صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲ آبان در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲ آبان در سایت بتکارت

4 2 1

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲ آبان ماه

فوتبال – لیگ دسته اول ایران

در دیگر دیدار هفتۀ نهم لیگ دسته اول فوتبال ایران معروف به جام آزادگان، داماش گیلان میزبان تیم بادران تهران خواهد بود. داماش فینالیست فصل گذشتۀ جام حذفی ایران به حساب می‌آید که اوضاع چندان خوبی در لیگ آزادگان نداشته و در چند بازی اخیر خود رنگ برد را ندیده است. در جدول رده‌بندی لیگ دسته اول ایران، دو تیم داماش گیلان و بادران تهران به ترتیب در جایگاه‌های یازدهم و ششم قرار دارند. تیم داماش گیلان در ۵ بازی اخیر خود به ۲ تساوی و ۳ شکست دست یافته و بادران تهران نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۱ پیروزی، ۲ تساوی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. گفتنی است، این دو تیم تاکنون سابقۀ هیچ‌گونه رویارویی را مقابل یکدیگر نداشته‌اند.

فوتبال – لیگ دسته اول ایران

در ادامۀ دیدارهای هفتۀ نهم لیگ دسته اول فوتبال ایران معروف به جام آزادگان، سرخپوشان پاکدشت میزبان تیم نود ارومیه است. در جدول رده‌بندی لیگ دسته اول ایران، دو تیم سرخپوشان پاکدشت و نود ارومیه به ترتیب در جایگاه‌های نهم و پنجم قرار دارند. نود ارومیه یکی از تیم‌های حاضر در مرحلۀ یک هشتم پایانی جام حذفی ایران است. تیم سرخپوشان پاکدشت در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی، ۱ تساوی و ۲ شکست دست یافته و نود ارومیه نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. این دو تیم تاکنون ۲ بار مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند که سهم هر کدام از دو تیم سرخپوشان پاکدشت و نود ارومیه، یک پیروزی بوده است.

فوتبال – لیگ اروپا

در پایان دور رفت مرحلۀ گروهی فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ اروپا، پارتیزان بلگراد در ورزشگاه پارتیزان میزبان تیم منچستر یونایتد خواهد بود. دیدار این دو تیم از گروه دوازدهم این مسابقات صورت خواهد پذیرفت. منچستر یونایتد در هفته‌های اخیر در لیگ داخلی انگلستان نتایج خوبی را کسب نکرده و شاگردان سولسشر برای بهبود وضعیت خود در این گروه، مترصد کسب هر سه امتیاز این دیدار خارج از خانه هستند. در جدول رده‌بندی گروه دوازدهم این مسابقات، پارتیزان بلگراد و منچستر یونایتد به ترتیب در رده‌های اول و دوم قرار گرفته‌اند. پارتیزان بلگراد در ۵ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی و ۲ شکست دست یافته‌ و منچستر یونایتد نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۱ پیروزی، ۳ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. گفتنی است، این دو تیم تاکنون سابقۀ هیچ‌گونه رویارویی را مقابل یکدیگر نداشته‌اند.

فوتبال – لیگ اروپا

در هفته سوم از دور گروهی فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ اروپا، آاس رم در ورزشگاه المپیکویِ شهر رم میزبان تیم مونشن‌گلادباخ خواهد بود. دیدار این دو تیم از گروه دهم این مسابقات صورت خواهد پذیرفت. مونشن‌گلادباخ در حال حاضر صدرنشین بوندس لیگا به حساب می‌آید و تیم خطرناکی برای جالوروسی قلمداد می‌گردد. در جدول رده‌بندی گروه دهم این مسابقات، آاس رم و مونشن‌گلادباخ به ترتیب در رده‌های اول و سوم قرار گرفته‌اند. آاس رم در ۵ بازی اخیر خود به ۱ پیروزی، ۳ تساوی و ۱ شکست دست یافته‌ و مونشن‌گلادباخ نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. گفتنی است، این دو تیم تاکنون سابقۀ هیچ رویارویی را مقابل یکدیگر نداشته‌اند.

فوتبال – لیگ اروپا

در هفته سوم از دور گروهی فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ اروپا، پورتو در ورزشگاه دراگو میزبان تیم گلاسکو رنجرز خواهد بود. دیدار این دو تیم از گروه هفتم این مسابقات صورت خواهد پذیرفت. تمام تیم‌های این گروه امتیازی یکسان و برابر ۳ دارند و همین مسئله اوضاع گروه هفتم را پیچیده ساخته است. در جدول رده بندی گروه هفتم این رقابت‌ها، پورتو و گلاسکو رنجرز به ترتیب در رتبه‌های چهارم و سوم قرار گرفته‌اند. پورتو در ۵ بازی اخیر خود به ۴ پیروزی و ۱ شکست دست یافته‌ و گلاسکو رنجرز نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. این دو تیم تاکنون ۲ بار مقابل یکدیگر صف‌آرایی کرده‌اند که یک بازی به سود گلاسکو رنجرز بوده و دیدار دیگر نیز با تساوی ۱-۱ به پایان رسیده است.

فوتبال – لیگ اروپا

در هفته سوم از دور گروهی فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ اروپا، خنت در ورزشگاه خلامکو آرنا میزبان تیم وولفسبورگ خواهد بود. دیدار این دو تیم از گروه نهم این مسابقات صورت خواهد پذیرفت. در جدول رده بندی گروه نهم این مسابقات، خنت و وولفسبورگ به ترتیب در رتبه‌های دوم و اول قرار گرفته‌اند. خنت در ۵ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست دست یافته‌ و وولفسبورگ نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۲ پیروزی و ۳ تساوی را به ثبت رسانده است. این دو تیم تاکنون ۲ بار مقابل یکدیگر صف‌آرایی کرده‌اند که هر دو بازی نیز با پیروزی وولفسبورگ به پایان رسیده است.

فوتبال – لیگ اروپا

در چارچوب هفته سوم از دور گروهی فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ اروپا، سلتیک در ورزشگاه سلتیک پارک میزبان تیم لاتزیو خواهد بود. دیدار این دو تیم از گروه پنجم این مسابقات صورت خواهد پذیرفت. سلتیک به عنوان تیم قهرمان باشگاهی اسکاتلند و لاتزیو نیز با کسب مقام هشتم سری آ، گام به این رقابت‌ها گذاشته‌‌اند. در جدول رده‌بندی گروه پنجم این مسابقات، سلتیک و لاتزیو به ترتیب در رده‌های اول و سوم قرار گرفته‌اند. سلتیک در ۵ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست دست یافته و لاتزیو نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۲ پیروزی، ۲ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. گفتنی است، این دو تیم تاکنون سابقۀ هیچ‌گونه رویارویی را مقابل یکدیگر نداشته‌اند.

فوتبال – لیگ اروپا

در یکی دیگر از دیدارهای هفته سوم مسابقات لیگ اروپا در فصل ۲۰-۲۰۱۹، آرسنال در ورزشگاه امارات میزبان تیم ویتوریا گیمارش خواهد بود. دیدار این دو تیم از گروه ششم این مسابقات صورت خواهد پذیرفت. ویتوریا گیمارش به عنوان تیم پنجم لیگ برتر پرتغال و آرسنال نیز با کسب مقام پنجم لیگ برتر انگلیس، گام به این رقابت‌ها ‌گذاشته‌اند. آرسنال با اونای امری یکی از بخت‌های مسلم قهرمانی در این فصل از مسابقات لیگ اروپا به شمار می‌آید. در جدول رده‌بندی گروه ششم این مسابقات، آرسنال و ویتوریا گیمارش به ترتیب در رده‌های اول و چهارم قرار گرفته‌اند. آرسنال در ۵ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست دست یافته و ویتوریا گیمارش نیز در ۵ دیدار گذشته اش، آمار ۲ پیروزی، ۱ تساوی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. گفتنی است، این دو تیم تاکنون سابقۀ هیچ‌گونه رویارویی را مقابل یکدیگر نداشته‌اند.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif.com gif maker 1
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

فوتبال لیگ برتر انگلیس ( برنلی - کریستال پالاس )

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۳ آذر در سایت بتکارت

مسابقات مهم ورزشی هر روزه در سراسر جهان در حال برگزاری است و نویسندگان سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.