صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / کوپا آمریکا ۲۰۱۹ ؛ پیش‌بینی بازی اروگوئه – پرو

کوپا آمریکا ۲۰۱۹ ؛ پیش‌بینی بازی اروگوئه – پرو

4 2 1

در چهارچوب رقابت های کوپا آمریکا ۲۰۱۹ و از مرحله یک چهارم نهایی در ورزشگاه ۴۸ هزار نفری فونته نوا در شهر باهیا تیم ملی اروگوئه مقابل تیم ملی پرو قرار خواهد گرفت. بازی راس ساعت ۲۳:۳۰ شنبه شب هشتم تیرماه به وقت ایران انجام خواهد شد.

پیش‌بینی کوپا آمریکا ۲۰۱۹ ؛ اروگوئه – پرو

وضعیت و نکات آماری تیم اروگوئه

کوپا آمریکا ۲۰۱۹
ترکیب تیم ملی اروگوئه
  • تیم ملی اروگوئه ماتیاس وسینو و دیگو لاکسالت را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.
  • نگرانی هایی در اردوی تیم اروگوئه در خصوص روند بهبود وضعیت دیگو لاکسالت وجود دارد اما در صورت نرسیدن این بازیکن به بازی مقابل پرو، مارتین کاسارس به سمت چپ خط دفاعی خواهد رفت تا جای او را پر کند و جیووانی گونزالس نیز در پست دفاع راست بازی خواهد کرد.
  • ماتیاس وسینو که مصدومیتی سخت او را از ادامه حضور در رقابت های کوپا آمریکا ۲۰۱۹ بازداشت از ترکیب تیم اروگوئه خط زده شده و به جای او لوکاس توریرا در مرکز خط میانی در کنار رودریگو بنتانکور بازی خواهد کرد.
  • در بازی آخر مرحله گروهی بازی های کوپا آمریکا ۲۰۱۹ و از گروه سوم اروگوئه با تک گل ادینسون کاوانی تیم ملی شیلی قهرمان دو دوره اخیر کوپا آمریکا را شکست داد تا با ۷ امتیاز صدرنشین گروه لقب بگیرد. همچنین این پیروزی سبب شد تا آن ها از رویارویی با تیم ملی کلمبیا از مدعیان قهرمانی این دوره کوپا آمریکا ۲۰۱۹ جلوگیری کنند و حریف به مراتب آسان تری چون پرو را پیش رو داشته باشند.

وضعیت و نکات آماری تیم پرو

  • تیم ملی پرو برای این دیدار هیچ محروم و مصدومی ندارد.
  • تیم پرو در بازی آخر مرحله گروهی از گروه اول رقابت های کوپا آمریکا ۲۰۱۹ با عملکردی ضعیف مقهور نمایش فوق العاده برزیل میزبان شد و با ۵ گل از این تیم شکست خورد. با این حال به نظر می رسد پرو را با همان یازده بازیکن اصلی خود در زمین ببینیم.
  • پرو با وجود شکست سنگین مقابل میزبان بازی ها با چهار امتیاز از سه مسابقه توانست به مرحله حذفی صعود کند.
  • در آخرین تقابل میان دو تیم که در جریان بازی های مقدماتی جام جهانی برگزار شد پرو توانست اروگوئه ده نفره را ۲-۱ شکست دهد. با این حال چهار بازی قبل از این دیدار با پیروزی پرافتخار ترین تیم تاریخ کوپا آمریکا به پایان رسید.
ezgif.com gif maker 1
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

فوتبال لیگ برتر انگلیس ( برنلی - کریستال پالاس )

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۳ آذر در سایت بتکارت

مسابقات مهم ورزشی هر روزه در سراسر جهان در حال برگزاری است و نویسندگان سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.