صفحه اصلی / سایر ورزش‌ها / مکس ورشتپن : فتل بابت برخورد مایوس‌کننده‌ای که داشتیم از من عذرخواهی کرد

مکس ورشتپن : فتل بابت برخورد مایوس‌کننده‌ای که داشتیم از من عذرخواهی کرد

4 2 1

مکس ورشتپن راننده تیم فرمول یکی ردبول طی مصاحبه‌ای اعلام کرد که سباستین فتل به محض اتمام مسابقه از او بابت برخوردی که باهم داشتند عذرخواهی کرد.

مکس ورشتپن از عذرخواهی فتل خبر داد

مکس ورشتپن در دور سی و هفتم مسابقه امروز در سیلورستون موفق شد تا از سباستین فتل سبقت گیرد اما راننده آلمانی سعی کرد تا از داخل بار دبگر جایگاه سوم را بدست آورد که این حمله او با واکنش مکس همراه شد که نتیجه آن برخورد بال جلویی ماشین فتل و به پشت ماشین ورشتپن بود. این تصادف موجب سقوط راننده هلندی ردبول به جایگاه پنجم شد و فتل هم که آسیب شدیدتری از آن دید، هم به پیت لین رفت و هم بخاطر نقشی که در رخ دادن این تصادف داشت از سوی کمیته برگزاری رقابت‌ها، ۱۰ ثانیه جریمه شد. دوربین‌ها پس از اتمام مسابقه نشان دادند که سباستین فتل سمت ماشین مکس ورشتپن رفت و با او دست داد.

مکس ورشتپن در این‌باره گفت:

من حدس می‌زنم که او در آنجا اشتباه ترمز کرد و این موضوع را به خودش هم گفتم. او به محض پیاده شدن از ماشینش، سمت ماشین من آمد و از من عذرخواهی کرد. این اتفاق قطعا ناراحت‌کننده است اما حالا دیگر شما نمی‌توانید آن را تغییر دهید.

مکس ورشتپن

فتل پس از تصادف درباره دفاع کردن مکس ورشتپن در رادیو سوال کرد و این کار او را در صحبت با مهندس‌های تیم فراری ملامت کرد:

من فکر می‌کردم که او از داخل باز هست و می‌توانم از آنجا سبقت بگیرم. اما اینطور نبود. برای لحظه‌ای اینچنین بنظرم آمد و سپس او به وسط پیست آمد و در سمت چپ باقی ماند و من دیگر راهی برای جلوگیری از تصادف نداشتم.

وقتی از فتل درباره جریمه ۱۰ ثانیه‌ای که بر او وارد شد پرسیدند، گفت:

این درست است؛ این اتفاق اشتباه من بود.

مکس ورشتپن که مسابقه را فاصله نُه ثانیه با نفر اول و در رده پنجم به پایان برد، کنار نرفتنش از مسابقه پس از تصادف با فتل را “شگفت‌آور” تعریف کرد:

کم یا زیاد کردن سرعت ماشین برایم سخت شده بود، چراکه صندلی ماشین اندکی بالا رفته بود و من بطور مداوم روی آن تکان می‌خوردم. کف ماشین شکسته بود و من می‌توانستم قطعاتی از ماشین را در آنجا ببینم. ماشین، چیزی که باید نبود بنابراین من از کسب رتبه پنجم خوشحال هستم.

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی در اسب سواری

اسب سواری | رشته‌ها و شاخه‌های مختلف این ورزش

رشته اسب سواری یکی از رشته هایی است که در سالیان دراز خود را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *