صفحه اصلی / راهنمای پیش بینی مسابقات / پیشبینی سایر ورزش‌ها / پیش بینی مسابقات اسنوکر ؛ مارک سِلبی و آنتونی مک گیل در مسابقات آزاد ولز

پیش بینی مسابقات اسنوکر ؛ مارک سِلبی و آنتونی مک گیل در مسابقات آزاد ولز

4 2 1

پیش بینی مسابقات اسنوکر با آغاز رقابت‌های آزاد ولز به اوج هیجان خود رسیده و جمعی از بهترین اسنوکربازان دنیا در این مسابقات باهم به رقابت خواهند پرداخت. در حساس‌ترین بازی‌های دور اول این رقابت‌ها، جان هیگینز قهرمان ۵ دوره‌ی این تورنومنت به مصاف گراهام دات اسکاتلندی می‌رود و رانی اُسالیوان نیز که ۴ عنوان قهرمانی در این مسابقات دارد به مصاف ساندرسون خواهد رفت. مارک ویلیامز، قهرمان جهان نیز در دور نخست هیرانی را پیش رو خواهد داشت.

پیش بینی در بتکارت

در یکی از دیدارهای حساس دور اول مسابقات آزاد ولز اما مارک سِلبی مرد شماره یک اسنوکر جهان به مصاف آنتونی مک گیل اسکاتلندی خواهد رفت. این بازی روز سه شنبه ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه در شهر کاردیف برگزار می‌شود.

پیش بینی مسابقات اسنوکر ؛ مارک سِلبی، شماره یکِ بدون قهرمانی

مارک سِلبی مرد شماره یک اسنوکر جهان که سه عنوان قهرمانی جهان را در کارنامه دارد و همیشه در کنار رانی اُسالیوان جدی‌ترین مدعی هر تورنومنتی به حساب می‌آید، در این فصل به هیچ وجه در فرم خوبی نبوده‌است و از استانداردهای همیشگی که از او سراغ داریم فاصله داشته‌است. او تنها در مسابقات آزاد ایرلند شمالی توانست به نیمه‌نهایی صعود کند که در آن جا در فریم پایانی بازی را به رانی اُسالیوان واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کناررفت. او در مسابقات مسترز و جایزه بزرگ جهان نیز بازی را به جاد ترامپ آماده باخت تا دست مرد شماره یک در این فصل خالی بماند.

مارک سِلبی که یکی از پرافتخارترین اسنوکربازان تاریخ نیز به حساب می‌آید در تلاش است تا در مسابقات آزاد ولز بتواند کمی به استانداردهای همیشگی خود نزدیک شود. البته نباید فراموش کرد سِلبی در همین دور اول به قرعه نسبتا سختی برخورد کرده‌است و آنتونی مک گیل می‌تواند او را به شدت اذیت کند.

پیش بینی مسابقات اسنوکر

پیش بینی مسابقات اسنوکر همیشه دوشوار بوده اما مارک سِلبی بزرگ حداقل روی کاغذ شانس بیشتری برای شکست آنتونی مک گیل اسکاتلندی دارد.

آنتونی مک گیل ؛ قاتل خندان در فکر شکاری بزرگ

آنتونی مک گیل که از سال ۲۰۱۰ وارد رده‌بندی اسنوکربازان حرفه‌ای شد، با چند نمایش درخشان در مسابقات قهرمانی جهان توانست برای خود نامی دست و پا کند. آنتونی مک گیل تا کنون توانسته در ۲ تورنومنت اسنوکر عنوان قهرمانی را کسب کند که هردوی این تورنومنت‌ها از جمله عناوین دارای رنکینگ بوده‌اند. مک گیل همچنین موفق به ثبت ۱۳۵ بِرِیک صد امتیازی نیز شده‌است که برای اسنوکربازی که هشت سال است وارد دنیای حرفه‌ای شده، رکورد بسیار خوبی محسوب می‌شود.

آنتونی مک گیل اکنون در رده بندی جهانی اسنوکر در رده‌ی بیستم قرار دارد و در تلاش است تا با کسب نتایج خوب در مسابقات آزاد ولز جایگاه خود را بهبود بخشد. او در ابتدای سال ۲۰۱۸ توانست حتی تا رده‌ی سیزدهم اسنوکر جهان نیز بالا بیاید اما فرم بد اخیرش باعث سقوط او در رنکینگ شد. مارک سِلبی و مک گیل تا کنون ۸ بار در مقابل هم قرار گرفته‌اند که ۶ پیروزی سهم سِلبی و ۲ پیروزی سهم مک گیل بوده‌است.

پیش بینی مسابقات اسنوکر

پیش بینی مسابقات اسنوکر همیشه سخت است و انتظار می‌رود مک گیل کار سختی در مقابل مرد شماره یک اسنوکر دنیا داشته‌باشد.

پیش بینی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

پیش بینی پیش فصل فوتبال

توصیه های شرط بندی پیش فصل فوتبال | استراتژی پیش بینی مسابقات پیش فصل

تابستان برای بسیاری ممکن است زمان خوبی برای یک ورزش محبوب باشد، اما برای طرفداران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *