صفحه اصلی / فوتبال / کوپا آمریکا ۲۰۱۹ ؛ پاراگوئه ۲-۲ قطر؛ نمایش امیدواره کننده قهرمان آسیا

کوپا آمریکا ۲۰۱۹ ؛ پاراگوئه ۲-۲ قطر؛ نمایش امیدواره کننده قهرمان آسیا

4 2 1

بت کارت- از گروه دوم رقابت های کوپا آمریکا ، دو تیم قطر و پاراگوئه در اولین بازی خود به مصاف هم رفتند و به تساوی رضایت دادند.

پاراگوئه بازی را بهتر آغاز کرد و تنها دو دقیقه از بازی سپری شده بود که صاحب یک ضربه پنالتی شد. روی یک ضربه کرنر بود که ضربه سر والدس به دست مدافع قطر برخورد کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. اسکار کاردوسو، بازیکن باتجربه پاراگوئه، پشت ضربه قرار گرفت و با فریب الشیب، توانست حساب کار را ۱-۰ کند. بعد از این گل قطری ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نمی توانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند. در دقایق پایانی نیمه اول بازی متعادل تر شد اما باز هم موقعیت چندانی روی دروازه ها ایجاد نشد و در نهایت این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم را هم پاراگوئه بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۱ به گل رسیدند اما داور به دلیل آفساید، آن را نپذیرفت. با این وجود، این تیم در دقیقه ۵۶ توانست اختلاف را به دو گل افزایش بدهد. گونسالس که روی پاس آلمیرون صاحب توپ شده بود، با یک ضربه دیدنی، توانست گل دوم پاراگوئه را به نام خود کند. قطری ها که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، در دقیقه ۶۸، یکی از گل های خورده را جبران کردند. المعز علی که با پاس طارق سلمان، پشت محوطه جریمه پاراگوئه صاحب توپ شده بود، با یک ضربه دیدنی، حساب کار را ۲-۱ کرد.

تساوی قطر و پاراگوئه در کوپا آمریکا

تساوی قطر و پاراگوئه در کوپا آمریکا
حملات قطر بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و سرانجام در دقیقه ۷۷، این تیم به گل تساوی رسید. روی پاس عمقی اکرم عفیف بود که بوعلام خوخی صاحب موقعیت شد اما ضربه او را دروازه بان پاراگوئه برگشت داد ولی توپ بعد از برخورد به روخاس، وارد دروازه شد. در دقایق پایانی هر دو تیم تلاش زیادی برای زدن گل برتری انجام دادند اما این اتفاق رخ نداد و در نهایت بازی با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

پیش بینی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

what to bet

انتخاب اینکه روی چه چیزی شرط ببندیم – آپشن های شرط بندی فوتبال

چندین قالب مختلف فوتبال در کشورهای مختلف در سراسر جهان وجود دارد. اگر از شرط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *