صفحه اصلی / سایر ورزش‌ها / توتو ولف: لوئیس همیلتون بار دیگر در مجارستان مهارت رانندگی‌اش را به رخ کشید

توتو ولف: لوئیس همیلتون بار دیگر در مجارستان مهارت رانندگی‌اش را به رخ کشید

4 2 1

رئیس تیم مرسدس در مصاحبه ای گفت که لوئیس همیلتون در مجارستان بار دیگر مهارت رانندگی‌اش را به رخ کشیده است.

تمجید توتو ولف از لوئیس همیلتون

او همچنین معتقد است که لوئیس همیلتون و رقیبش مکس ورشتپن از ردبول، نسبت به رانندگان دیگر فرمول یک سطح بالاتری دارند. همیلتون در ابتدای مسابقه و در رقابتی چرخ به چرخ، از هم تیمی‌اش ولتری بوتاس سبقت گرفت و در ادامه موفق شد تا با استراتژی دو پیت استاپه، از مکس ورشتپن عبور کرده و برنده گرند پری مجارستان شود. با تصمیم مرسدس، لوئیس همیلتون ۲۰ ثانیه کسری اش را در ۲۰ دور جبران کرد؛ قهرمان پنج دوره رقابت های فرمول یک، در فاصله چهار دور مانده به پایان مسابقه، با سبقت از راننده ردبول در دوازدهمین گرند پری فصل، هشتمین پیروزی اش را جشن گرفت.

توتو ولف در این مورد گفت:

افراد حاضر در تیم برای موفقیت در چنین سطحی در کنار هم قرار می‌گیرند و چیزهای فوق العاده ای می‌سازند. این موفقیت بدون حضور چنین افرادی در تیم و ماشین میسر نمی شود. لوئیس با رانندگی امروزش بار دیگر اهمیتی که دارد را برایم خاطر نشان کرد. احترامی که بعد از برخورد والتری بوتاس و لوئیس همیلتون در دور اول بین آن ها وجود داشت، عالی بود و هیچ شکی در آن نیست. رقابت او با مکس ورشتپن و در نهایت سبقت از او با لاستیک های هارد، نشان داد که این دو بهترین راننده های فرمول یک هستند که صدالبته نسبت به هم احترام متقابلی دارند. فقط در صورتی که برای هم احترام قائل باشید می توانید با سرعت ۱۸۰ مایل بر سرعت دور یک پیچ بچرخید. ما در این مسابقه شاهد لحظاتی بودیم که ورشتپن فاصله بسیاری با لوئیس داشت اما همه آن ها جبران شد.

لوئیس همیلتون

پیروزی در رینگ مجارستان، لوئیس همیلتون را ۲۵۰ امتیازی کرد و اختلاف او را با نفر دوم رده بندی فرمول یک یعنی والتری بوتاسِ ۱۸۸ امتیازی، به ۶۲ امتیاز افزایش داد. اختلاف راننده بریتانیایی با مکس ورشتپن ۱۸۱ امتیازی هم به ۶۹ امتیاز افزایش پیدا کرد. در جدول تیمی رقابت ها هم مرسدس ۴۳۸ امتیاز دارد و صدرنشین مطلق رقابت هاست. بعد از آن ها، فراری با ۲۸۸ امتیاز و ردبول ریسینگ با ۲۴۴ امتیاز برای کسب رده دوم تیمی با هم رقابت می کنند.

توتو ولف در پاسخ به این پرسش که رفتن به تعطیلات با این پیروزی چقدر برای مرسدس اهمیت دارد، گفت:

اینکه با یک پیروزی به تعطیلات تابستانی می رویم، احساس فوق العاده ای دارد. ما ماشین های رانندگان مان را بهبود بخشیدیم و در چهار هفته آتی تا آغاز رقابت ها بازهم روی آن کار خواهیم کرد. چیزی که شخصا مرا خوشحال می کند این است که ما امروز عالی بودیم و مسابقه خوبی هم دادیم و با اختلاف سریع ترین ماشین پیست را داشتیم. وقتی که رقابت مکس ورشتپن و لوئیس همیلتون را می بینید به راحتی متوجه اختلاف سطح این دو با مابقی رانندگان فرمول یک می شوید. با این وجود، بعد از تعطیلات باید در اسپا و مونزا حاضر شویم که دارای طراحی متفاوتی هستند و پیست هایی حساس به شمار می روند که فراری در آن ها بهتر عمل می کند. این برای ما سخت خواهد بود و از همین رو است که ما از این لحظات لذت می بریم. خیلی زود کار را شروع می کنیم تا مشکلاتمان را برای حضوری قدرتمند در اسپا بر طرف سازیم.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی در اسب سواری

اسب سواری | رشته‌ها و شاخه‌های مختلف این ورزش

رشته اسب سواری یکی از رشته هایی است که در سالیان دراز خود را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *