صفحه اصلی / پیش بینی فوتبال امشب / راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۳۱ شهریورماه در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۳۱ شهریورماه در سایت بتکارت

ad banner

در روز ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ مسابقات مهم فوتبال در چند تورنومنت برگزار خواهد شد که در متن زیر قصد داریم برای راهنمایی هرچه بیشتر شما عزیزان نکات آماری این دیدارها را بازگو کنیم.

ورود به سایت بت کارت

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا (پرسپولیس – الدحیل)

در روز ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۸:۳۰ دو تیم پرسپولیس و الدحیل به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. پرسپولیس از ۵ بازی اخر خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب ۳ برد و ۱ باخت و ۱ تساوی شده است. در سوی مقابل الدحیل ۲ پیروزی و ۰ تساوی و ۳ باخت در کارنامه خود دارد. در حال حاضر پرسپولیس از ۴ بازی ۷ امتیاز بدست آورده است و الدحیل نیز از این تعداد بازی موفق به کسب ۶ امتیاز شده است.

فوتبال - لیگ قهرمانان آسیا (التعاون - پرسپولیس)

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا (التعاون – الشارجه)

در روز ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۱:۳۰ دو تیم التعاون و الشارجه به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. التعاون از ۵ بازی اخر خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب ۲ برد و ۲ باخت و ۱ تساوی شده است. در سوی مقابل الشارجه ۱ پیروزی و ۲ تساوی و ۲ باخت در کارنامه خود دارد. در حال حاضر التعاون از ۴ بازی ۶ امتیاز بدست آورده است و الشارجه نیز از این تعداد بازی موفق به کسب ۴ امتیاز شده است.

فوتبال - لیگ قهرمانان آسیا (التعاون - الشارجه)

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا (سپاهان – العین)

در روز ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۱:۳۰ دو تیم سپاهان و العین به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. سپاهان از ۵ بازی اخر خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب ۱ برد و ۳ باخت و ۱ تساوی شده است. در سوی مقابل العین ۱ پیروزی و ۱ تساوی و ۳ باخت در کارنامه خود دارد. در حال حاضر شهر سپاهان از ۴ بازی ۳ امتیاز بدست آورده است و العین نیز از این تعداد بازی موفق به کسب ۱ امتیاز شده است.

فوتبال - لیگ قهرمانان آسیا (النصر - سپاهان)

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا (السد – النصر)

در روز ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۸:۳۰ دو تیم السد و النصر به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. السد از ۵ بازی اخر خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب ۳ برد و ۰ باخت و ۲ تساوی شده است. در سوی مقابل النصر ۳ پیروزی و ۱ تساوی و ۱ باخت در کارنامه خود دارد. در حال حاضر السد از ۴ بازی ۸ امتیاز بدست آورده است و العین نیز از این تعداد بازی موفق به کسب ۱۰ امتیاز شده است.

فوتبال - لیگ قهرمانان آسیا (السد - العین)

فوتبال – لیگ برتر (استون ویلا – شفیلدیونایتد)

در روز ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۰:۳۰ دو تیم استون ویلا و شفیلدیونایتد به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ برتر و در ورزشگاه Villa Park برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. استون ویلا از ۵ بازی آخر خود در این تورنومنت ۲ برد و ۱ باخت و ۲ تساوی داشته است. در سوی مقابل شفیلدیونایتد از ۵ بازی آخر خود در لیگ ۱ پیروزی و ۴ باخت و ۰ تساوی در کارنامه خود دارد. برای استون ویلا در این دیدار بیرون و انگلس غایب هستند و برای شفیلدیونایتد نیز لیس موسه غایب است. قضاوت این دیدار به گراهام اسکات سپرده شده است.
استون ویلا در ۳ بازی قبلی خانگی خود مقابل شفیلد یونایتد مساوی کرده است.
شفیلد یونایتد در ۴ بازی قبلی خود در لیگ برتر شکست خورده است.
در ۷ بازی از ۸ بازی قبلی استون ویلا در لیگ برتر کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.

فوتبال - لیگ برتر (استون ویلا - شفیلدیونایتد)

فوتبال – لیگ برتر (ولورهمپتون – منچسترسیتی)

در روز ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۲:۴۵ دو تیم ولورهمپتون و منچسترسیتی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ برتر و در ورزشگاه مالینیو برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. ولورهمپتون از ۵ بازی آخر خود در این تورنومنت ۳ برد و ۱ باخت و ۱ تساوی داشته است. در سوی مقابل منچسترسیتی از ۵ بازی آخر خود در لیگ ۵ برد در کارنامه خود دارد. برای ولورهمپتون در این دیدار جانی کاسترو غایب است و برای منچسترسیتی نیز آگوئرو و سیلوا بازی نمی کنند. قضاوت این دیدار به آندره مارینر سپرده شده است.

فوتبال - لیگ برتر (ولورهمپتون - منچسترسیتی)

فوتبال – لیگ ایتالیا (میلان – بولونیا)

در روز ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۲:۱۵ دو تیم میلان و بولونیا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ ایتالیا و در ورزشگاه سن سیرو برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. میلان از ۵ بازی آخر خود در این تورنومنت ۴ برد و ۰ باخت و ۱ تساوی داشته است. در سوی مقابل بولونیا از ۵ بازی آخر خود در لیگ ۱ پیروزی و ۱ تساوی و ۳ باخت در کارنامه خود دارد. برای میلان در این دیدار رومانیولی و کونتی غایب هستند و برای بولونیا نیز گری مدل محروم است.

فوتبال - لیگ اروپا (شامروک روورز - میلان)

اسنوکر – مسترز اروپا (ریلی پارسونز – سهیل واحدی)

در روز ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۸:۰۰ ریلی پارسونز و سهیل واحدی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های اسنوکر مسترز اروپا برگزار خواهد شد. این دو اسنوکر باز تا به حال با یکدیگر بازی نکرده اند.
سهیل واحدی در پنج بازی آخر خود باخته است و ریلی پارسونز هم همین آمار را دارد و هر دو بازیکن در شرایط خوبی به سر نمی برند. شایان ذکر است چندی پیش رقابت‌های لیگ اسنوکر حرفه ای‌ها در شهر میلتون کینز انگلستان برگزار شد. سهیل واحدی دومین نماینده ایران در این رقابت‌ها در مقابل حریفانی از کشورهای چین، اسکاتلند و انگلستان قرار گرفت و با قبول شکست از راهیابی به مرحله بعدی بازماند.

اسنوکر - مسترز اروپا (ریلی پارسونز - سهیل واحدی)

برای پیش بینی مسابقات مهم روز دنیا با سایت بتکارت همراه باشید

ورود به سایت بت کارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

چلسی منچسترسیتی

راهنمای شرط بندی بازی چلسی – منچسترسیتی در بتکارت

بازی حساس و جذاب دو تیم چلسی – منچسترسیتی به میزبانی تیم چلسی در استادیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *