صفحه اصلی / عمومی / کوپا آمریکا ۲۰۱۹ ؛ پیش‌بینی بازی کلمبیا – شیلی

کوپا آمریکا ۲۰۱۹ ؛ پیش‌بینی بازی کلمبیا – شیلی

ad banner

در چهارچوب رقابت های کوپا آمریکا ۲۰۱۹ و از مرحله یک چهارم نهایی در ورزشگاه ۴۹ هزار نفری کورینتیانس آرنا در شهر سائو پائولو تیم ملی کلمبیا مقابل تیم ملی شیلی قهرمان دو دوره اخیر کوپا آمریکا قرار خواهد گرفت. بازی راس ساعت ۳:۳۰ بامداد روز شنبه هشتم تیرماه به وقت ایران انجام خواهد شد.

پیش‌بینی کوپا آمریکا ۲۰۱۹ ؛ کلمبیا – شیلی

وضعیت و نکات آماری تیم کلمبیا

کوپا آمریکا ۲۰۱۹

  • تیم ملی کلمبیا لوئیس موریل یکی از بازیکنان ترکیب اصلی خود را به علت مصدومیت تا پایان رقابت های کوپا آمریکا ۲۰۱۹ در اختیار نخواهد داشت.
  • دوان زاپاتا مهاجم آماده این روزهای تیم ملی کلمبیا به خوبی جای رادامل فالکائو باتجربه را در ترکیب اصلی گرفته و انتظار می‌رود او را در نوک پیکان خط حمله سه‌رنگ ها ببینیم.
  • تیم ملی کلمبیا در جریان مرحله گروهی بازی های کوپا آمریکا ۲۰۱۹ تنها تیمی بود که توانست هر سه بازی خود را با پیروزی پشت سر بگذارد. آن ها همچنین در این سه بازی دروازه خود را بسته نگه داشتند تا داوید اسپینا با سه کلین شیت جزو بهترین دروازبانان جام تا اینجای کار لقب بگیرد.

وضعیت و نکات آماری تیم شیلی

  • تیم ملی شیلی برای این دیدار دشوار هیچ محروم و مصدومی ندارد.
  • با توجه به تعداد بازیکنان زیادی که خطر محرومیت آن ها را تهدید می نمود سرمربی شیلی در دیدار پایانی مرحله گروهی مقابل اروگوئه به چند تن از بازیکنان خود استراحت داد.
  • انتظار می رود مائوریسیو ایسلا، ژان بوسژور و آرتورو ویدال را بار دیگر در ترکیب اصلی تیم ملی شیلی ببینیم.
  • شیلی در بازی آخر مرحله گروهی با توجه به اینکه صعودش به مرحله بعدی قطعی شده بود با بازیکنان جوان خود به میدان آمد و به منظور تعیین صدرنشینی گروه سوم مقابل اروگوئه قرار گرفت. قهرمان دو دوره اخیر کوپا آمریکا در آن دیدار با تک گل ادینسون کاوانی مغلوب اروگوئه شد تا در مرحله یک چهارم نهایی حریف تیم قدرتمندی چون کلمبیا شود.
  • در سه تقابل از چهار دیدار اخیر میان دو تیم بازی با نتیجه تساوی به پایان رسیده است و در این دیدار ها چهار کارت قرمز از جیب داوران مسابقه خارج شده است. انتظار می رود بازی پربرخورد و سنگینی از جانب هر دو تیم شاهد باشیم. آخرین پیروزی تیم ملی شیلی مقابل کلمبیا به دوره قبلی کوپا آمریکا باز می‌گردد که توانستند کلمبیا ده نفره را ۲-۰ شکست دهند. مسابقاتی که سرانجام با دومین قهرمانی پیاپی شیلی به پایان رسید.
bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *