صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۲ مرداد در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۲ مرداد در سایت بتکارت

ad banner

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۲ مرداد در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۲۲ مرداد ماه

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا‌

دیناموزاگرب کرواسی به همراه مدافع راست ایرانی خود صادق محرمی، در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی از دور مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف فرنس‌وارش مجارستان خواهد رفت. هر دو تیم در ۵ بازی اخیر با کسب نتایجی مشابه ۳ پیروزی و ۲ تساوی داشته‌اند. دیدار رفت این دو تیم با نتیجه یک بر یک مساوی خاتمه یافت. نکته جالب اینکه فرنس‌واروش در ۱۵ بازی آخر خانگی ۱۳ پیروزی داشته و این مسئله نشان می‌دهد دینامو زاگرب کار سختی برای صعود خواهد داشت.

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا‌

آژاکس آمستردام شگفتی‌ساز فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا، در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی از دور مقدماتی فصل جدید این رقابت‌ها میزبان پائوک یونان خواهد بود. آژاکس در ۵ مسابقه اخیر ۲ پیروزی و ۳ تساوی داشته و پائوک در ۵ بازی قبلی ۳ بار برنده بوده و ۲ مساوی داشته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم که میانگین بیشتر از ۳ گل داشته ۲ بار تیم آژاکس به پیروزی رسیده و ۳ بازی مساوی شده است. دیدار رفت این دو تیم با نتیجه ۲ بر ۲ مساوی خاتمه یافت. نکته جالب اینکه در ۶ رویارویی قبلی آژاکس و پائوک هر دو تیم گل زده‌اند.

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا‌

المپیاکوس یونان در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی دور مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان استانبول باشاک‌شهر ترکیه خواهد بود. المپیاکوس در ۵ مسابقه اخیر ۳ پیروزی و ۲ تساوی داشته و استانبول باشاک‌شهر در ۵ بازی آخر ۳ مساوی و ۳ شکست داشته و بدون پیروزی بوده است. در دیدار رفت تیم المپیاکوس موفق شد با نتیجه یک بر صفر باشاک‌شهر را در استانبول شکست دهد.

فوتبال – لیگ قهرمانان آسیا‌‌

الاهلی جده به همراه برانکو ایوانکوویچ در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، برابر الهلال قرار خواهد گرفت. الاهلی جده در دیدار رفت با نتیجه ۴ بر ۲ برابر الهلال شکست خورد و برای صعود در دور برگشت نیاز به پیروزی با اختلاف بیش‌تر از ۳ گل برابر الهلال دارد. الاهلی جده در ۵ مسابقه اخیر ۴ پیروزی و یک شکست داشته و الهلال در ۵ بازی آخر چهار بار برنده بوده و یک مساوی داشته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم ۴ بار الهلال به پیروزی رسیده و ۱ بار الاهلی جده برنده بوده است.

تنیس – ای‌تی‌پی مسترز سینسیناتی آمریکا – از ساعت ۱۸:۳۰

گائل مونفیس تنیسور شماره ۲۰ جهان در مرحله یک سی و دوم نهایی مسابقات ای‌تی‌پی مسترز سینسیناتی به مصاف فرانسیس تیافو تنیسور شماره ۴۲ دنیا خواهد رفت. گائل مونفیس در ۱۰ مسابقه اخیر ۵ پیروزی و ۵ شکست داشته و فرانسیس تیافو در ۱۰ بازی آخر ۲ بار برنده بوده و ۸ بار شکست خورده است. این مسابقه اولین رویارویی این دو تنیس‌باز فرانسوی و آمریکایی در مسابقات ای‌تی‌پی خواهد بود.

تنیس – دبلیوتی‌ای سینسیناتی آمریکا – از ساعت ۱۸:۳۰

کارلا سوارز ناوارو تنیسور شماره ۲۹ زنان جهان در مرحله یک سی و دوم نهایی مسابقات دبلیوتی‌ای سینسیناتی آمریکا به مصاف اکاترینا الکساندرووا تنیسور شماره ۴۳ دنیا خواهد رفت. هر دو تنیسور در ۱۰ مسابقه آخر خود با کسب نتایج مشابه ۶ پیروزی و ۴ شکست داشته‌اند. این اولین رویارویی دو تنیسور اهل اسپانیا و روسیه در مسابقات مسترز خواهد بود.

پیش بینی این مسابقات جذاب و حساس را با گزینه‌های متنوع و متعدد شرط بندی در سایت بتکارت از دست ندهید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *