صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۱ اسفند در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۱ اسفند در سایت بتکارت

4 2 1

پیش بینی مسابقات ورزشی

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا‌؛ یوونتوس – اتلتیکو مادرید

در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا‌، یوونتوس پس از شکست ۲-۰ در بازی رفت، در بازی برگشت میزبان اتلتیکو مادرید خواهد بود. یوونتوس در ۵ بازی اخیر ۴ بار برنده بوده و تنها ۱ شکست داشته است. در سوی دیگر اتلتیکو مادرید در ۵ بازی اخیر بدون دریافت گل برنده بوده و بسیار آماده است. در ۳ رویارویی آخر این دو تیم ۲ بار اتلتیکو مادرید برنده بوده و ۱ بازی مساوی شده است.

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا‌؛ منچستر سیتی – شالکه ۰۴

منچستر سیتی در بازی برگشت دور دوم حذفی لیگ قهرمانان اروپا کار سختی برابر شالکه نخواهد داشت چرا که در بازی رفت با نتیجه ۳-۲ به پیروزی رسیده است. منچستر سیتی در ۹ بازی اخیر خود برنده بوده و صدرنشین لیگ برتر انگلیس است. شالکه رقیب امشب منچستر سیتی در ۵ بازی اخیر ۴ بار بازنده بوده و ۱ بازی مساوی شده است. در ۲ رویارویی آخر این دو تیم منچستر سیتی موفق به شکست رقیب آلمانی شده است.

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا‌‌؛ استقلال – العین

استقلال پس از شکست ۳-۰ در اولین مسابقه لیگ قهرمانان آسیا، در دومین بازی و در استادیوم آزادی میزبان العین امارات خواهد بود. استقلال در ۵ بازی اخیر ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته و در ۵ بازی آخر خانگی بدون دریافت گل، ۴ پیروزی داشته است. العین امارات که بدون چند ستاره خود برابر استقلال قرار می‌گیرد، در ۵ بازی اخیر ۳ شکست و ۲ پیروزی داشته است. در ۷ رویارویی قبلی استقلال و العین، ۳ بار استقلال برنده بوده، ۲ بار العین به پیروزی رسیده و ۲ بازی مساوی شده است.

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا‌‌؛ السد –  پرسپولیس

پرسپولیس پس از توقف در اولین بازی برابر پاختاکور، در دومین بازی مهمان تیم قدرتمند السد قطر خواهد بود. پرسپولیس در ۵ بازی اخیر ۱ پیروزی و ۴ مساوی داشته و السد در ۵ بازی اخیر ۳ بار برنده بوده و ۲ بازی شکست خورده است. این دو تیم قدرتمند آسیایی، در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا ۴ بار به مصاف هم رفتند که ۲ بار پرسپولیس به پیروزی رسید، ۱ بازی مساوی شده و در ۱ بازی السد به پیروزی رسیده است.

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا‌‌؛ الهلال – الدحیل

قهرمانان فصل گذشته عربستان و قطر در یک بازی حساس به مصاف هم خواهند رفت. الهلال در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی و ۲ مساوی داشته و الدحیل در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی، ۱ مساوی و ۱ شکست داشته است. در ۴ رویارویی آخر این دو تیم میانگین بیش‌تر از ۳ گل داشته، هر تیم ۱ پیروزی کسب کرده و ۲ بازی مساوی شده است.

 تنیس – ای‌تی‌پی مسترز ایندین ولز آمریکا؛ رادو آلبوت – کایل ادموند

در مرحله یک شانزدهم نهایی تنیس ای‌تی‌پی مسترز ایندین ولز رادو آلبوت نفر شماره ۵۳ جهان به مصاف کایل ادموند نفر شماره ۲۳ دنیای تنیس خواهد رفت. هر دو تنیسور در ۶ بازی اخیر به پیروزی رسیده‌اند و از آمادگی بالایی برخوردارند. در ۳ رویارویی آخر این دو تنیسور، کایل ادموند موفق شده با نتیجه ۲-۰ رادو آلبوت را شکست دهد.

تنیس – دبلیوتی‌ای ایندین ولز؛ کیکی برتنز – گاربینیه موگوروسا

کیکی برتنز نفر شماره ۷ تنیس زنان جهان در مرحله یک هشتم نهایی، به مصاف گاربینیه موگوروسا نفر شماره ۲۰ دنیای تنیس خواهد بود. کیکی برتنز در ۵ بازی آخر ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته و گاربینیه موگوروسا در ۵ بازی آخر ۴ بار برنده بوده و ۱ بار شکست خورده است. در ۴ رویارویی آخر این دو تنیسور، ۳ بار کیکی برتنز به پیروزی رسیده و گاربینیه موگوروسا ۱ بار موفق به شکست رقیب قدرتمند خود شده است.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

پیش بینی یورو 2020

پیش بینی یورو 2020 | Euro 2020

پیش نمایش مسابقات یورو 2020 آمار یورو 2020 پیش بینی فرانسه در برابر آلمان پیش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.