صفحه اصلی / عمومی / مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۰۲ مردادماه در سایت بتکارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۰۲ مردادماه در سایت بتکارت

ad banner

در مجله ورزشی بتکارت به صورت روزانه شما را از مهم‌ترین مسابقات ورزشی با خبر می‌کنیم. برای آگاهی هرچه بیشتر در زمینه شرط بندی و اطلاعات در خصوص تیم‌های حاضر، در ادامه مطلب همراه ما باشید.

ورود به سایت بت کارت

مهم‌ترین مسابقات ورزشی ۰۲ مردادماه

لیگ برتر ایران

شهر خودرو – تراکتور سازی تبریز

در روز ۰۲ مرداد ۱۳۹۹ از ساعت ۲۰:۱۵ دو تیم شهر خودرو و تراکتور سازی تبریز به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب هفته ۲۶ لیگ برتر ایران و در ورزشگاه خانگی تیم شهر خودرو استادیوم امام رضا برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را در جدول رده بندی لیگ دارند. تیم میزبان با ۴۲ امتیاز در رده چهارم و تراکتور با ۴۴ امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد و دو تیم در صورت پیروزی می‌توانند امتیازات خود را ارتقا دهند.
لازم به ذکر است شهر خودرو از پنج بازی قبلی خود در لیگ دو پیروزی، یک تساوی و دو شکست بدست آورده که در این بازی‌ها ۶ گل زده و ۷ گل خورده است. تراکتور نیز از پنج بازی قبلی خود در لیگ دو پیروزی، یک تساوی و دو شکست بدست آورده که در این بازی‌ها ۴ گل زده و ۳ گل خورده است.
این بازی به قضاوت بیژن حیدری برگزار خواهد شد.

سپاهان – نفت آبادان

در روز ۰۲ مرداد ۱۳۹۹ از ساعت ۲۰:۴۵ دو تیم سپاهان و نفت آبادان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب هفته ۲۶ لیگ برتر ایران و در ورزشگاه خانگی تیم سپاهان استادیوم نقش جهان برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را در جدول رده بندی لیگ دارند. تیم میزبان با ۴۲ امتیاز در رده سوم و نفت آبادان با ۳۷ امتیاز در رده هفتم جدول قرار دارد و دو تیم در صورت پیروزی می‌توانند امتیازات خود را ارتقا دهند.
لازم به ذکر است سپاهان از پنج بازی قبلی خود در لیگ یک پیروزی، سه تساوی و یک شکست بدست آورده که در این بازی‌ها ۵ گل زده و ۴ گل خورده است. نفت آبادان نیز از پنج بازی قبلی خود در لیگ دو پیروزی، یک تساوی و دو شکست بدست آورده که در این بازی‌ها ۵ گل زده و ۶ گل خورده است.
این بازی به قضاوت مهدی سیدعلی برگزار خواهد شد.

مسابقات ورزشی ۰۲ مردادماه

استقلال – نساجی مازندران

در روز ۰۲ مرداد ۱۳۹۹ از ساعت ۲۱:۰۰ دو تیم استقلال و نساجی مازندران به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب هفته ۲۶ لیگ برتر ایران و در ورزشگاه خانگی تیم استقلال استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را در جدول رده بندی لیگ دارند. تیم میزبان با ۴۱ امتیاز در رده پنجم و نساجی با ۲۸ امتیاز در رده نهم جدول قرار دارد و دو تیم در صورت پیروزی می‌توانند امتیازات خود را ارتقا دهند.
لازم به ذکر است استقلال از پنج بازی قبلی خود در لیگ یک پیروزی، دو تساوی و دو شکست بدست آورده که در این بازی‌ها ۴گل زده و ۴ گل خورده است. نساجی نیز از پنج بازی قبلی خود در لیگ دو پیروزی و سه تساوی بدست آورده که در این بازی‌ها ۵ گل زده و ۱ گل خورده است.
این بازی به قضاوت رضا کرمانشاهی برگزار خواهد شد.

سری‌آ ایتالیا

اودینزه – یوونتوس

در روز ۰۲ مرداد ۱۳۹۹ از ساعت ۲۲:۰۰ دو تیم اودینزه و یوونتوس به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این بازی در چارچوب هفته ۳۵ سری‌آ ایتالیا و در ورزشگاه خانگی تیم اودینزه استادیوم فریولی برگزار خواهد شد.
هر دو تیم شرایط متفاوتی را در جدول رده بندی لیگ دارند. تیم میزبان با ۳۶ امتیاز در رده شانزدهم و یوونتوس با ۸۰ امتیاز در رده نخست جدول قرار دارد و دو تیم در صورت پیروزی می‌توانند امتیازات خود را ارتقا دهند.
لازم به ذکر است اودینزه از پنج بازی قبلی خود در لیگ یک پیروزی، دو تساوی و دو شکست بدست آورده که در این بازی‌ها ۷ گل زده و ۷ گل خورده است. یووه نیز از پنج بازی قبلی خود در لیگ دو پیروزی، دو تساوی و یک شکست بدست آورده که در این بازی‌ها ۱۳ گل زده و ۱۱ گل خورده است.
ترکیب احتمالی تیم اودینزه سیستم ۳.۵.۲ و برای یوونتوس ۴.۳.۳ پیش بینی شده است.
یوونتوس در ۶ بازی قبلی خود مقابل اودینزه در هر دو نیمه پیروز شده است.
یوونتوس در ۱۰ بازی قبلی خود در سری آ حداقل ۲ گل زده است.
یوونتوس در ۶ بازی قبلی خود مقابل اودینزه پیروز شده است.
در ۱۰ بازی از ۱۱ بازی قبلی خارج از خانه یوونتوس در سری آ بیش از ۲.۵ گل زده شده است.
یوونتوس در ۶ بازی قبلی خود مقابل اودینزه حداقل ۲ گل زده است.
در ۳ بازی قبلی اودینزه مقابل یوونتوس بیش از ۲.۵ گل زده شده است.
اودینزه در ۷ بازی قبلی خانگی خود در سری آ موفق به پیروزی نشده است.
یوونتوس در ۳ بازی قبلی خود در سری آ حداقل ۲ گل خورده است.

ورود به سایت بت کارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *