نماد سایت سایت شرط بندی بتکارت

پیش‌بینی بسکتبال NBA آمریکا : یوتا جاز و اوکلاهاما سیتی تاندر

پیش‌بینی بسکتبال NBA آمریکا

پیش‌بینی بسکتبال NBA آمریکا ؛ به یاد پلی‌‌آف سال گذشته در یوتا

دو تیم یوتا جاز و اوکلاهاما سیتی تاندر، از سری مسابقات بسکتبال NBA، در برابر هم صف‌آرایی خواهند کرد. بازی این دو تیم، علاقه‌مندان به بسکتبال NBA را به یاد دور اول پلی‌آف سال گذشته می‌اندازد. جایی که یوتا جاز با بازیکنان جوانش، ستاره‌های پرادعای اوکلاهاما سیتی تاندر را کنار زد و حریف هیوستون راکتس در مرحله بعد شد. آن‌ها یکبار دیگر نشان دادند که پیش‌بینی بسکتبال NBA آمریکا ، تنها روی نام‌ها نمی‌چرخد و باید نگاهی دقیق به تمام جزئیات داشت.

یوتا جاز: ثبات گم‌شده، پیدا خواهد شد؟

یوتا جاز روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد. ریکی روبیو و یارانش با پیروزی در خانه پورتلند تریل بلیزرز، دومین پیروزی متوالی خود را نیز در کارنامه ثبت کردند. از دلایل آن، می‌توان مشارکت بازیکنانی چون کایل کورور و جی کراودر در روند امتیازگیری را عنوان کرد. این روزها در پیش‌بینی بسکتبال NBA آمریکا ، نه تنها باید عملکرد بازیکنان اصلی را در نظر گرفت، بلکه امتیازگیری نیمکت نیز اهمیت بسیاری دارد. یوتا جاز تیمی است که در صورت بازی متعادل نیمکت‌نشینانش، بسیار قدرتمند ظاهر خواهد شد. یوتایی‌ها هیچ وقت به یک بازیکن وابسته نبوده‌اند و ماشین موفقیت آن‌ها، اجزای بزرگ و کوچک زیادی دارد.

اوکلاهاما سیتی تاندر: آتش وستبروک، این شب‌ها همه را می‌سوزاند

پس از شروع فاجعه‌بار ابتدای فصل، کمتر کسی فکر آن را می‌کرد که راسل وستبروک و یارانش به این قدرتمندی به رقابت بازگردند. با این حال فاصله نزدیک تیم‌ها در کنفرانس غرب، هیچ چیزی را برایشان تضمین نکرده است. حالا او کی سی، با سه پیروزی متوالی، در جایگاه دوم کنفرانس غرب دارد. تیم‌های زیادی منتظر لغزش آن‌ها هستند و چه تیمی بهتر از یوتا جاز برای پیروزی مقابل اوکلاهاما سیتی تاندر وجود دارد؟ مدعیان کنفرانس غرب منتظر هستند تا یوتا جاز یک بار دیگر نشان دهد که پیش‌بینی بسکتبال NBA آمریکا ، همواره به سود ستاره‌ها نیست. اوکلاهاما سیتی تاندر اگر می‌خواهد از این مهلکه، جان سالم به در ببرد، باید با استفاده از توان پال جرج و دیگر بازیکنان، تمرکز بیش‌تری روی پرتاب های دور از سبد داشته باشد. رودی گوبرت با توان بالای دفاعی خود، در زیر سبد از آن‌ها پذیرایی خواهد کرد!

مشخصات بازی

ورزشگاه: ویونیت اسمارت هوم آرنا (استادیوم خانگی یوتا جاز)

تاریخ: یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷- ۲۳ دسامبر ۲۰۱۸

ساعت: ۵:۳۰ بامداد

پیش‌بینی مسابقات NBA در سایت بتکارت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
خروج از نسخه موبایل