و در ورزشگاه Ghelamco Arena برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. خنت در بازی آخر خود در این تورنمونت برنده بوده است و کیف نیز از ۳ بازی آخر خود ۱ برد و ۱ باخت و ۱ مساوی داشته است. این دو تیم تابحال دو بار با هم بازی کرده اند که هر دو بار تیم اوکراینی برنده بوده است.

فوتبال - لیگ قهرمانان اروپا (خنت - دیناموکیف)

فوتبال – جام اتحادیه انگلیس (لسترسیتی – آرسنال)

در روز ۲ مهر ۱۳۹۹ از ساعت ۲۲:۱۵ دو تیم لسترسیتی و آرسنال به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های جام اتحادیه انگلیس و در ورزشگاه کینگ پاور برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. لسترسیتی از ۵ بازی آخر خود در این تورنومنت ۲ برد و ۱ باخت و ۲ تساوی داشته است. در سوی مقابل آرسنال از ۲ بازی آخر خود ۱ پیروزی و ۱ باخت در کارنامه خود دارد. برای لستر در این دیدار پریرا و بکوویچ مصدوم هستند و برای آرسنال اما چمبرز، موستافی و سوکراتیس غایب هستند.

فوتبال - جام اتحادیه انگلیس (لسترسیتی - آرسنال)

فوتبال – جام اتحادیه انگلیس (چلسی – بارنزلی)

در روز ۲ مهر ۱۳۹۹ از ساعت ۲۲:۱۵ دو تیم چلسی و بارنزلی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های جام اتحادیه انگلیس و در ورزشگاه استمفورد بریج برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. چلسی از ۲ بازی آخر خود در این تورنومنت ۱ برد و ۰ باخت و ۱ تساوی داشته است. در سوی مقابل بارنزلی از ۳ بازی آخر خود ۲ پیروزی و ۱ باخت در کارنامه خود دارد. برای چلسی در این دیدار سیلوا، زیاش و گیلمور مصدوم هستند و برای بارنزلی اما اندرسون و هلیک غایب هستند.

فوتبال - جام اتحادیه انگلیس (چلسی - بارنزلی)

فوتبال – جام اتحادیه انگلیس (فلیتوورد – اورتون)

در روز ۲ مهر ۱۳۹۹ از ساعت ۲۲:۱۵ دو تیم فلیتوورد و اورتون به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های جام اتحادیه انگلیس و در ورزشگاه Highbury Stadium برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. فلیتوورد از ۳ بازی آخر خود در این تورنومنت ۲ برد و ۱ باخت و ۰ تساوی داشته است. در سوی مقابل اورتون از ۵ بازی آخر خود ۴ پیروزی و ۱ تساوی در کارنامه خود دارد. برای فلیتوورد در این جوئل کلمن مصدوم است و برای اورتون اما دلف و جنک تسون غایب هستند.

فوتبال - جام اتحادیه انگلیس (فلیتوورد - اورتون)

برای پیش بینی مسابقات مهم روز دنیا با سایت بتکارت همراه باشید

ورود به سایت بت کارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

چلسی منچسترسیتی

راهنمای شرط بندی بازی چلسی – منچسترسیتی در بتکارت

بازی حساس و جذاب دو تیم چلسی – منچسترسیتی به میزبانی تیم چلسی در استادیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *