صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۳ آذر در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۳ آذر در سایت بتکارت

4 2 1

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۳ آذر ماه

فوتبال – فینال لیگ قهرمانان آسیا

این بازی چارچوب فینال لیگ قهرمانان آسیا، امروز ۰۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰ به وقت تهران در استادیوم سایتاما ژاپن استادیوم برگزار خواهد شد. بازی رفت دو تیم با نتیجه ۱-۰ به نفع الهلال در عربستان به پایان رسیده است. قضاوت این دیدار را والنتین کوانینکو بر عهده خواهد داشت. پنج بازی اخیر تیم اوراوا رد دیاموندز در رقابت‌های مختلف با یک پیروزی، یک تساوی و سه شکست همراه بوده است. پنج بازی اخیر تیم الهلال در رقابت‌های مختلف با دو پیروزی، یک تساوی و دو شکست همراه بوده است.
تیم اوراوا رد دیاموندز در لیگ ژاپن هم اکنون از ۳۲ بازی برگزار شده نه پیروزی، نه تساوی و چهارده شکست به‌دست آورده و با ۳۶امتیاز در رتبه سیزدهم جدول قرار دارد. تیم الهلال نیز در لیگ حرفه‌ای عربستان از ۹ بازی برگزار شده شش پیروزی، دو تساوی و یک شکست کسب کرده و هم اکنون با ۲۰امتیاز صدرنشین لیگ عربستان محسوب می‌شود.

فوتبال – لیگ برتر خلیج فارس

این بازی چارچوب هفته یازدهم لیگ خلیج فارس، امروز ۰۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۵ به وقت تهران در استادیوم انقلاب کرج برگزار خواهد شد. تیم سایپا از ۱۰ بازی برگزار شده دو پیروزی، سه تساوی و پنج شکست کسب کرده و با ۹امتیاز در رده دوازدهم جدول جای دارد. تیم شاهین شهرداری بوشهر از ۱۰ بازی برگزار شده دو تساوی و هشت شکست کسب کرده و با ۲امتیاز در رده شانزدهم جدول جای دارد. سایپا در ۶ بازی قبلی خود در لیگ برتر موفق به گلزنی نشده است. شاهین بوشهر در ۵ بازی قبلی خارج از خانه خود در لیگ برتر شکست خورده است. در ۵ بازی از ۶ بازی قبلی سایپا در لیگ برتر کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.سایپا در ۷ بازی قبلی خود در لیگ برتر موفق به پیروزی نشده است. پنج بازی اخیر تیم سایپا در رقابت‌های مختلف با دو تساوی و سه شکست همراه بوده است.
پنج بازی اخیر تیم شاهین در رقابت‌های مختلف با یک پیروزی، یک تساوی و سه شکست همراه بوده است.

فوتبال – لیگ برتر خلیج فارس

این بازی در چارچوب هفته یازدهم لیگ خلیج فارس، امروز ۰۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران در فولادشهر اصفهان برگزار خواهد شد. تیم ذوب آهن از ۱۰ بازی برگزار شده یک پیروزی، چهار تساوی و پنج باخت کسب کرده و با ۷امتیاز در رده چهاردهم جدول جای دارد. تیم فولاد از ۱۰ بازی برگزار شده چهار پیروزی، چهار تساوی و دو شکست کسب کرده و با ۱۶امتیاز در رده هفتم جدول جای دارد. در ۹ بازی از ۱۰ بازی قبلی فولاد در لیگ برتر کمتر از ۲.۵ گل زده شده است. ذوب آهن در ۱۰ بازی از ۱۱ بازی قبلی خود در لیگ برتر موفق به پیروزی نشده است. فولاد در ۵ بازی قبلی خارج از خانه خود در لیگ برتر شکست نخورده است.
پنج بازی اخیر تیم ذوب آهن در رقابت‌های مختلف با یک پیروزی و چهار شکست همراه بوده است.پنج بازی اخیر تیم فولاد در رقابت‌های مختلف با سه پیروزی، یک تساوی و یک شکست همراه بوده است.

فوتبال – لیگ برتر انگلیس

در ادامه رقابت های این هفته فوتبال جزیره امروز آخرین بازی این هفته برگزار خواهد شد و دو تیم منچستریونایتد و شفیلدیونایتد برابر هم صف آرایی خواهند کرد. این دیدار در حالی برگزار می‌شود که یونایتد در رده ۱۰ جدول حاضر است و شفیلد هم در رتبه هشتم حضور دارد. یونایتد در این دیدار بازیکنان بسیاری نظیر اسکات مک‌تامینی، اریک بیلی، تیموتی فوسو-منسا، پل پوگبا، مارکوس روخو و دیوگو دالو را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و حضور ماتیچ و شاو در هاله‌ای از ابهام است. همچنین این دو تیم تا به حال ۳۸ بار به مصاف هم رفته اند که سهم یونایتد ۱۵ برد و سهم شفیلد ۱۶ برد بوده است و ۷ بازی هم مساوی شده است. در ۷ بازی از ۸ بازی قبلی شفیلد یونایتد در لیگ برتر کمتر از ۲.۵ گل زده شده است. در ۶ بازی از ۷ بازی قبلی خارج از خانه منچستر یونایتد در لیگ برتر کمتر از ۲.۵ گل زده شده است. منچستر یونایتد در ۳ بازی قبلی خود مقابل شفیلد یونایتد پیروز شده است. منچستر یونایتد در ۹ بازی از ۱۰ بازی قبلی خارج از خانه خود در لیگ برتر موفق به پیروزی نشده است. شفیلد یونایتد در ۵ بازی قبلی خود در لیگ برتر شکست نخورده است. در بنگاه‌های شرط‌بندی بیش‌تر افراد این بازی را 2-2 مساوی پیش‌بینی کرده‌اند.

فوتبال – لالیگا اسپانیا

امروز در یکی از دیدارهای حساس فوتبال اسپانیا در هفته چهاردهم، دو تیم وایادولید و سویا به مصاف هم می رود، دیداری که برای شاگردان لوپتگی بسیار حائز اهمیت خواهد بود. سویا در حال حاضر به رتبه ۴ جدول تکیه زده است و با پیروزی در این مسابقه می‌تواند خود را به رتبه سوم جدول و بالاتر از اتلتیکومادرید برساند. آن ها در این مسابقه هیچ غایبی ندارند ولی در آن سو وایادولید خواکین و پلازا را به دلیل مصدومیت در ترکیب خود ندارد. در بنگاه‌های شرط‌بندی بیش‌تر افراد این بازی را 1-1مساوی پیش‌بینی کرده‌اند.رئال وایادولید در ۳ بازی قبلی خانگی خود در لالیگا موفق به کلین شیت شده است. سویا در ۳ بازی قبلی خود مقابل رئال وایادولید پیروز شده است. در ۳ بازی قبلی رئال وایادولید در لالیگا بیش از ۲.۵ گل زده شده است. رئال وایادولید در ۵ بازی قبلی خانگی خود در لالیگا شکست نخورده است. سویا در ۵ بازی قبلی خود در لالیگا شکست نخورده است.

فوتبال – سری آ ایتالیا

این بازی چارچوب هفته سیزدهم سری‌آ ایتالیا، امروز ۰۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران در استادیوم المپیک رم برگزار خواهد شد. تیم رم از ۱۲ بازی برگزار شده شش پیروزی، چهار تساوی و دو شکست کسب کرده و با ۲۲امتیاز در رده ششم جدول جای دارد. تیم برشا از ۱۱ بازی برگزار شده دو پیروزی، یک تساوی و هشت شکست کسب کرده و با ۷امتیاز در رده بیستم و قعر جدول جای دارد. در سایت‌های شرط‌بندی بیش‌تر افراد این بازی را ۳-۰ به نفع رم پیش‌بینی کرده‌اند. تیم رم با سیستم احتمالی ۴.۲.۳.۱ به میدان خواهد رفت. تیم برشا با سیستم احتمالی ۴.۴.۲ به میدان خواهد رفت. برشا در ۶ بازی از ۷ بازی قبلی خود در سری آ شکست خورده است. در ۶ بازی از ۷ بازی قبلی برشا در سری آ بیش از ۲.۵ گل زده شده است. برشا در ۶ بازی از ۷ بازی قبلی خود در سری آ حداقل ۲ گل خورده است.
آ.اس. رم در ۱۰ بازی از ۱۱ بازی قبلی خانگی خود در سری آ شکست نخورده است. آ.اس. رم در ۵ بازی قبلی خانگی خود مقابل برشا شکست نخورده است. پنج بازی اخیر تیم رم در رقابت‌های مختلف با سه پیروزی و دو شکست همراه بوده است.
پنج بازی اخیر تیم برشا در رقابت‌های مختلف با یک پیروزی و چهار شکست همراه بوده است. قضاوت این دیدار را مارکو دی بلو در اختیار خواهد داشت.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

روز سه شنبه دیدارهای برگشت لیگ قهرمانان اروپا پیگیری می شود. در ادامه قصد داریم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *