صفحه اصلی / تنیس / پیش بینی تنیس هاپمن کاپ ؛ پیش‌بازی دیدار آنجلیک کربر و گاربینه موگوروسا

پیش بینی تنیس هاپمن کاپ ؛ پیش‌بازی دیدار آنجلیک کربر و گاربینه موگوروسا

4 2 1

پیش بینی تنیس هاپمن کاپ ؛ رقابت آلمان و اسپانیا در تنیس زنان

تنیس هاپمن کاپ، رقابتی است که در شهر پرث استرالیا برگذار می‌شود و اغلب برای آمادگی بیشتر بازیکنان برای حضور در اوپن استرالیا برگذار می‌گردد. این مسابقات برای ادای احترام به هری هاپمن بازیکن و مربی تنیس استرالیایی که توانسته ۱۵ جام دیویس برای کشورش به ارمغان بیاورد به نام او نامگذاری شده‌است. تنیس هاپمن کاپ بین هشت کشور و در دو گروه چهار تیمی برگذار می‌شود و فینال را تیم های برنده هر گروه برگذار می‌کنند. پیش بینی تنیس هاپمن کاپ کار آسانی نیست زیرا ممکن است بازیکنان تمام توان خود را در زمین بازی نگذارند تا با تمام انرژی پای به مسابقات اوپن استرالیا بگذارند. هاپمن کاپ ۲۰۱۹ سی و یکمین دوره این مسابقات است که بین کشورهای سوئیس، آمریکا، یونان، بریتانیا، آلمان، اسپانیا، فرانسه و استرالیای میزبان برگذار می‌شود. آلمان و اسپانیا از سری رقابت‌های گروه اول هاپمن کاپ در زمین سخت شهرپرث، بامداد یکشنبه هم در بخش تنیس مردان و هم دربخش تنیس زنان مقابل یکدیگر صف‌آرایی می‌کنند. در بخش تنیس زنان، آنجلیک کربر نماینده آلمان وگاربینه موگوروسا نماینده اسپانیا، زنان شماره دوم و هجدهم رنکینگ تنیسورهای زن جهان ساعت ۰۶:۰۰ مقابل یکدیگر بازی خواهند کرد.

آنجلیک کربر: به دنبال پس گرفتن شماره یک جهان

آنجلیک کربر تنیسور آلمانی، برنده گرنداسلم ویمبلدون سال گذشته، اکنون زن شماره ۲ تنیس زنان می‌باشد‌، او برای پس گرفتن شماره یک از سیمونا هالپ رومانیایی نیاز دارد که در اوپن استرالیا درخشان ظاهر شود، از همین رو او باید خود را پیش از اوپن استرالیا مقابل بازیکن خوبی چون گاربینه موگوروسا که سابقه قهرمانی در ویمبلدون و رولند گاروس را در کارنامه دارد در تنیس هاپمن کاپ محک بزند. کربر در آمریکا، گرنداسلم خوبی را پشت سر نگذاشت و در راند سوم در عین ناباوری مقابل نماینده اسلواکی شکست خورد تا شماره یک را تقدیم سیمونا هالپ کند.علاقه‌مندان پیش بینی تنیس هاپمن کاپ ، پیش بینی تنیس در این بازی بسیار سخت است چون دو بازیکن با تجربه و با سابقه قهرمانی مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند اما می‌توان گفت شانس نماینده آلمان در این بازی بیشتر است.

پیش بینی تنیس هاپمن کاپ

گاربینه موگوروسا: تلاش برای فراموشی سال گذشته

سال ۲۰۱۸ برای گاربینه موگوروسا سال خوبی نبود و او در اوپن استرالیا، ویمبلدون و اوپن آمریکا در راند سوم حذف شد و فقط در رولند گاروس توانست تا نیمه نهایی این رقابت‌ها پیشروی کند. موگورسا در سال ۲۰۱۷ توانسته بود جام مسابقات ویمبلدون را برای خود کند و همچنین در سال ۲۰۱۶ قهرمان رولند گاروس شد. این بازیکن برای اثبات توانایی‌های خود باید در اوپن استرالیا خودی نشان دهد، اما قبل از آن باید در رقابتی سخت مقابل کربر قرار بگیرد. در ۶ بازی گذشته این دو بازیکن ۵ برد سهم موگوروسا وتنها ۱ برد سهم کربر بوده است. این نشان می‌دهد‌ رنکینگ جهانی تنیس فاصله این دو بازیکن را به خوبی نشان نمی‌دهد. شاید در پیش بینی تنیس هاپمن کاپ این بازی، شانس کربر بیشتر باشد اما موگوروسا نشان داده که راه بردن کربر را خوب بلد است.

پیش بینی تنیس هاپمن کاپ

پیش‌بینی مسابقه آنجلیک کربر و گاربینه موگوروسا در سایت بتکارت

 

ezgif 3 a78afeab419f
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

روز سه شنبه دیدارهای برگشت لیگ قهرمانان اروپا پیگیری می شود. در ادامه قصد داریم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.