صفحه اصلی / عمومی / پیش بینی مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۳ اسفند در سایت بتکارت

پیش بینی مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۳ اسفند در سایت بتکارت

ad banner

روز جمعه سوم اسفند مسابقات ورزشی جذاب و مهمی در نقاط مختلف دنیا برگزار می‌شود. مسابقات فوتبال در لیگ برتر ایران و لیگ‌های مختلف اروپایی، مسابقات جذاب و حساس بسکتبال یورولیگ و مرحله نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال ایران که علاقه‌مندان به پیش بینی مسابقات ورزشی می‌توانند تمامی این بازی‌ها را در سایت بتکارت و گزینه‌های متنوع شرط بندی، پیش بینی کنند. در این مطلب ۵ مسابقه حساس جمعه را بررسی خواهیم کرد.

پیش بینی مسابقات ورزشی

فوتبال – لیگ برتر خلیج فارس ایران؛ پدیده – سپیدرود رشت

پدیده مشهر یکی از مدعیان قهرمانی این فصل لیگ برتر در هفته هجدهم به مصاف تیم رده پانزدهمی سپیدرود خواهد بود. پدیده در ۵ مسابقه قبلی ۳ مساوی، ۱ شکست و ۱ پیروزی داشته و ممکن است در صورت عدم پیروزی در این بازی رتبه سوم جدول را به تراکتورسازی واگذار کند. در سوی دیگر شاگردان علی کریمی در ۵ بازی آخر ۳ مساوی و ۲ شکست داشته‌اند و برای فرار از سقوط نیاز به امتیازگیری در این بازی دارند. در ۳ رویارویی قبلی این دو تیم ۲ بار پدیده به پیروزی رسیده و ۱ بار سپیدرود موفق به شکست پدیده شده است.

فوتبال – سوپر لیگ ترکیه؛ گزتپه – ترابزون‌اسپور

در هفته بیست و سوم سوپر لیگ ترکیه، ترابزون‌اسپور به همراه ۲ ستاره ایرانی خود وحید امیری و مجید حسینی به مصاف تیم رده سیزدهمی گزتیپه خواهد رفت. ترابزون‌اسپور در ۵ بازی اخیر ۳ شکست، ۱ مساوی و ۱ پیروزی داشته و در رتبه ششم جدول قرار دارد. در سوی دیگر گزتپه در ۵ بازی اخیر ۴ بار شکست خورده و ۱ بار برنده بوده است. ترابزون‌اسپور در ۳ رویارویی اخیر نتوانسته گزتپه را شکست دهد و ۲ بار بازنده بوده ۱ بازی نیز مساوی شده است.

فوتبال – سری آ ایتالیا؛ آث میلان – امپولی

آث میلان که این روزها فرم خوب خود را بازیافته در هفته بیست و پنجم سری آ ایتالیا میزبان امپولی خواهد بود. آث میلان رده چهارمی در ۵ بازی اخیر ۳ پیروزی و ۲ مساوی داشته است. در سوی دیگر امپولی در ۵ بازی اخیر ۲ بار بازنده بوده و با یک پیروزی و ۲ مساوی در رتبه هفدهم جدول قرار دارد. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم ۲ بار آث میلان برنده بوده، ۱ بازی امپولی پیروز شده و ۲ بازی نیز مساوی شده است.

فوتبال – لیگ برتر انگلیس؛ وستهام – فولهام

در هفته بیست و هفتم لیگ برتر انگلیس وستهام رده دهمی میزبان فولهام رده نوزدهمی خواهد بود. وستهام در ۵ بازی اخیر ۲ مساوی، ۲ شکست و ۱ پیروزی داشته و فولهام در ۵ بازی اخیر ۴ شکست و تنها ۱ پیروزی داشته است. در ۵ رویارویی آخر این دو تیم ۳ بار وستهام به پیروزی رسیده و در ۲ بازی نیز فولهام برنده بوده است.

بسکتبال – یورولیگ اروپا؛ رئال مادرید  – بایرن مونیخ

تیم بسکتبال رئال مادرید پس از شکست هفته گذشته برابر زسکا مسکو و از دست دادن رتبه دوم جدول در هفته بیست و سوم یورولیگ میزبان بایرن مونیخ خواهد بود. هر دو تیم در ۵ بازی اخیر خود با نتایجی مشابه ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته‌اند. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم نامدار، ۳ بار رئال مادرید به پیروزی رسیده و ۲ بار بایرن مونیخ برنده بوده است.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *