صفحه اصلی / تنیس / پیش بینی مسابقات مَسترز ؛ پیش بازی شاون مورفی و بَری هاوکینز

پیش بینی مسابقات مَسترز ؛ پیش بازی شاون مورفی و بَری هاوکینز

4 2 1

پیش بینی مسابقات مَسترز ؛ جدال شاون مورفی و بَری هاوکینز

مسابقات مسترز ۲۰۱۹ به رسم هر ساله در سالن اَلکساندر پالاس شهر لندن در حال برگزاری است و در دور نخست این رقابت‌ها قرعه‌ای جذاب باعث شده دو تن از بهترین اسنوکربازان جهان در مقابل هم قرار بگیرند. شاید اگر مسابقات مَسترز با حضور ۱۶ بازیکن برتر برگزار نمی‌شد، این دو بازیکن هیچگاه در دور نخست در مقابل هم قرار نمی‌گرفتند اما همین نوعِ برگزاری مَسترز را در کنار رقابت‌های قهرمانی جهان تبدیل به جذاب‌ترین تورنومنت اسنوکر کرده‌است. پیش‌بینی مسابقات تنیس مَسترز همیشه دشوار بوده‌است و از همین رو انتظار می‌رود بازی بسیار نزدیکی را شاهد باشیم.

پیش‌بینی این مسابقه در سایت بتکارت

شاون مورفی و بَری هاوکینز که هر دو کمی از بهترین فرم خود فاصله دارند، در تلاش هستند تا با پیروزی حداقل در دور اول، سال جدید را با یک نتیجه‌ی خوب آغاز کنند. این بازی ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه روز سه شنبه برگزار می‌شود و برنده این دیدار نیز در دور بعد در مقابل برنده مسابقه مارک ویلیامز و نیل رابرتسون قرار خواهد گرفت.

شاون مورفی؛ جادوگر به دنبال رسیدن به دومین فینال متوالی

اسنوکرباز اهل شفیلد که سابقه قهرمانی جهان را نیز در کارنامه دارد، نتوانست در سال گذشته نتایج خوبی را کسب کند. در تورنومنت‌های مهم سال گذشته از جمله قهرمانِ قهرمانان، ایرلند شمالی، قهرمانی بریتانیا و مَسترز شانگهای در همان دورهای ابتدایی شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت تا فصل کابوس واری را سپری کند. حتی کار به جایی رسید که مورفی از پیروزی در یک بازی نیز ابراز خرسندی کرد.

البته شاون مورفی در مسابقات آزاد اسکاتلند فوق‌العاده کار کرد و توانست با از پیش رو برداشتن حریفان به فینال این مسابقات برسد اما در مسابقه‌ی پایانی مغلوب مارک اَلِن ایرلندی شد تا دستش از جام کوتاه بماند.

مورفی تا کنون ۲۲ عنوان گوناگون کسب کرده است ۱۱ تای آن شامل عنوان‌های اصلی بوده‌اند. او همچنین موفق به قهرمانی در هر سه تورنومنت اصلی اسنوکر یعنی قهرمانی جهان، قهرمانی بریتانیا و مسترز شده‌است تا نامش در کنار بزرگانی چون اُسالیوان، هیگینز، هندری و سِلبی ثبت شود. مورفی اکنون در در رده‌بندی جهانی در رتبه‌ی یازدهم قرار دارد و در تلاش است در  این مسابقات بهترین نتیجه‌ی ممکن را کسب کند.

 مسابقات مَسترز

بَری هاوکینز؛ شاهین به دنبال نخستین عنوان فصل

مرد شماره هفت اسنوکر جهان که همیشه یکی از کامل‌ترین بازیکنان دنیا به حساب می‌آید، تا کنون فصل خوبی را سپری نکرده‌است و با امید تغییر این روند پا به مسابقات مَسترز ۲۰۱۹ گذاشته‌است. هاوکینز انگلیسی در هر دو بخش هجومی و دفاعی از بهترین‌های جهان است و در هیچ یک از دپارتمان‌های بازی اسنوکر ضعفی ندارد و همین امر او را کاندید پیروزی در هر مسابقه‌ای کرده‌است.

هاوکینز که آخرین بار در سال ۲۰۱۶ به فینال همین مسابقات مَسترز صعود کرده‌بود با جو این مسابقات به هیچ وجه غریبه نیست و از امید‌های اصلی قهرمانی در این مسابقات نیزبه شمار می‌رود. بَری هاوکینز همچنین در چهار دوره از پنج دوره مسابقات قهرمانی جهان توانسته به نیمه نهایی برسد که این نیز در نوع خود یک رکورد محسوب می‌شود.

بَری هاوکینز ۸ عنوان قهرمانی اسنوکر در کارنامه دارد که ۳ تای آن‌ها از عناوین اصلی اسنوکر به شمار می‌آیند. اما هاوکینز نیز به مانند شاون مورفی از فرم ایده‌آل خود به دور است و در تلاش است تا با کسب نتیجه‌ی خوب در این تورنومنت به مسیر پیروزی بازگردد. پیش‌بینی مسابقات مَسترز هیچگاه راحت نبوده و این بازی نیست بدون شک بسیار نزدیک دنبال خواهد‌ شد.

این دو تا به حال ۱۷ بار در مقابل هم قرار گرفته‌اند که مورفی ۱۱ و هاوکینز ۶ بار پیروز میدان بوده‌اند.

 مسابقات مَسترز

پیش‌بینی مسابقات اسنوکر مسترز در سایت بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم 26 اسفند در سایت بتکارت

روز سه شنبه دیدارهای برگشت لیگ قهرمانان اروپا پیگیری می شود. در ادامه قصد داریم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.