صفحه اصلی / عمومی / پیش بینی تنیس ایندین ولز ۲۰۱۹ ؛ فیلیپ کولشریبر – نیک کیریوس

پیش بینی تنیس ایندین ولز ۲۰۱۹ ؛ فیلیپ کولشریبر – نیک کیریوس

ad banner

تنیس ایندین ولز ۲۰۱۹، که دو روزی هست به‌طور جدی شروع شده است روز شنبه ۱۸ اسفند ماه شاهد یک بازی حساس و تماشایی خواهد بود. عصر روز شنبه، ۱۸ اسفند ماه (ساعت بازی هنوز تعیین نشده است) فیلیپ کولشریبر آلمانی در مقابل نیک کیریوس استرالیایی قرار خواهد گرفت. در این بازی پیش بینی تنیس ایندین ولز ۲۰۱۹ حساس خواهد بود زیرا فیلیپ کولشریبر از تجربه‌‌ی بالا برخوردار است و نیک کیریوس از قدرت جوانی. کولشریبر از مرحله‌ی ۱۲۸ تنیسور وارد مسابقات شد ولی کیریوس تازه قرار است اولین بازی خود را انجام دهد.

پیش بینی این بازی در بتکارت

پیش بینی تنیس ایندین ولز ۲۰۱۹ ؛ فیلیپ کولشریبر

فیلیپ کولشریبر تنیسور ۳۵ ساله‌ی آلمانی که اینک رنکینگ ۳۹ جهان را در اختیار دارد یکی از ماسه‌ای بازها است و شاید برنامه‌ای برای قهرمانی در این مسابقات نداشته باشد و قطعا زمین سفت ایندین ولز هم یکی از دلایل نا امیدی او از قهرمانی خواهد بود. او هرگز تنیسوری در حد و اندازه‌ای گرنداسلم نبوده و تنها یک بار در سال ۲۰۱۲ توانست تا ۸ نفر برتر یک گرنداسلم (ویمبلدون) صعود کند. کولشریبر تاکنون ۸ عنوان قهرمانی دارد که همه‌ی آنها در مسابقات دسته‌چندم تنیس دنیا بوده‌اند و جز یک قهرمانی در مسابقات ۵۰۰ امتیازی هاله، بقیه‌ی قهرمانی‌هایش در مسابقات ۲۵۰ امتیازی بوده است. قطعا تنیس ۱۰۰۰ امتیازی ایندین ولز برای او زیادی بزرگ است. فیلیپ کولشریبر در مسابقات رسمی و از حدود ۹۰۰ بازی حدود ۵۶٪ بازی‌های خود را برده است. از ۸ قهرمانی او ۶ تای آنها در زمین‌های ماسه‌ای بوده. آخرین قهرمانی او به سال ۲۰۱۷ مربوط می‌شود و سال ۲۰۱۸ را بدون عنوان سپری کرد.

پیش بینی تنیس ایندین ولز ۲۰۱۹ کولشریبر

پیش بینی تنیس ایندین ولز ۲۰۱۹ ؛ نیک کیریوس

نیک کیریوس استرالیایی با ۲۳ سال سن احتمالا از کولشریبر آینده‌ی درخشان‌تری خواهد داشت. او با این سن تاکنون ۵ عنوان داشته و تاکنون ۲ بار هم موفق به صعود به جمع ۸ تنیسور برتر گرنداسلم شده است (۲۰۱۴ ویمبلدون و ۲۰۱۵ اوپن استرالیا). از ۵ قهرمانی او تاکنون ۲ تای آنها در مسابقات ۵۰۰ امتیازی و ۳ تا هم در مسابقات ۲۵۰ امتیازی بوده است. او سال ۲۰۱۸ توانست ۱ قهرمانی به دست آورد و در ۲ ماه سال ۲۰۱۹ نیز ۱ قهرمانی کسب کرده است. نکته‌ای که برای پیش‌بینی تنیس ایندین ولز ۲۰۱۹ مهم است آن است که نیک کیریوس هر ۵ قهرمانی را در زمین‌های سفت به دست آورده و در این بازی، نوع زمین یکی از فاکتورهایی است که به‌نفع او کار خواهد کرد. بازی‌های او در تنیس حرفه‌ای حدود ۲۲۰ تا بوده و توانسته حدود ۶۵٪ بازی‌ها را ببرد. او اکنون رنک ۳۳ دنیای تنیس است و باید دید در برابر تجربه‌ی کولشریبر چه خواهد کرد.

پیش‌بینی تنیس ایندین ولز ۲۰۱۹

تا چند روز دیگر تب پیش‌بینی تنیس ایندین ولز ۲۰۱۹ همه را فرا خواهد گرفت چراکه مسابقاتی است که همه‌ی بازیکنان با انگیزه‌ی کامل به آن وارد می‌شوند. علاوه بر نکاتی که گفته شد توجه داشته باشید این دو تنها یکبار و آن‌هم حدود ۲۰ ماه قبل در اوپن فرانسه روبه‌روی هم قرار گرفتند که بازی را نیک کیریوس با نتیجه‌ی ۰-۳ از آن خود کرد.

پیش بینی تنیس ایندین ولز در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *