صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۲ دی در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۲ دی در سایت بتکارت

ad banner

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مسابقات ورزشی

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۲ دی ماه

فوتبال – لیگ برتر انگلیس

در آخرین دیدار هفتۀ بیست و یکمِ مسابقات لیگ برتر فوتبال انگلیس، لیورپول صدرنشین در ورزشگاه آنفیلد میزبان تیم شفیلد یونایتد خواهد بود. در جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلستان، لیورپول و شفیلد یونایتد به ترتیب در جایگاه‌های اول و هشتم قرار گرفته‌اند. لیورپول که با دو بازی کمتر و ۱۰ امتیاز بیشتر به نسبت لستر مقتدرانه در صدر لیگ جزیره قرار گرفته این فرصت را خواهد داشت تا در ابتدای سال جدید میلادی و با برتری برابر شفیلد یونایتد، جایگاه خود در ردۀ نخست را تثبیت نماید. شفیلد یونایتد هم در صورت برتری مقابل لیورپول قادر خواهد بود تا ردۀ پنجم نیز بالا بیاید و جای منچستر یونایتد که شب گذشته متحمل شکست ۲-۰ برابر آرسنال شد را بگیرد. تیم لیورپول در ۵ بازی اخیر خود به ۴ پیروزی و ۱ شکست دست یافته و شفیلد یونایتد نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۳ پیروزی، ۱ تساوی و ۱ شکست را به ثبت رسانده است. در ۳ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، لیورپول در ۲ دیدار مقابل شفیلد یونایتد به پیروزی رسیده و ۱ بازی دیگر میان آنها نیز با نتیجۀ مساوی ۱-۱ خاتمه یافته است.

فوتبال – چمپیونشیپ انگلیس

در یکی از دیدارهای هفتۀ بیست و ششم مسابقات چمپیونشیپ انگلیس، دربی کانتی در ورزشگاه پرید پارک میزبان تیم بارنزلی خواهد بود. در جدول رده‌بندی رقابت‌های چمپیونشیپ، دربی کانتی و بارنزلی به ترتیب در هفدهم و بیست‌وسوم قرار گرفته‌اند. دربی کانتی که در میانه‌های رو به پایین جدول قرار گرفته با برد برابر بارنزلی ته جدولی می‌تواند با یک پله صعود جای میدلزبورو را در مکان شانزدهم تصاحب نماید. بارنزلی که جزو سه تیم سقوط کردۀ چمپیونشیپ تا بدین‌جا به حساب می‌آید، باید برابر دربی کانتی به پیروزی برسد. تیم دربی کانتی در ۵ بازی اخیر خود به ۱ پیروزی، ۲ تساوی و ۲ شکست دست یافته و بارنزلی نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۲ پیروزی و ۳ تساوی را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ بین این دو تیم هم، دربی کانتی در ۳ و بارنزلی نیز در ۱ دیدار مقابل یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند و ۱ بازی دیگر میان آنها هم با نتیجۀ مساوی ۲-۲ به اتمام رسیده است.

فوتبال – چمپیونشیپ انگلیس

در یکی از دیدارهای هفتۀ بیست و ششم مسابقات چمپیونشیپ انگلیس، سوانسی در ورزشگاه لیبرتی میزبان تیم چارلتون اتلتیک خواهد بود. در جدول رده‌بندی رقابت‌های چمپیونشیپ، سوانسی و چارلتون اتلتیک به ترتیب در دهم و نوزدهم قرار گرفته‌اند. هر دو تیم در میانه‌های جدول قرار دارند. سوانسی با برد مقابل چارلتون می‌تواند تا مکان ششم نیز بالا بیاید و جای میلوال را در این رده تصاحب نماید. چارلتون اتلتیک نیز با برتری در این دیدار خارج از خانه می‌تواند تا دو پله در جدول صعود داشته باشد. تیم سوانسی در ۵ بازی اخیر خود به ۲ پیروزی، ۲ تساوی و ۱ شکست دست یافته و چارلتون اتلتیک نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۱ پیروزی، ۲ تساوی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. در ۳ تقابل گذشتۀ بین این دو تیم هم، سوانسی و چارلتون اتلتیک هر کدام موفق به ثبت یک پیروزی مقابل یکدیگر شده‌اند و یک بازی دیگر میان آنها نیز با نتیجۀ مساوی ۱-۱ به اتمام رسیده است.

فوتبال – لیگ ستارگان قطر

در ادامۀ دیدارهای هفتۀ دوازدهم مسابقات لیگ ستارگان قطر، الوکره در استادیوم الوکره میزبان تیم السد خواهد بود. در جدول رده‌بندی لیگ ستارگان قطر، الوکره و السد به ترتیب در جایگاه‌های نهم و چهارم قرار گرفته‌اند. السد به دلیل حضور در جام باشگاه‌های جهان با دو بازی کمتر در مکان چهارم لیگ قطر ایستاده و شاگردان ژاوی در صورت پیروزی برابر الوکره می‌توانند تا مکان سوم نیز بالا بیایند. در سوی دیگر الوکره هم می‌تواند با برد در این بازی خانگی تا ردۀ هفتم هم صعود داشته باشد. تیم الوکره در ۵ بازی اخیر خود به ۱ پیروزی، 2 تساوی و 2 شکست دست یافته و السد نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار مشابه ۳ پیروزی و ۲ شکست را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، السد و الوکره هر کدام در دو بازی مقابل یکدیگر موفق به پیروزی شده‌اند و ۱ بازی دیگر میان آنها نیز با تساوی ۱-۱ خاتمه یافته است.

فوتبال – لیگ ستارگان قطر

در دیگر دیدار هفتۀ دوازدهم مسابقات لیگ ستارگان قطر، الاهلی دوحه میزبان تیم العربی خواهد بود. در جدول رده‌بندی لیگ ستارگان قطر، الاهلی دوحه و العربی به ترتیب در جایگاه‌های هشتم و ششم قرار گرفته‌اند. الاهلی دوحه با پیروزی مقابل العربی می‌تواند جای این تیم را در مکان ششم تصاحب نماید. در سوی دیگر العربی قرار دارد که از مرتضی پورعلی گنجی در خط دفاعی خود بهره می‌برد. العربی در صورت پیروزی برابر العربی قادر خواهد بود تا یک پله در مسابقات لیگ ستارگان قطر بالا بیاید. تیم الاهلی دوحه در ۵ بازی اخیر خود به ۳ پیروزی و ۲ شکست دست یافته و العربی نیز در ۵ دیدار گذشته‌اش، آمار ۱ پیروزی و ۴ تساوی را به ثبت رسانده است. در ۵ تقابل گذشتۀ این دو تیم هم، الاهلی دوحه در ۳ و العربی نیز در ۱ دیدار مقابل یکدیگر به پیروزی رسیده‌اند و ۱ بازی دیگر میان آنها نیز با نتیجۀ مساوی ۲-۲ خاتمه یافته است.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *