صفحه اصلی / عمومی / پیش‌بینی تنیس ؛ ونوس ویلیامز – سرنا ویلیامز

پیش‌بینی تنیس ؛ ونوس ویلیامز – سرنا ویلیامز

ad banner

پیش‌بینی تنیس ؛ سی و یکمین جدال دو خواهر

نمای بازی

در ادامه مسابقات تنیس جهانی موبادالا ونوس و سرنا ویلیامز پنجشنبه عصر از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران به مصاف هم می‌روند. خواهران ویلیامز در دو دهه‌ی گذشته هواداران تنیس را با رقابت جذاب‌شان شیفته‌ی خود کرده‌اند. به نقب از سایت «تنیس وورلد لایو» Tennis World LIVE این دو اولین بار در مسابقات ویمبلدون سال ۱۹۹۸ و آخرین بار در مسابقات اوپن استرالیای سال ۲۰۱۸ با هم روبرو شدند. در مبارزه‌ی اول ونوس و در مبارزه آخرشان سرنا برنده شد. به همین دلیل این مسابقه برای علاقه‌مندان پیش‌بینی تنیس چالش جالبی است.

خواهران ویلیامز تاکنون سی بار با هم مبارزه کرده‌اند، که سهم سرنا ۱۲ و سهم ونوس ۸ برد بوده است. سرنا در دهه‌ی اخیر کاملا بر ونوس تسلط داشته و از ده بازی با او در هشت بازی برنده شده است. این دو در سال ۲۰۱۸ دو بار با هم بازی کرده که بار اول در ایندین ولز Indian Wells ونوس برنده شد و بار دوم سرنا در مسابقات اوپن آمریکا توانست رقیب دیرینه‌اش را شکست دهد. این حال پیش‌بینی تنیس کار آسانی نیست و هر دو خواهر بارها نشان داده‌اند که توان برگردادن نتیجه را دارند.

سرنا به دنبال برد نوزدهم برابر ونوس

پروفایل: سن:  ۳۷، قد: ۱۷۵ سانتیمتر، وزن: ۶۸ کیلوگرم

دست: راست، سال‌های فعالیت: ۲۴، رنکینگ جهانی: ۱۶

سرنا ویلیامز در بهترین فرم خود قرار دارد. او  در پنج مبارزه‌ی آخرش چهار برد و یک شکست برابر نااومی اوزاکا داشته است. او در سال ۲۰۱۷ به دلیل بارداری موقتا تنیس را کنار گذاشت و در ابتدای سال ۲۰۱۸ که به مسابقات رسمی برگشت نشانی از تنیسور قدرتمند قبلی نداشت. در واقع برای سرنا ویلیامز تا اوپن فرانسه وقت لازم بود تا به مرز آمادگی برسد. او در دور چهارم مسابقات اوپن استرالیا حذف شد اما در ویمبلدون توانست تا فینال برسد و با شکست برابر آنجلیک کربر به مقام دوم بسنده کرد. قدم بعدی اوپن آمریکا بود که سرنا توانست باز هم به فینال برسد. هر چند که در مسابقه‌ای جنجالی برابر نااومی اوزاکا شکست خورد و باز هم دوم شد. سرنا در جدال خواهران ویلیامز دست بالا را داشته و امیدوار است با عبور از ونوس خاطره شکست‌های اخیر در فینال مسابقات معتبر را به فراموشی بسپارد.

 پیش‌بینی تنیس

ونوس به دنبال انتقام خواهرانه

پروفایل: سن:  ۳۸، قد: ۱۸۵ سانتیمتر، وزن: ۷۳ کیلوگرم

دست: راست، سال‌های فعالیت: ۲۵، رنکینگ جهانی: ۳۸

ونوس ویلیامز در فرم خوبی قرار ندارد و در پنج بازی اخیرش سه برد و دو باخت داشته است. او سال ۲۰۱۸ را در رنک ۵ جهان شروع کرد اما شکست‌های پیاپی و حذف از مسابقات باعث شد که تا رتبه‌ی ۳۸ پایین بیاید. کارشناسان همیشه از نوسان داشتن سطح بازی ونوس انتقاد کرده‌اند. بهترین عملکرد ونوس در سال گذشته صعود به نیمه‌نهایی مسابقات ایندین ولز بوده است. پیش‌بینی تنیس هیچ‌گاه کار راحتی نبوده و با وجود افت ونوس ویلیامز، او اعتماد به نفس خوبی دارد و می‌تواند برنده‌ی جدال خواهران ویلیامز باشد.

 پیش‌بینی تنیس

پیش‌بینی ونوس و سرنا ویلیامز در سایت بتکارت

 

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *