صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۶ مرداد در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۶ مرداد در سایت بتکارت

ad banner

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۶ مرداد در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۶ مرداد ماه

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا‌

کراسنودار در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی از دور مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا در کشور روسیه، میزبان تیم پورتو پرتغال خواهد بود. کراسنودار در ۵ مسابقه اخیر ۲ پیروزی، ۲ شکست و ۱ مساوی داشته و پورتو در ۵ مسابقه آخر ۲ پیروزی، ۲ مساوی و یک شکست داشته است.

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا‌

در یک مسابقه حساس حیثیتی از سری رقابت‌های دور مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا میان نمایندگان یونان و ترکیه، تیم استانبول باشاک‌شهر میزبان المپیاکوس خواهد بود. استانبول باشاک‌شهر در ۵ مسابقه اخیر ۱ پیروزی، ۲ مساوی و ۲ شکست داشته و المپیاکوس در ۵ مسابقه اخیر ۲ بار برنده بوده و ۳ مساوی کسب کرده است. نکته جالب اینکه تیم المپیاکوس در ۱۸ مسابقه اخیر بازنده نبوده و ۱۲ پیروزی و ۶ مساوی داشته است.

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا‌

تیم کلوژ رومانی در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی از دور مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا، میزبان سلتیک اسکاتلند خواهد بود. هر دو تیم در ۵ مسابقه اخیر با کسب نتایجی مشابه ۴ پیروزی و یک مساوی داشته‌اند. اما سلتیک در ۱۰ مسابقه اخیر ۸ پیروزی و ۲ مساوی داشته و نتایج درخشانی در ماه‌های گذشته کسب کرده است. در تنها رویارویی این دو تیم در سال ۲۰۱۳ تیم کلوژ موفق شده با نتیجه ۲ بر ۱ تیم سلتیک را شکست دهد.

فوتبال – لیگ قهرمانان اروپا‌

ماریبور نماینده اسلوونی در لیگ قهرمانان اروپا، در دور نیمه نهایی از مرحله مقدماتی میزبان تیم روزنبورگ نروژ خواهد بود. ماریبور در ۵ مسابقه اخیر ۴ مساوی و یک پیروزی داشته و روزنبرگ نروژ در ۵ بازی آخر ۳ بار برنده بوده و ۱ مساوی و ۱ شکست داشته است.

فوتبال – سوپر جام ترکیه

در دیدار سوپر جام ترکیه و به میزبانی شهر آنکارا، تیم پر افتخار و قدرتمند گالاتاسرای قهرمان دوگانه فصل گذشته، به مصاف نایب قهرمان جام حذفی یعنی آق‌حصار بلدیه‌اسپور خواهد رفت. گالاتاسرای در ۵ مسابقه اخیر که با میانگین بیشتر از ۳ گل بوده، ۲ پیروزی و ۳ شکست داشته و آق‌حصار بلدیه‌اسپور در ۵ مسابقه اخیر ۳ شکست و ۲ مساوی داشته است. در ۵ رویارویی قبلی این دو تیم، ۳ بار گالاتاسرای به پیروزی رسیده، ۱ بار آق‌حصار بلدیه‌اسپور برنده شده و ۱ بازی مساوی شده است. نکته جالب اینکه این دو تیم سال گذشته نیز در دیدار سوپرجام ترکیه به مصاف هم رفتند که پس از تساوی یک بر یک در وقت‌های قانونی، تیم آق‌حصار بلدیه‌اسپور در ضربات پنالتی موفق به پیروزی و کسب سوپر جام قهرمانی ترکیه شد.

فوتبال – دوستانه باشگاهی

رئال مادرید پس از کسب نتایج ضعیف در دیدارهای دوستانه اخیر در یک مسابقه تدارکاتی به مصاف ردبول زالتسبورگ اتریش خواهد رفت. رئال مادرید در ۵ مسابقه اخیر ۳ شکست، ۱ مساوی و ۱ پیروزی ۵ بر ۳ برابر فنرباغچه داشته و ردبول زالتسبورگ در ۵ بازی آخر ۴ پیروزی و یک شکست ۵ بر ۳ برابر چلسی داشته است. نکته جالب این که تیم رئال مادرید در ۶ مسابقه آخر خارج از خانه برنده نبوده و ۴ شکست و ۲ مساوی داشته است.

پیش بینی این مسابقات جذاب و حساس را با گزینه های متنوع و متعدد شرط بندی در سایت بتکارت از دست ندهید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *