صفحه اصلی / سایر ورزش‌ها / پیش بینی بسکتبال NBA ؛ پورتلند بلیزرز – دالاس ماوریکس

پیش بینی بسکتبال NBA ؛ پورتلند بلیزرز – دالاس ماوریکس

4 2 1

در ادامه‌ی سری مسابقات بسکتبال NBA، ساعت ۵:۳۰ پنجشنبه ۱ فروردین سال ۱۳۹۸، پورتلند بلیزرز در استادیوم اختصاصی خود یعنی مُدا سنتر مقابل دالاس ماوریکس صف‌آرایی خواهد کرد. در روزهای پایانی فصل عادی، پیش بینی بسکتبال NBA از حساسیت دو چندانی برخوردار است. پورتلند بلیزرز خود را به آب و آتش می‌زند تا عنوان سومی کنفرانس غرب را کسب کند و بدین‌ترتیب شانس خود برای صعود به مراحل بالاتر پلی‌آف را تضمین کند. این تیم در آخرین بازی خود موفق شد ایندیانا پیسرز، تیم ۴ کنفرانس شرق را با ۸ اختلاف شکست دهد. از طرف دیگر، چند روزی است عدم صعود دالاس ماوریکس به مرحله‌ی پلی‌آف قطعی شده و این تیم با فرمی بسیار بد پا به میدان خواهد گذارد. دالاس، بازی آخر خود را به نیواورلینز پلیکانز واگذار کرد.

پیش بینی بسکتبال NBA در بتکارت

پورتلند بلیزرز؛ هدف، سوم شدن است

پورتلند بلیزرز امسال تیم احترام برانگیزی شده است و هیچ تیمی از رویارویی با آنان خوشحال نیست. این تیم با ۴۳ برد و ۲۷ باخت و آمار ۶۱٪ برد، در همه‌ی مقاطع فصل از یک فرم مشخص برخوردار بوده و هیچ‌گاه فراز و نشیبی را تجربه نکرده است. پورتلند در ۱۰ بازی اخیر خود ۶ برد و ۴ باخت برجای گذارده و جز شکست مقابل ممفیس، بقیه‌ی باخت‌ها مقابل تیم‌های مطرح اتفاق افتاده است. پورتلند بلیزرز به‌لحاظ هجومی تیم ۱۰ لیگ و به‌لحاظ دفاعی تیم ۱۳ لیگ است و با استخدام انس کانتر ترک‌تبار در زمستان به‌نظر می‌آید بتواند در پلی‌آف‌ها آمار دفاعی خود را از این هم بهتر کند. خبر بد آن است که سی‌جی مک‌کالوم دومین بازیکن امتیازآور تیم (با متوسط ۲۲ امتیاز) به‌دلیل مصدومیت، حداقل یک هفته از میدان به دور خواهد بود. دیمین لیلارد، بهترین امتیازآور و پاسور تیم به‌همراه یوسف نورکیچ که بهترین ریباندکننده‌ی تیم است (متوسط ۱۰ ریباند) آماده‌اند دالاس را در هم بکوبند. پورتلند در رده‌ی ۴ کنفرانس غرب است و برای رسیدن به هدف خود که رتبه‌ی ۳ است لازم است این بازی را ببرد. بلیزرز در خانه آمار خوب ۲۶ برد و ۹ باخت را برجای گذارده که پس از دنور بهترین آمار خانگی کنفرانس غرب است.

پیش بینی بسکتبال NBA درک نوویتسکی

دالاس ماوریکس؛ سال بد درک نوویتسکی

درک نوویتسکی، اسطوره‌ی آلمانی دالاس ماوریکس به‌احتمال زیاد در پایان این فصل، خود را بازنشسته خواهد کرد و قطعا از فصلی که گذرانده راضی نیست. تیم او با ۲۸ برد و ۴۲ باخت و ثبت ۴۰٪ برد در رده‌ی ۱۴ کنفرانس غرب قرار دارد و در ۱۵ بازی اخیر آمار وحشتناک ۲ برد و ۱۳ باخت را رقم زده است. با اینکه درک نوویتسکی در این فصل به‌طور متوسط فقط ۱۳ دقیقه بازی کرده ولی توانسته با رسیدن به امتیاز ۳۱۴۲۴، خود را به رده‌ی ششم بهترین امتیازآوران تاریخ لیگ NBA برساند. یکی از دلایل نتایج ضعیف دالاس آن است که مدیران باشگاه در زمستان تصمیم گرفتند جز لوکا دانچیچ همه‌ی بازیکنان اصلی خود را به فروش برسانند و تیم را برای فصل آینده بسازند. لوکا دانچیچ بهترین بازیکن دالاس است که می‌تواند به یکی از بهترین بازیکنان این لیگ تبدیل شود. آخرین برد خارج از خانه‌ی دالاس ماوریکس به حدود ۵۰ روز پیش (آن‌هم مقابل کلیولند فوق‌العاده ضعیف) باز می‌گردد. این تیم در بازی‌های خارج از خانه آمار ۶ برد و ۲۸ باخت را ثبت کرده است.

پیش بینی بسکتبال NBA

در پیش بینی بسکتبال NBA شاید بتوان این بازی را یکی از مطمئن‌ترین بازی‌ها دانست. با توجه به نکات گفته شده شانس دالاس برای برد بسیار کم است هرچند نباید از همان شانس اندک هم غافل شد. برای توجه به برخی نکات بازی به این لینک مراجعه کنید.

پیش بینی بسکتبال NBA در بتکارت

ezgif.com gif maker 1
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی در اسب سواری

اسب سواری | رشته‌ها و شاخه‌های مختلف این ورزش

رشته اسب سواری یکی از رشته هایی است که در سالیان دراز خود را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.