صفحه اصلی / فوتبال / کوپا آمریکا ۲۰۱۹ ؛ ژاپن ۰-۴ شیلی؛ تحقیر سامورایی ها برابر قهرمان دوره قبل

کوپا آمریکا ۲۰۱۹ ؛ ژاپن ۰-۴ شیلی؛ تحقیر سامورایی ها برابر قهرمان دوره قبل

4 2 1

بت کارت- برخلاف تیم ملی فوتبال قطر، تیم ژاپن شروع ناامیدکننده‌ای در مسابقات کوپا آمریکا ۲۰۱۹ برابر تیم ملی شیلی داشت.

در آخرین بازی دور نخست مرحله گروهی کوپا آمریکا ۲۰۱۹ برزیل دو تیم شیلی و ژاپن برابر هم قرار گرفتند که این دیدار با پیروزی ۴ بر صفر لاروخا به پایان رسید.

ژاپن با وجود این که در نیمه نخست نمایش خوبی بر جای گذاشت اما دروازه‌اش در دقیقه ۴۱ توسط اریک پولگار باز شد. در ۴۵ دقیقۀ دوم شرایط متفاوت بود و شیلی تیم برتر میدان بود. به همین خاطر، جشنوارۀ گل به راه انداخت. ادواردو وارگاس در دقیقۀ ۵۴ نتیجه را ۲ بر صفر به نفع لاروخا کرد. الکسیس سانچس هم فرصت گلزنی پیدا کرد. او در دقیقۀ ۸۲ دروازۀ ژاپن را برای سومین بار باز کرد. تنها یک دقیقه بعد، وارگاس گل دوم را به ثمر رساند. شیلی با این پیروزی در کنار اروگوئه سه امتیازی در صدر جدول گروه C قرار گرفت.

پیروزی پر گل شیلی برابر ژاپن در کوپا آمریکا

پیرزی پر گل شیلی برابر ژاپن در کوپا آمریکا
شرح گل ها:

پولگار – ۴۱ (شیلی): کرنر از سمت راست ارسال شد. پولگار بالاتر از همه با ضربه سر گل اول بازی را به ثمر رساند.
وارگاس – ۵۴ (شیلی): وارگاس از بیرون محوطۀ پنالتی ژاپن اقدام به شوت‌زنی کرد. توپ او بعد از برخورد با پای مدافع حریف وارد دروازه شد.
الکسیس – ۸۲ (شیلی): توپ از سمت راست ارسال شد. الکسیس سانچز در حالی که از سوی مدافع ژاپن تحت فشار بود، با ضربه سر گل سوم تیمش را زد.
وارگاس – ۸۳ (شیلی): اشتباه در خط دفاعی ژاپن و تیزهوشی بازیکنان شیلی، وارگاس را در موقعیت تک به تک قرار داد. دروازه بان سامورایی ها از دروازه خارج شده بود و وارگاس توپ را از بالای سر او به تور نشاند.

در مورد آمار هم بد نیست بدانید تیم ملی شیلی تاکنون ۲۳ بار مقابل تیم های آسیایی قرار گرفته است که حاصل کار آن ۱۱ پیروزی و ۴ شکست بوده است. آن ها همچنین ۳۳ گل به ثمر رسانده اند و ۲۰ گل نیز دریافت کرده اند.

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

what to bet

انتخاب اینکه روی چه چیزی شرط ببندیم – آپشن های شرط بندی فوتبال

چندین قالب مختلف فوتبال در کشورهای مختلف در سراسر جهان وجود دارد. اگر از شرط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *