صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۸ تیرماه در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۸ تیرماه در سایت بتکارت

ad banner

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۸ تیرماه در سایت بتکارت

مسابقات ورزشی فوتبال – فینال جام ملت‌های آفریقا‌

در فینال رقابت‌های جام ملت‌های آفریقا تیم‌های سنگال و الجزایر به مصاف هم خواهند رفت. تیم ملی الجزایر در شش مسابقه خود در جام ملت‌های آفریقا، ۵ پیروزی و یک مساوی منجر به پیروزی برابر ساحل عاج داشته و تیم ملی سنگال در مسابقات جام ملت‌های آفریقا چهار بار بدون دریافت گل به پیروزی رسیده، یک بازی شکست خورده و یک مساوی منجر به پیروزی در نیمه نهایی برابر تونس داشته است. در ۵ رویاروی قبلی این دو تیم ۴ بار تیم ملی الجزایر به پیروزی رسیده و یک بازی مساوی شده است. نکته جالب اینکه در مرحله گروهی همین مسابقات تیم ملی الجزایر با نتیجه یک بر صفر موفق به شکست سنگال شد.

والیبال – قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان‌

تیم والیبال زیر ۲۱ سال ایران در دومین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۱ سال جهانT به مصاف تیم زیر ۲۱ سال روسیه خواهد رفت. تیم والیبال ایران که در مسابقه اول با نتیجه ۳ بر صفر تونس را شکست داد؛ در ۵ مسابقه اخیر ۴ پیروزی و یک شکست داشته است. در طرف دیگر تیم زیر ۲۱ سال روسیه در ۵ مسابقه اخیر ۲ پیروزی و ۳ شکست داشته و در مسابقه اول با نتیجه سه بر یک برابر جمهوری چک به پیروزی رسید.

فوتبال – سوپر لیگ سوئیس

در هفته اول مسابقات سوپر لیگ سوئیس، تیم بازل به مصاف تیم سیون خواهد رفت. تیم سیون در ۵ مسابقه اخیر مساوی کرده و تیم بازل در پنج دیدار دوستانه اخیر چهار بار برنده بوده و یک بار شکست خورده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم ۴ بار تیم بازل به پیروزی رسیده و یک بازی مساوی شده است.

تنیس – ای‌تی‌پی اوماگ کرواسی – از ساعت ۱۸:۳۰

لاسلو دیره تنیسور شماره ۳۲ جهان در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات ای‌تی‌پی اوماگ کرواسی، به مصاف لئوناردو مایر تنیسور شماره ۶۰ دنیا خواهد رفت. لاسلو دیره در ۱۰ مسابقه اخیر ۵ پیروزی و ۵ شکست داشته و لئوناردو مایر در ۱۰ مسابقه آخر ۶ بار برنده بوده و چهار بار شکست خورده است. در تنها رویارویی این دو تنیس باز در مسابقات us open لاسلو دیره موفق شده لئوناردو مایر را شکست دهد.

تنیس – ای‌تی‌پی نیوپورت آمریکا – از ساعت ۱۸:۳۰

جان ایسنر تنیسور شماره ۱۵ جهان در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات ای‌تی‌پی نیوپورت آمریکا به مصاف ماتیو ابدان تنیسور شماره ۱۱۰ جهان از استرالیا خواهد رفت. جان ایسنر آمریکایی در ۱۰ مسابقه اخیر هفت بار به پیروزی رسیده و سه بار شکست خورده است. در سمت دیگر ماتیو ابدان در ۱۰ مسابقه اخیر ۴ بار به پیروزی رسیده و شش بار بازنده بوده است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تنیس باز، ۴ بار جان ایسنر به پیروزی رسیده و یک بار ماتیو ابدان برنده بوده است.

تنیس – ای‌تی‌پی بوستا سوئد – از ساعت ۱۲:۳۰

نیکولاس جری تنیسور شماره ۶۴ جهان در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات ای‌تی‌پی بوستا سوئد، به مصاف ژرمی شاردی تنیسور شماره ۸۰ دنیا خواهد رفت. نیکولاس جری در ۱۰ مسابقه اخیر خود پنج پیروزی و ۵ شکست داشته و ژرمی شاردی در ۱۰ مسابقه اخیر ۴ بار برنده بوده و شش بار شکست خورده است. در تنها رویارویی این دو تنیسور در مسابقات میامی آمریکا ژرمی شاردی با نتیجه ۲ بر ۱ برابر نیکولاس جری به پیروزی رسیده است.

پیش بینی این مسابقات جذاب و حساس را با گزینه های متنوع شرط بندی در سایت بتکارت از دست ندهید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *