صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۰ اسفند در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۰ اسفند در سایت بتکارت

ad banner

پیش بینی مسابقات ورزشی

فوتبال – لیگ برتر خلیج فارس ایران؛ تراکتورسازی – سپاهان

دو مدعی قهرمانی لیگ برتر ایران در حساس‌ترین دیدار هفته بیستم به مصاف هم خواهند رفت و تراکتورسازی در حضور تماشاگران پرشور خود میزبان صدرنشین لیگ برتر یعنی سپاهان خواهد بود. تراکتورسازی در ۵ مسابقه آخر خود ۲ پیروزی، ۲ مساوی و ۱ شکست داشته و در رتبه پنجم جدول قرار دارد. در سوی دیگر سپاهان در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی و ۳ مساوی داشته و رقابت تنگاتنگی برای صدرنشینی با تیم‌های دیگر دارد. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم ۳ بازی مساوی شده و ۲ بار سپاهان موفق به شکست تراکتورسازی شده است.

فوتبال – لیگ برتر خلیج فارس ایران؛ سپیدرود رشت – استقلال خوزستان

در دیگر دیدار حساس لیگ برتر در روز جمعه ۲ تیم انتهای جدول برای فرار از منطقه سقوط به مصاف هم خواهند رفت. هر دو تیم در ۵ بازی اخیر ۲ مساوی و ۳ شکست داشته‌اند و گزینه‌های جدی سقوط به دسته پایین‌تر هستند. در ۳ رویارویی قبلی این دو تیم ۱ بار استقلال خوزستان به پیروزی رسیده و ۲ بازی نیز مساوی شده است.

فوتبال – بوندسلیگا آلمان؛ آگسبورگ – بروسیا دورتموند

آگسبورگ که در ۵ بازی اخیر ۴ بار بازنده بوده و تنها ۱ پیروزی به دست آورده در هفته بیست و چهارم بوندسلیگا، میزبان تیم صدرنشین بروسیا دورتموند خواهد بود. بروسیا دورتموند در ۵ هفته اخیر خود ۲ پیروزی و ۳ تساوی داشته و برای حفظ صدرنشینی نیاز به پیروزی در این بازی دارد. در ۵ رویارویی قبلی بروسیا دورتموند و آگسبورگ، ۳ بازی مساوی شده و ۲ بار بروسیا دورتموند به پیروزی رسیده است.

فوتبال – سری آ ایتالیا؛ کالیاری – اینتر میلان

در اولین مسابقه از هفته بیست و ششم سری آ ایتالیا، اینتر میلان تیم سوم جدول به مصاف تیم رده چهاردهمی کالیاری خواهد رفت. کالیاری در ۵ بازی اخیر خود ۴ بار بازنده بوده و در ۱ بازی به پیروزی رسیده است. در سوی دیگر اینتر میلان در ۵ بازی آخر خود ۲ پیروزی، ۲ شکست و ۱ مساوی داشته است. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم که ۱۹ گل داشته است، ۴ بار اینتر میلان برنده بوده و در ۱ بازی کالیاری موفق به شکست اینتر شده است.

بسکتبال – یورولیگ اروپا؛ المپیاکوس – زسکا مسکو

زسکا مسکو تیم دوم جدول یورولیگ که در ۵ بازی اخیر به پیروزی رسیده، در هفته بیست و چهارم به مصاف المپیکتوس تیم رده هفتم جدول خواهد رفت. المپیاکوس در ۵ بازی اخیر ۱ پیروزی و ۴ شکست پیاپی داشته و برای حضور در دور پلی‌آف نیاز به پیروزی در این بازی دارد. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، ۳ بار زسکا مسکو به پیروزی رسیده و ۲ بار المپیاکوس رقیب خود را شکست داده است.

بسکتبال – یورولیگ اروپا؛ بارسلونا – رئال مادرید

در حساس‌ترین مسابقه امشب بسکتبال یورولیگ شاهد یک الکلاسیکوی بسکتبالی میان بارسلونا و رئال مادرید خواهیم بود. رئال مادرید که صعودش به مرحله پلی‌آف قطعی شده در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته است. در سوی دیگر بارسلونا تیم رده پنجم جدول در ۵ بازی اخیر ۲ شکست و ۳ پیروزی و پیاپی داشته و به دنبال پیروزی و صعود به دور پلی‌آف است. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم ۳ بار بارسلونا به پیروزی رسیده و ۲ بار رئال مادرید موفق به شکست بارسلونا شده است.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *