صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی چهارم فروردین در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی چهارم فروردین در سایت بتکارت

ad banner

پیش بینی مسابقات ورزشی

فوتبال – جام ملت‌های اروپا‌؛ آلمان – هلند

قدرت‌های فوتبال اروپا در حساس‌ترین مسابقه مرحله گروهی به مصاف هم خواهند رفت. تیم ملی هلند که با نسل جدید خود نتایج خوبی در بازی‌های اخیر کسب کرده میزبان تیم ملی آلمان خواهد بود که در ۵ بازی اخیر ۲ بار شکست خورده و تنها ۱ پیروزی به دست آورده است. در سوی دیگر تیم ملی هلند در ۴ بازی آخر خانگی به پیروزی رسیده و ۱۱ گل به ثمر رسانده و تنها ۱ گل دریافت کرده است. در ۲ رویارویی سال گذشته این دو تیم ۱ بار هلند با نتیجه ۳-۰ به پیروزی رسیده و ۱ بازی با نتیجه ۲-۲ مساوی شده است.

فوتبال – جام ملت‌های اروپا‌؛ کرواسی – مجارستان

نایب قهرمان جام جهانی در دومین بازی مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۰ به مصاف تیم ملی مجارستان خواهد رفت. تیم ملی کرواسی در ۵ بازی آخر خود ۳ بار برنده بوده، ۱ مساوی داشته و ۱ بار شکست خورده است. در طرف دیگر مجارستان در ۵ بازی اخیر ۲ بار به پیروزی رسیده، ۲ بار بازنده بوده و ۱ مساوی داشته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم ۲ بار کرواسی به پیروزی رسده و ۳ دیدار اخیر با نتیجه مساوی خاتمه یافته است.

فوتبال – قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا‌؛ ایران – یمن

تیم امید ایران پس از پیروزی ۳-۱ در دیدار اول برابر ترکمنستان در دومین مسابقه مرحله مقدماتی قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا به مصاف تیم امید یمن خواهد رفت که در بازی اول با نتیجه ۵-۰ مغلوب عراق شد. ایران در این بازی به علت رقابت رودرو برابر عراق، نیاز به پیروزی پرگل برابر یمن دارد تا بتواند از نظر تفاضل گل بالاتر از تین عراق قرار بگیرد. تیم امید یمن در ۵ بازی اخیر بازنده بوده و ۱۶ گل دریافت کرده است. در سمت دیگر تیم امید ایران در ۵ بازی قبلی ۲ بار برنده بوده، ۲ بار شکست خورده و ۱ مساوی برابر اردن داشته است.

بسکتبال – لیگا آ‌س‌ب اسپانیا؛ بارسلونا – رئال مادرید

تیم بسکتبال رئال مادرید برای باز پس گیری صدر جدول لیگ آس‌ب اسپانیا نیاز به پیروزی در الکلاسیکو برابر بارسلونا دارد. رئال مادرید در ۵ بازی اخیر خود ۴ بار برنده بوده و ۱ بار بازنده بوده است. در طرف دیگر بارسلونا در ۵ بازی آخر خود ۳ بار به پیروزی رسیده و ۲ بار شکست خورده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، ۴ بار بارسلونا به پیروزی رسیده و ۱ بار رئال مادرید برنده بوده است.

والیبال – لیگ پلاس لهستان؛ اسکرا بوخاتوف – کنجژن-کوژله

اسکرا بوخاتوف به همراه ستاره ایرانی خود میلاد عبادی‌پور به تیم صدرنشین لیگ پلاس لهستان یعنی کنجژن-کوژله خواهد رفت. کنجژن-کوژله در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته و اسکرا بوخاتوف که در ۵ بازی آخر به پیروزی رسیده، در رتبه ششم جدول قرار دارد. در ۵ رویارویی قبلی این ۲ تیم اسکرا بوخاتوف ۳ بار برنده بوده و ۲ بار شکست خورده است.

تنیس – ای‌تی‌پی مسترز میامی آمریکا – فلیکس اوگر الیاتین – هوبرت هورکاچ

هوبرت هورکاچ که در دور قبلی موفق شد با خلق یک شگفتی دومنیک تیم را شکست دهد در مرحله یک شانزدهم نهایی ای‌تی‌پی مسترز میامی به مصاف فلیکس اوگر الیاتین نفر شماره ۵۷ تنیس دنیا خواهد رفت. هر دو تنیسور در ۵ بازی آخر خود ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته‌اند. هوبرت هورکاچ هم‌اکنون ۳ پله بالاتر از رقیب در رتبه ۵۴ رنکینگ دنیا قرار دارد.

تنیس – دبلیوتی‌ای میامی آمریکا –  مارکتا ووندروسووا – الیز مرتنز

الیز مرتنز نفر شماره ۱۴ تنیس زنان جهان در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات دبلیوتی‌ای میامی به مصاف مارکتا ووندروسووا خواهد رفت که در تبه ۵۹ دنیای تنیس قرار دارد. الیز مرتنز در ۵ بازی آخر خود ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته و مارکتا ووندروسووا در ۵ بازی قبلی ۴ بار برنده بوده و ۱ بار شکست خورده است. در تنها رویارویی این دو تنیسور، الیز مرتنز با نتیجه ۲-۱ رقیب خود را شکست داده است.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *