صفحه اصلی / سایر ورزش‌ها / پیش‌بینی مسابقات اسنوکر مسترز ۲۰۱۹؛ نبرد جذاب دینگ جونهی و لوکا بِرِسل

پیش‌بینی مسابقات اسنوکر مسترز ۲۰۱۹؛ نبرد جذاب دینگ جونهی و لوکا بِرِسل

4 2 1

با پایان یافتن دور اول مسابقات مَسترز ۲۰۱۹ و مشخص شدن هشت اسنوکرباز برتر این رقابت‌ها، اکنون این پیش‌بینی مسابقات اسنوکر در دور دوم حساس‌تر از همیشه در حال برگزاری است. در دور نخست این رقابت‌ها جان هیگینز قهرمان ۴ دوره‌ی جهان و مارک ویلیامز قهرمان جهان در سال ۲۰۱۸ از دور رقابت‌ها کنار رفتند و مارک اَلِن نیز که در فرم فوق‌العاده‌ای قرار داشت در مقابل لوکا بِرِسل جوان شکست خورد تا یکی از شگفتی‌های این رقابت‌ها در همان دور اول رقم بخورد. پیش‌بینی مسابقات اسنوکر مسترز ۲۰۱۹ با بتکارت همراه باشید.

پیش بینی اسنوکر مسترز ۲۰۱۹

اکنون دینگ جونهی و لوکا برسل که هر دو در دور نخست نمایش فوق‌العاده‌ای داشتند در مقابل هم قرار گرفتند تا یکی از جذاب‌ترین بازی‌های دور دوم رقم بخورد. این بازی از ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه روز پنجشنبه در سالن اَلِکساندر پالاس (Alexander Palace) برگزار می‌شود. پیش‌بینی مسابقات اسنوکر همیشه دشوار است  و فرم خوب هر دو بازیکن نیز این کار را سخت‌تر کرده‌است.

دینگ جونهی؛ فرم فوق‌العاده اژدهای چینی 

پیش‌بینی مسابقات اسنوکر
دینگ که در چند تورنومنت اخیر بسیار ضعیف کار کرده و از استاندارد‌های خود به دور بوده، در دور نخست رقابت‌ها موفق شد جک لیسوفسکی با استعداد را با نتیجه‌ی ۶-۱ از پیش رو بردارد تا مقتدرانه‌ترین پیروزی دور نخست را کسب کرده‌باشد. دینگ در رقابت‌های قهرمانی بریتانیا و آزاد اسکاتلند بسیار ضعیف‌تر از حد انتظار ظاهر شد و اکنون در تلاش است تا به استانداردهای خود نزدیک شود.

دینگ همواره یکی از بهترین بازیکنان جهان در زمینه بازی دفاعی بوده‌است و در کنار آن نیز توانایی فوق‌العاده‌ای در ایجاد کردن بِرِیک‌های صد امتیازی دارد. او تا کنون ۴۹۲ بِرِیک صد امتیازی داشته‌است که یکی از بهترین رکوردها در میان اسنوکربازان جهان محسوب می‌شود. پیش‌بینی مسابقات اسنوکر بسیار دشوار است اما به نظر می‌رسد تجربه‌ی بالای دینگ برای حضور در میادین بزرگ برگ برنده‌ی او در مقابل لوکا برسل کم‌تجربه باشد.

لوکا بِرِسل؛ ماجراجویی جذاب جوان بلژیکی

پیش‌بینی مسابقات اسنوکر مسترز ۲۰۱۹

زمانی که قرعه‌های دور نخست مشخص شد، تقریبا هیچکس برای لوکا بِرِسل شانسی را در مقابل مارک اَلِن قائل نبود اما جوان بلژیکی با یک بازی حساب‌شده و البته شجاعانه بزرگترین شگفتی دور اول را رقم زد و توانست مارک اَلِن را در بهترین فرم زندگی‌اش شکست دهد و به دور بعد صعود کند.

اکنون برسل به مانع بزرگ دیگری به نام دینگ برخورد کرده‌است و در صورت پیروزی برابر دینگ می‌تواند ادعا کند که پیروزی‌اش در مقابل اَلِن تصادفی نبوده و او اکنون در میان بزرگان اسنوکر برای خود جایی دست و پا کرده‌است. توانایی ذهنی برسل برای بازی کردن در رویداد بزرگی همچون مَسترز نیز بسیار قابل ستایش بوده‌است.

تاریخچه‌ی بازی‌های رودر روی دینگ و برسل اما اصلا اخبار خوشی را برای برسل شامل نمی‌شود. این دو تا کنون ۴ بار در مقابل هم بازی کرده‌اند که هر چهار مسابقه با پیروزی دینگ به پایان رسیده‌است. پیش‌بینی مسابقات اسنوکر همیشه سخت است اما به نظر می‌آید دینگ شانس خوبی برای پیروزی در این دیدار داشته‌باشد.

پیش بینی اسنوکر مسترز ۲۰۱۹

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی در اسب سواری

اسب سواری | رشته‌ها و شاخه‌های مختلف این ورزش

رشته اسب سواری یکی از رشته هایی است که در سالیان دراز خود را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *