صفحه اصلی / پیش بینی فوتبال امشب / راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۲۵ شهریورماه در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۲۵ شهریورماه در سایت بتکارت

ad banner

در روز ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ مسابقات مهم فوتبال در چند تورنومنت برگزار خواهد شد که در متن زیر قصد داریم برای راهنمایی هرچه بیشتر شما عزیزان نکات آماری این دیدارها را بازگو کنیم.

ورود به سایت بت کارت

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا (الدحیل – الشارجه)

در روز ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۹:۳۰ دو تیم الدحیل و الشارجه به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. الدحیل از ۵ بازی اخر خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب ۱ برد و ۲ باخت و ۲ تساوی شده است. در سوی مقابل الشارجه ۰ پیروزی و ۴ تساوی و ۱ باخت در کارنامه خود دارد. در حال حاضر الدحیل از ۲ بازی ۳ امتیاز بدست آورده است و الشارجه نیز از این تعداد بازی موفق به کسب ۱ امتیاز شده است.

فوتبال - لیگ قهرمانان آسیا (الدحیل - الشارجه)

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا (العین – السد)

در روز ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۱۹:۳۰ دو تیم العین و السد به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. العین از ۵ بازی اخر خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب ۱ برد و ۴ باخت و ۰ تساوی شده است. در سوی مقابل السد ۳ پیروزی و ۱ تساوی و ۱ باخت در کارنامه خود دارد. در حال حاضر العین از ۲ بازی ۰ امتیاز بدست آورده است و السد نیز از این تعداد بازی موفق به کسب ۴ امتیاز شده است.

فوتبال - لیگ قهرمانان آسیا (العین - السد)

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا (پرسپولیس – التعاون)

در روز ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۲:۳۰ دو تیم پرسپولیس و التعاون به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. پرسپولیس از ۵ بازی اخر خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب ۱ برد و ۳ باخت و ۱ تساوی شده است. در سوی مقابل التعاون ۲ پیروزی و ۳ تساوی و ۰ باخت در کارنامه خود دارد. در حال حاضر پرسپولیس از ۲ بازی ۱ امتیاز بدست آورده است و التعاون نیز از این تعداد بازی موفق به کسب ۶ امتیاز شده است.

فوتبال - لیگ قهرمانان آسیا (پرسپولیس - التعاون)

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا (سپاهان – النصر)

در روز ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۲:۳۰ دو تیم سپاهان و النصر به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. سپاهان از ۵ بازی اخر خود در لیگ قهرمانان آسیا موفق به کسب ۱ برد و ۱ باخت و ۳ تساوی شده است. در سوی مقابل النصر ۳ پیروزی و ۱ تساوی و ۱ باخت در کارنامه خود دارد. در حال حاضر سپاهان از ۲ بازی ۳ امتیاز بدست آورده است و النصر نیز از این تعداد بازی موفق به کسب ۴ امتیاز شده است.

فوتبال - لیگ قهرمانان آسیا (سپاهان - النصر)

فوتبال – لیگ فرانسه (مون پلیه – لیون)

در روز ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۳۰ دو تیم مون پلیه و لیون به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های لیگ فرانسه و در ورزشگاه Stade de la Mosson برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند. مون پلیه از ۵ بازی آخر خود در لیگ ۲ برد و ۳ باخت و ۰ تساوی داشته است. در سوی مقابل لیون از ۵ بازی آخر خود در لیگ ۳ پیروزی و ۱ تساوی و ۱ باخت در کارنامه خود دارد. برای مون پلیه در این دیدار غایبی وجود ندارد و برای لیون نیز ترائوره غایب است.
مون‌پلیه در ۵ بازی از ۶ بازی قبلی خانگی خود در لیگ ۱ پیروز شده است.
در ۴ بازی قبلی مون‌پلیه در لیگ ۱ بیش از ۲.۵ گل زده شده است.
در ۵ بازی از ۶ بازی قبلی لیون در لیگ ۱ کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.
در ۳ بازی قبلی خانگی مون‌پلیه مقابل لیون کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.

پیش بینی نتیجه:
مون‌پلیه ۲ – ۱ لیون

فوتبال - لیگ فرانسه (مون پلیه - لیون)

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا (دیناموکیف – آلکمار)

در روز ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۱:۳۰ دو تیم دیناموکیف و آلکمار به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های انتخابی لیگ قهرمانان اروپا و در ورزشگاه المپیسکی برگزار خواهد شد. هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند.
آلکمار در ۵ بازی از ۶ بازی قبلی خود در لیگ قهرمانان مساوی کرده است.
در ۶ بازی از ۷ بازی قبلی آلکمار در لیگ قهرمانان کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.

فوتبال - لیگ قهرمانان اروپا (دیناموکیف - آلکمار)

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا (پائوک – بنفیکا)

در روز ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۲:۳۰ دو تیم پائوک و بنفیکا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های انتخابی لیگ قهرمانان اروپا و در ورزشگاه Toumba Stadiumبرگزار خواهد شد. هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند.
در ۶ بازی قبلی بنفیکا در لیگ قهرمانان بیش از ۲.۵ گل زده شده است.
در ۸ بازی از ۱۰ بازی قبلی پائوک در لیگ قهرمانان بیش از ۲.۵ گل زده شده است.
بنفیکا در ۳ بازی قبلی خارج از خانه خود مقابل پائوک پیروز شده است.
پائوک در ۳ بازی قبلی خود در لیگ قهرمانان حداقل ۲ گل زده است.

فوتبال - لیگ قهرمانان اروپا (پائوک - بنفیکا)

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا (خنت – راپیدوین)

در روز ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ از ساعت ۲۳:۰۰ دو تیم خنت و راپیدوین به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب بازی‌های انتخابی لیگ قهرمانان اروپا و در ورزشگاه Ghelamco Arena برگزار خواهد شد. هر دو تیم شرایط متفاوتی را پیش از این مسابقه داشته‌اند.

فوتبال - لیگ قهرمانان اروپا (خنت - راپیدوین)

برای پیش بینی مسابقات مهم روز دنیا با سایت بتکارت همراه باشید

ورود به سایت بت کارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

چلسی منچسترسیتی

راهنمای شرط بندی بازی چلسی – منچسترسیتی در بتکارت

بازی حساس و جذاب دو تیم چلسی – منچسترسیتی به میزبانی تیم چلسی در استادیوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *