صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۵ تیرماه در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۵ تیرماه در سایت بتکارت

ad banner

در مجلۀ ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می کنیم.

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۱۵ تیرماه در سایت بتکارت

مسابقات ورزشی فوتبال – کوپا آمریکا

در دیدار رده‌بندی کوپا آمریکا تیم ملی آرژانتین به مصاف تیم ملی شیلی خواهد رفت. تیم ملی آرژانتین که با شکست دو بر صفر برابر برزیل از رسیدن به فینال رقابت‌های کوپا آمریکا بازماند، در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی ۲ شکست و ۱ مساوی داشته و تیم ملی شیلی در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی ۲ شکست و ۱ مساوی کسب کرده و در دیدار نیمه نهایی با نتیجه ۳ بر صفر برابر پرو شکست خورد. در ۵ رویارویی آخرین دو تیم قدرتمند آمریکای جنوبی، ۳ بار تیم ملی آرژانتین به پیروزی رسیده و ۲ بازی مساوی شده است. نکته جالب اینکه دیدارهای اخیر این دو تیم، میانگین مجموع کمتر از ۲ گل را داشته است.

فوتبال – جام جهانی – زنان

در مسابقه رده‌بندی جام جهانی زنان تیم زنان انگلستان به مصاف تیم زنان سوئد خواهد رفت. تیم زنان انگلیس در ۵ بازی اخیر ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته و تیم زنان سوئد در ۵ مسابقه آخر ۳ پیروزی و ۱ شکست و ۱ مساوی منجر به شکست در مرحله نیمه نهایی برابر تیم زنان هلند داشته است. در ۵ رویارویی قبلی تیم زنان سوئد و انگلیس، هر تیم صاحب ۲ پیروزی شده و ۱ بازی نیز مساوی شده است.

فوتبال – جام ملت‌های آفریقا‌

غول‌های فوتبال آفریقا در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آفریقا به مصاف هم خواهند رفت. تیم ملی نیجریه در ۵ بازی اخیر ۲ پیروزی ۲ شکست و ۱ مساوی داشته و در شش مسابقه اخیرش هر دو تیم موفق به گلزنی نشده‌اند. در طرف دیگر تیم ملی کامرون در ۵ بازی اخیر بدون شکست بوده و ۲ پیروزی و ۳ تساوی داشته و در سه مسابقه اخیر گلی دریافت نکرده است. در ۵ رویارویی آخرین دو تیم ۳ بار تیم ملی نیجریه به پیروزی رسیده، ۲ یازی مساوی شده و کامرون نتوانسته در ۲۰ سال اخیر نیجریه را شکست دهد.

فوتبال – جام ملت‌های آفریقا

تیم ملی مصر میزبان جام ملت‌های آفریقا در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف آفریقای جنوبی خواهد رفت. تیم ملی مصر در ۵ مسابقه اخیر به پیروزی رسیده و در سه بازی اخیر جام ملت‌های آفریقا بدون دریافت گل برنده بوده است. در سمت دیگر تیم ملی آفریقای جنوبی در ۵ بازی اخیر ۱ پیروزی ۲ شکست و ۲ مساوی داشته و با تنها یک پیروزی موفق به حضور در دور حذفی شده است. در ۵ رویارویی آخرین دو تیم، ۳ بار تیم آفریقای جنوبی به پیروزی رسیده، ۱ بازی مساوی شد و مصر تنها ۱ بار موفق به رقیب خود شده است.

تنیس – گرند اسلم ویمبلدون – مردان – از ساعت ۱۴:۳۰

رافائل نادال تنیسور شماره ۲ جهان در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات گرند اسلم ویمبلدون (بخش مردان) به مصاف ژو ویلفرد تسونگا تنیسور فرانسوی و نفر شماره ۷۲ دنیای تنیس خواهد رفت. هر دو تنیسور در ۵ مسابقه اخیر با کسب نتایجی مشابه، ۳ پیروزی و ۲ شکست داشته‌اند. در ۵ رویارویی آخر این دو تنیسور مطرح، ۳ بار رافائل نادال به پیروزی رسیده و ۲ بار ژو ویلفرد تسونگا موفق به شکست رقیب قدرتمند خود شده است.

تنیس – گرند اسلم ویمبلدون – زنان – از ساعت ۱۴:۳۰

سرینا ویلیامز پرافتخارترین تنیسور مسابقات گرند اسلم ویمبلدون (بخش زنان) در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات امسال به مصاف جولیا جورجس تنیسور شماره ۱۷ دنیا خواهد رفت. هر دو تنیس باز در ۵ بازی اخیر با کسب نتایجی مشابه ۴ پیروزی و ۱ شکست داشته‌اند. در ۴ رویارویی قبلی این دو تنیسور، سرینا ویلیامز موفق شده با نتیجه دو بر صفر رقیب خود را شکست دهد و تاکنون حتی یک ست هم برابر رقیب آلمانی بازنده نبوده است.

پیش بینی این مسابقات جذاب و حساس را با گزینه های متنوع شرط بندی، در سایت بتکارت از دست ندهید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *