صفحه اصلی / اخبار ورزشی جهان / راهنمای شرط‌بندی؛ نکات آماری و پیش‌بینی جدال حساس لیون و یوونتوس

راهنمای شرط‌بندی؛ نکات آماری و پیش‌بینی جدال حساس لیون و یوونتوس

4 2 1

تیم‌های لیون و یوونتوس امشب ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ در هفته دوم بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه المپیک لیون به مصاف یکدیگر می‌روند. در آستانه این بازی به شرایط دو تیم، بازیکنان و اظهارنظر مربیان دو تیم می‌پردازیم تا یک شرط‌بندی آگاهانه برروی این بازی مهم داشته باشید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

در سایت‌های شرط‌بندی اکثریت افراد این بازی را ۲-۰ به نفع یوونتوس پیش‌بینی کرده‌اند

امشب دو تیم لیون و یوونتوس در دیداری مهم از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران به مصاف هم خواهند رفت و یکی از مهم‌ترین بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا را برگزار می‌کنند تا راه خود را برای صعود به مرحله بعدی هموار کنند.

مرحله گروهی:

لیون در مرحله گروهی با تیم‌های لیورپول، سالزبورگ و خنک هم گروه بود که در گروه خود پس از لیورپول به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعد شد.
یوونتوس نیز در مرحله گروهی با تیم‌های دورتموند، اینتر و اسلاویا پراگ در یک گروه قرار گرفت که این تیم به عنوان تیم اول و دورتموند به عنوان تیم دوم موفق به صعود به مرحله یک هشتم نهایی شدند.

لیون در حال حاضر در جدول رده‌بندی لیگ یک فرانسه در مکان هفتم و یوونتوس نیز در سری‌آ در همین رتبه اول قرار گرفته است.

یوونتوس و لیون
در حال حاضر تعقیب کننده‌های یوو در سری‌آ لاتزیو و اینتر هستند که در طول فصل پابه پای شاگردان مائورویسیو ساری پیش آمده‌اند و منتظر لغزش آنها هستند. یوونتوس صدرنشین سری‌آ و یکی از مدعیان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپاست و در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به ظاهر با ساده‌ترین قرعه این مرحله روبرو شده است. المپیک لیون در لیگ فرانسه شرایط چندان جالبی ندارد و در رده هفتم لوشامپیونه قرار گرفته است. شاید لیون به ظاهر حریفی ساده برای یوونتوس در لیگ قهرمانان باشد اما در این مسابقات، هیچ حریفی ساده نیست و باید منتظر دیداری جذاب میان دو تیم، مثل دیدار سال ۲۰۱۶ آن‌ها در فرانسه باشیم. در صورتی که لیون بتواند در بازی خانگی خود پیروز شود شاید مقدمات حضور در مرحله بعدی را برای خود فراهم کرده است.

یک شرط‌بندی آگاهانه با داشتن اطلاعات مورد نیاز در خصوص این بازی مهم و شرایط دو تیم  لیون و یوونتوس

این بازی در استادیوم خانگی لیون، المپیک لیون به قضاوت خسوس گیل مانزانو برگزار خواهد شد.

در خصوص مصدومان و محرومان دو تیم بدانید:

یوونتوس: دمیرال مصدومیت جزئی دارد و مشخص نشده که برای بازی امشب آمادگی لازم برای حضور در میدان را دارد یا خیر.

لیون: دیپای، یوسف کونه، رنه آدلاید، سوله مصدوم قطعی و رافائل داسیلوا مصدومیت جزئی دارد و مشخص نشده که برای بازی امشب آمادگی لازم برای حضور در میدان را دارد یا خیر.

ترکیب احتمالی دو تیم

لیون: لوپز، تته، آندرسن، دنایر، مارسال، توزار، تیاگو مندس، تریر، عوار، برتراند ترائوره، موسی دمبله
یوونتوس: شزنی، دنیلو، بونوچی، ده لیخت، الکس ساندرو، رمزی، پیانیچ، رابیو، کوادرادو، دیبالا، کریستیانو رونالدو

ویروس کرونا و تاثیر آن بر تیم‌های ایتالیایی:

جالب است بدانید قبل از شیوع بیماری کرونا، کریستیانو رونالدو یکی از پرکارترین بازیکنان بنگاه‌های شرط‌بندی بوده است که در سال جدید رکورد بیشترین شرط‌بندی برروی گلزنی وی و جستجو در اینترنت را به خود اختصاص داده بود، که جای خود را در جستجو به ویروس کرونا داده است ولی همچنان شانس اول گلزنی لیگ ایتالیا محسوب می‌شود.
نشریه مارکا به برگزاری دیدار اینتر و لودوگورتس در مرحله یک شانزدهم لیگ اروپا و اینتر با یوونتوس در سری‌آ ایتالیا در پشت درهای بسته اشاره کرد. این روزنامه هم‌چنین درباره سفر تیم آتالانتا به والنسیا برای برگزاری دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی هشدار داد. هم‌چنین به صحبت‌های رییس کمیته المپیک اسپانیا اشاره کرد.
بلانکو گفت: اگر امنیت ۱۰۰ درصد باشد به توکیو سفر خواهیم کرد.
لغو مسابقات موتور سواری و والیبال در ایتالیا از دیگر موضوعاتی بود که مارکا به آن پرداخته است.

رودری گارسیا سرمربی لیون پیش از این بازی صحبت‌هایی را در خصوص بازیکنان و شرایط تیم مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

7adc6045c1b061bde8925e2edc6daeb9
بازی با یووه را چطور می‌بینید؟

قطعا بازی سختی خواهد بود. در اروپا همه تیم‌ها قوی هستند و در این مرحله هیچ بازی آسانی وجود ندارد. ما نیز با یوونتوسی روبه رو می‌شویم که در آمادگی به سر می‌برند. این تیم را به طور کامل مورد بررسی قرار داده‌ایم. ساری مربی تاکتیکی است و ما کاملا سبک بازی او را آنالیز کرده‌ایم. تمرکز ما تنها روی بازی است، نه چیز دیگر. مسئله ویروس کرونا را به مدیران‌مان واگذار کردیم. یوونتوس از مدعیان کسب عنوان قهرمانی است، اما ما می‌خواهیم معادلات را به هم بریزیم. می‌خواهیم کار بزرگی را انجام دهیم و یک هفته شگفت انگیز پیش رویمان داریم. بازیکنان ما برای این بازی کاملا باانگیزه هستند و تلاش می‌کنیم یوونتوس را به چالش بکشیم. در این جدال به یار دوازدهم در استادیوم هم شدیدا نیاز داریم. یوونتوس می‌خواهد با کریستیانو رونالدو، قاتح لیگ قهرمانان شود، آنها تیم رقابت طلبی هستند. امشب تمام تلاشمان را مقابل‌شان انجام خواهیم داد. حرفه‌ای گری رونالدو، مثال‌زدنی است. او قبل و بعد از شروع تمرینات تیم هم تمرین می‌کند. برنامه‌ای برای مهار او در نظر نگرفته‌ایم. باید مشکلات را به طور دسته جمعی حل کنیم.

شرایط بازیکنان؟

همه بازیکنان از حساسیت این بازی مهم آگاه هستند. دوست داری شگفتی ساز شویم و قهرمان چند دوره سری‌آ و اروپا را شکست دهیم. وضعیت بازیکنان‌مان خوب است و کنار یکدیگر، احساس خوشحالی می‌کنند. می‌خواهیم از بازی لذت ببریم. باید حمله کنیم و در غالب یک تیم بازی کنیم. هوسام عوار و موسی دمبله بازیکنان مهمی برای ما هستند و با نمایشی که ارائه خواهند داد، به ما کمک می‌کنند تا پیروز شویم. یوونتوس تیم بسیار کاملی است و بازیکنان فوق‌العاده‌ای در ترکیبش دارد. هیچ اولویتی به هیچ جامی نمی‌دهیم و باید تمام تلاشمان را به کار ببریم تا به دستاوردهای بزرگ برسیم. سیستم‌مان نسبت به بازی مقابل متز، متفاوت خواهد بود. چیزی که لازم داریم این است که بازیکنان‌مان به خوبی سیستم تاکتیکی تیم را درک کرده باشند و آنها را در زمین پیاده نمایند.

مائوریسیو ساری سرمربی یووه پیش از این بازی صحبت‌هایی را در خصوص بازیکنان و شرایط تیم مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

e13a73e807b1f9bc080c6e93a9002648
بازی با لیون را چطور می‌بینید؟

اینجا لیگ قهرمانان است و هیچ چیز شوخی نیست. باید همه حریفانمان را قدرتمند بدانیم زیرا هرساله تعدادی از تیم‌ها شگفتی خلق می‌کنند. در ایتالیا مسئولیت و وظیفه ما، قهرمانی در سری‌آ است. در اروپا، ده تیم دیگر هدف قهرمانی دارند. لیگ قهرمانان هدف ما نیست بلکه رویای ماست. رسیدن به رویاها همیشه قشنگ است و اگر به آن برسیم، مثل مصرف قرص اکستازی فوق‌العاده خوشحال خواهیم شد اما اگر نتوانیم قهرمان شویم، ماجراجویی زیبایی را پشت سر گذاشته‌ایم. آیا آینده من به لیگ قهرمانان مرتبط است؟ دیروز با آندره آ آنیلی در خصوص برنامه‌ای سه ساله صحبت کردیم. المپیک لیون تیمی تکنیکی با عناصر مهمی از سرعت و قدرت بدنی است. لیون تیم خطرناکی است و باید برابر آن‌ها نمایشی عالی ارائه دهیم.

شرایط بازیکنان؟

وضعیت بازیکنان ثابت است و می‌دانند که چه بازی مهمی در پیش داریم. رابیو سریعا در حال پیشرفت است و آمدن به فوتبال ایتالیا آسان نیست. پلاتینی هم در شش ماه اول حضورش در ایتالیا مشکل داشت. او همیشه میل به تلاش بیشتری برای تیم دارد. به رابیو اعتماد داریم و زمینه پیشرفت او به خوبی پیش می‌رود. از لحاظ ویژگی بازی، هافبک‌های متنوعی در اختیار داریم. تفسیر بازی امشب سخت است و نیاز داریم یکی از سه هافبک ما، دونده و پویا باشد. کریستیانو رونالدو بازیکنی است که مورد تحسین کل دنیا قرار دارد. آمار او به خوبی فرمش را نشان می‌دهد. رونالدو از نظر ذهنی و بدنی، بازیکنی جذاب و عالی است. بازگشت داگلاس کاستا و خدیرا به تیم بسیار مهم است و خوب است که در این مقطع از فصل می‌توانیم روی آن‌ها حساب کنیم. در کل بازیکنان بصورت کامل آماده این دیدار مهم هستند.

شیوع ویروس کرونا در ایتالیا و لغو بازی‌های سری‌آ؟

متاسفانه این ویروس تبدیل به معضلی جهانی شده است و ما باید برروی سلمت بازیکنان متمرکز بمانیم. ویروس کرونا مختص ایتالیا و اروپا نیست بلکه یک مسئله جهانی است. در ایتالیا بالای سه هزار تست گرفته شده که چندین تست مثبت اعلام شدند. در فرانسه اما حدود سیصد تست گرفته شده و میزان مبتلایان کم‌تر بوده است. اگر در فرانسه هم همین میزان تست می‌گرفتند، تعداد مبتلایان بیشتر می‌شد. معتقدم هواداران یوونتوس حق حضور در فرانسه و تشویق تیم را دارند. مشخصا با مشکلی بزرگ روبرو هستیم اما وظیفه ما این است که بتوانیم چنین مشکلی را حل کنیم. ما باید برای تماشاگرانی که در این شرایط به دیدنمان می‌آیند احترام بگذاریم و بازی خوبی را برای آنها رقم بزنیم.

7ab2f43895304f3aebdcaae34efac59a
در خصوص آمار کلی دو تیم لیون و یوونتوس بدانید:

 • پیش‌بینی می‌شود سرمربی تیم یوونتوس، مائوریسیو ساری شاگردان خود را با سیستم احتمالی ۴.۳.۳ به زمین مسابقه بفرستد.
 • پیش‌بینی می‌شود سرمربی تیم لیون، رودری گارسیا شاگردان خود را با سیستم احتمالی ۳.۴.۱.۲ به زمین مسابقه بفرستد.
 • برترین گلزن تیم یوونتوس در لیگ قهرمانان پائولو دیبالا با ۳ گل زده می‌باشد.
 • برترین پاسور یووه در لیگ قهرمانان گونزالو هیگواین و پائولو دیبالا بصورت مشترک با ۲ پاس گل می‌باشند.
 • میانگین تعداد کرنر یوونتوس در هر بازی ۵ کرنر بوده است
 • یوونتوس تاکنون با ۱۲ گل زده و ۴ گل خورده تفاضل +۸ را به نام خود ثبت کرده است.
 • بیشترین خطا انجام شده یوونتوس در لیگ قهرمانان توسط بلیز متوییدی با ۹ خطا بوده است.
 • برترین گلزن لیون در لیگ قهرمانان ممفیس دپای با ۵ گل زده می‌باشد.
 • لیون تاکنون با ۹ گل زده و ۸ گل خورده تفاضل +۱ را به نام خود ثبت کرده است.
 • برترین پاسور لیون در لیگ قهرمانان هوسم آئوار و لئو دوبوآ بصورت مشترک با ۲ پاس گل می‌باشند.
 • بیشترین خطا انجام شده لیون در لیگ قهرمانان لوکاس توزا با ۱۳ خطا بوده است.
 • میانگین تعداد کرنر لیون در هر بازی ۶ کرنر بوده است.
 • یوونتوس در ۵ بازی قبلی خود در لیگ قهرمانان پیروز شده است.
 • یوونتوس در ۵ بازی از ۶ بازی قبلی خود در لیگ قهرمانان حداقل ۲ گل زده است.
 • یوونتوس در ۵ بازی قبلی خود مقابل لیون شکست نخورده است.
 • یوونتوس در بازی قبلی خود در سری‌آ برابر اسپال به پیروزی ۲-۱ رسیده است.
 • لیون در بازی قبلی خود در لیگ یک فرانسه برابر متز به پیروزی ۲-۰ دست پیدا کرده است.
 • پنج بازی اخیر یوونتوس در رقابت‌های مختلف با سه پیروزی، یک تساوی و یک شکست همراه بوده است.
 • پنج بازی اخیر لیون در رقابت‌های مختلف با دو پیروزی، دو تساوی و یک شکست همراه بوده است.

پنج بازی بعدی یوونتوس به شرح زیر است:

 • ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران، بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، لیون- یوونتوس
 • ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران، هفته بیست و ششم سری‌آ، یوونتوس- اینتر
 • ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران، بازی برگشت نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا، یوونتوس- میلان
 • ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران، هفته بیست و هفتم سری‌آ، بولونیا- یوونتوس
 • ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران، هفته بیست و هشتم سری‌آ، یوونتوس- لچه

پنج بازی بعدی لیون به شرح زیر است:

 • ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران، بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، لیون- یوونتوس
 • ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران، هفته بیست و هفتم لیگ یک فرانسه، لیون- سن اتین
 • ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۵ به وقت تهران، نیمه نهایی جام حذفی فرانسه، لیون- پاری سن ژرمن
 • ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران، هفته بیست و هشتم لیگ یک فرانسه، لیل- لیون
 • ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران، هفته بیست و نهم لیگ یک فرانسه، لیون- استاد رنس

به‌نظر شما چه نتیجه‌ای در بازی تیم‌های لیون و یوونتوس که امشب ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ در هفته دوم بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه المپیک لیون برنابئو برگزار می‌شود، رقم خواهد خورد؟!

با پیش بینی بازی‌های مهم دو تیم لیون و یوونتوس و پیش بینی گلزنان این تیم
در تورنومنت‌های مختلف، همراه سایت بتکارت باشید

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif.com gif maker 1
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

بازی انفجار با شارژ 10 هزار تومان

آموزش بازی انفجار با شارژ 10 هزار تومان و رسیدن به درآمد میلیونی

بازی انفجار یا Blast، یک بازی نوظهور و مهیج از بازی‌های شرط بندی آنلاین است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.