صفحه اصلی / فوتبال / کوپا آمریکا ۲۰۱۹ ؛ چهار کشوری که توانایی قهرمان شدن را دارند: اکوادور

کوپا آمریکا ۲۰۱۹ ؛ چهار کشوری که توانایی قهرمان شدن را دارند: اکوادور

4 2 1

در این بخش به معرفی یکی دیگر از مدعیان کوپا آمریکا ۲۰۱۹ خواهیم پرداخت. تیم ملی اکوادور لقب سه رنگ ها را به یدک می کشند و یکی از مدعیان بی سر و صدای این رقابت ها معرفی شده اند.

پیش‌بینی مسابقات کوپا آمریکا در سایت بتکارت

معرفی تاریخچه تیم ملی اکوادور یکی از مدعیان قهرمانی کوپا آمریکا ۲۰۱۹

معرفی تاریخچه تیم ملی اکوادور یکی از مدعیان قهرمانی کوپا آمریکا ۲۰۱۹
تیم ملی اکوادور تا به امروز ۲۷ بار موفق شده است در رقابت های کوپا آمریکا حضور پیدا کند و رقابت های امسال بیست و هشتمین بار است که آن ها راهی این تورنمنت می شوند. در این دوره از مسابقات، اکوادور را هرنان داریو بولیلو گومز از کشور کلمبیا هدایت می کند و انتظار می رود یک تیم با عطش زیاد برای موفقیت را راهی این رقابت ها کند و پیش از جام جهانی قطر یک تیم جوان و با کیفیت را آماده کند. اولین حضور اکوادور در کوپا آمریکا به سال ۱۹۳۹ یعنی ۸۰ سال قبل برمی گردد. بازی هایی که در کشور پرو برگزار می شد و سه رنگ ها با یک تیم کامل اکوادوری به این تورنمنت رفتند. یکی از اتفاقات جالب آن تورنمنت اکوادور بود تیمی که با رومن اونامونو به عنوان مربی موفق شد در اولین بازی برابر پروی میزبان با نتیجه ۵-۲ به برتری برسد.

اکوادور تا به حال سه بار در سال های ۱۹۴۷، ۱۹۵۹ و ۱۹۹۳ میزبانی این رقابت ها را بر عهده داشته است. یکی دیگر از بازی هایی که اکوادور بسیار سروصدا کرد در سال ۱۹۵۹ بود. در آن سال دو بار رقابت های کوپا آمریکا به دو شکل متفاوت برگزار شد. یک بار در اکوادور و یک بار دیگر در کشور آرژانتین در ماه مارس که با قهرمانی آلبی سلسته به پایان رسید. با این حال اکوادوری ها برای افتتاح ورزشگاه مودلو درخواست کردند که این تورنمنت به شکل دیگری هم برگزار شود و بین روزهای ۵ و ۲۵ دسامبر بیست و ششمین دور رقابت ها برگزار شد. آنتونیتو والنسیا در تیم فعلی به عنوان مشهور ترین مهره تیم یاد می شود و در کنار او اسامی همچون فیلیپه کایسدو و جفرسون مونترو نیز بازیکنانی هستند که نقش مهمی برای اکوادور در این دوره از رقابت ها خواهند داشت. آن ها امیدوارند با این تیم یک نمایش موفقیت آمیزی داشته باشند و بتوانند بهترین نتیجه شان که دو بار کسب کردند یعنی کسب مقام چهارمی در سال های ۱۹۴۷ و ۱۹۵۹ را بهبود بخشند. دو سالی که در هر دوی ان ها میزبان این رقابت ها بودند.

65eb6ae26f813553fc53838cb09d9789
در کوپا آمریکا ۲۰۱۹ آن ها در گروه C با تیم های ژاپن، شیلی و اروگوئه هم گرو هستند و اولین بازیشان برابر اروگوئه در روز ۱۶ ژوئن در بلوهوریزنته برگزار خواهد شد.

پیش‌بینی مسابقات کوپا آمریکا در سایت بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

what to bet

انتخاب اینکه روی چه چیزی شرط ببندیم – آپشن های شرط بندی فوتبال

چندین قالب مختلف فوتبال در کشورهای مختلف در سراسر جهان وجود دارد. اگر از شرط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *