صفحه اصلی / سایر ورزش‌ها / پیش بینی بسکتبال NBA ؛ مینه سوتا تیمبروولوز – اوکلاهما سیتی

پیش بینی بسکتبال NBA ؛ مینه سوتا تیمبروولوز – اوکلاهما سیتی

4 2 1

در ادامه‌ی سری مسابقات بسکتبال NBA، ساعت ۴:۳۰ دقیقه‌ی چهارشنبه ۱۵ اسفند ماه، تیم مینه سوتا تیمبروولوز در ورزشگاه اختصاصی خود یعنی تارگت سنتر میزبان اوکلاهما سیتی خواهد بود. در جدول پرهیجان کنفرانس غرب، پیش بینی بسکتبال NBA قطعا تجربه‌ی جذابی خواهد بود. مینه سوتا تیمبروولوز با آمار بد ۳ باخت پیاپی وارد زمین خواهد شد. این تیم بازی آخر خود را به واشنگتن ویزاردز واگذار کرد. در طرف دیگر اوکلاهما سیتی بعد از ۴ باخت پیاپی بالاخره توانست در بازی قبل خود مقابل ممفیس گریزلیز به پیروزی برسد تا رده‌ی ۳ کنفرانس غرب را همچنان حفظ کرده باشد.

پیش بینی این بازی در بتکارت

مینه سوتا تیمبروولوز؛ نیم‌نگاه به پلی‌آف

مینه سوتا تیمبروولوز در چند فصل اخیر تیم خوبی نبوده و امسال نیز سنت‌شکنی نکرده است و با ۲۹ برد و ۳۴ باخت و آمار ۴۶٪ برد در رده‌ی ۱۱ کنفرانس غرب قرار دارد و تا صعود به مرحله‌ی پلی‌آف به‌قدر ۶ بازی فاصله‌ی امتیازی دارد. این تیم در ۱۰ بازی اخیر خود تنها ۴ بازی را برده است و با این روند قطعا رنگ پلی‌آف را به خود نخواهد دید. جالب آن است که همه‌ی ۷ باخت اخیر مینه سوتا خارج از خانه رخ داده و همین مطلب امید آنها به برد اوکلاهما سیتیِ نه‌چندان آماده را بالا می‌برد. این تیم در بازی‌های خانگی آمار ۲۰ برد و ۱۰ باخت را ثبت کرده و از این لحاظ می‌تواند با تیم‌های بالانشین کنفرانس غرب رقابت کند. این تیم به‌لحاظ هجومی تیم ۱۲ و به‌لحاظ دفاعی تیم ۲۱ لیگ است. واگذار کردن جیمی باتلر به فیلادلفیا چه در حمله و چه در دفاع به‌ضرر این تیم تمام شد. حالا همه‌ی چشم‌ها به کارل آنتونی تاونز (امتیازآورترین و ریباندکننده‌ی اصلی تیم) و جف تیگو (بهترین پاسور تیم) است. مینه سوتا غایب چندان تاثیرگذاری نخواهد داشت.

پیش بینی بسکتبال NBA اوکلاهما سیتی

اوکلاهما سیتی؛ نتایج سینوسی

نتایج سینوسی امان تیم اوکلاهما سیتی را بریده است و رتبه‌ی سوم این تیم در کنفرانس غرب را با خطر مواجه کرده. اوکلاهما با ۳۹ برد و ۲۴ باخت دقیقا وضعیتی مانند پورتلند دارد و تنها به لطف تفاضل گل بیشتر در رتبه‌ی بالاتر ایستاده است. این تیم در ۱۰ بازی اخیر آمار بسیار بد ۵ برد و ۵ باخت را برجا گذاشته و به نیواورلینز پلیکانز و ساکرامنتو کینگز هم باخته است و از فرم درخشان یک ماه خود دور افتاده است. قطعا یکی از دلایل این افت، افت عجیب پال جورج بوده است. او در ۳ بازی اخیر اوکلاهما سیتی غایب بوده ولی در چند بازی قبل از آن که حضور داشته در پرتاب آمار خجالت‌آوری برجای گذاشته است (۴ پرتاب موفق از ۱۹ پرتاب منطقه‌ای در بازی مقابل کینگز). آماده نبودن او باعث افت راسل وستبروک هم شده است. پال جورج احتمالا در بازی مقابل مینه سوتا هم حضور نخواهد داشت. اوکلاهما سیتی در بازی‌های خارج از خانه آمار نسبتا خوب ۱۷ برد و ۱۵ باخت را برجای گذارده است.

پیش بینی بسکتبال NBA

پیش بینی بسکتبال NBA در مورد دو تیمی که در افت به سر می‌برند سخت و هیجان‌آور است. در ۳ بازی اخیر دو تیم، مینه سوتا تیمبروولوز برنده بوده و در همین فصل نیز ۲ بار در خانه‌ی اوکلاهما به میدان رفته که هر دو بار را برده است. از ۶ بازی اخیر بین دو تیم تاندر فقط ۱ بازی را برده است. برای توجه به برخی نکات بازی به این لینک توجه کنید.

پیش بینی بسکتبال NBA در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی در اسب سواری

اسب سواری | رشته‌ها و شاخه‌های مختلف این ورزش

رشته اسب سواری یکی از رشته هایی است که در سالیان دراز خود را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *