صفحه اصلی / پیش بینی فوتبال امشب / راهنمای شرط‌بندی؛ بازی مهم و جذاب لاتزیو و اینتر را پیش‌بینی کنید

راهنمای شرط‌بندی؛ بازی مهم و جذاب لاتزیو و اینتر را پیش‌بینی کنید

ad banner

تیم‌های فوتبال لاتزیو و اینتر امشب ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران در هفته بیست و چهارم سری‌آ ایتالیا، در ورزشگاه المپیک رم به مصاف یکدیگر می‌روند. در آستانه این بازی به شرایط تیم‌ها و اظهارنظر مربیان دو تیم می‌پردازیم تا یک شرط‌بندی آگاهانه را برروی تیم مورد نظر خود داشته باشید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

در سایت‌های شرط‌بندی اکثریت افراد بازی لاتزیو- اینتر را ۱-۱ پیش بینی کرده‌اند

رقابت بالای جدول نزدیک‌تر از همیشه؛ مصاف تیم اول و سوم سری‌آ

امشب در یکی از مهم‌‌ترین بازی‌های فصل تیم‌های اول و سوم جدول رده‌بندی سری‌آ با هم به رقابت می‌پردازند و این بازی می‌تواند سرنوشت تیم‌های اول تا سوم را به کلی تغییر دهد.
امشب دو تیم لاتزیو و اینتر از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران به مصاف هم خواهند رفت و یکی از مهم‌ترین بازی‌های این فصل را برگزار می‌کنند تا شرایط خود را در جدول ارتقا ببخشند. جالب است بدانید لاتزیو از هفته نهم تا نوزدهم، یازده برد پیاپی را به دست آورده اما سپس از هفته بیستم تا بیست و سوم دو برد و دو تساوی کسب کرد و در این میان در برابر ناپولی در کوپا ایتالیا نیز شکست خورد. اینتر نیز پس از سه تساوی متوالی در هفته‌های نوزدهم تا بیست و یکم، دو پیروزی متوالی در برابر اودینزه و میلان به دست آورد اما آنها نیز در آخرین بازی خود در کوپا ایتالیا مغلوب ناپولی شده‌اند. همه چیز نشان می‌دهد که بازی نزدیکی را بین دو تیم در المپیکو شاهد خواهیم بود. اینتر در حال حاضر بالاتر از لاتزیو در صدر جدول قرار دارد و پیش‌بینی مردم در بنگاه‌های شرط‌بندی تساوی دو تیم بوده است.
با اینکه دو تیم از لحاظ امتیازی و فنی فاصله زیادی با هم ندارند اما اینتر با یک امتیاز اختلاف بالاتر از لاتزیو در صدر جدول قرار گرفته است و نام یوونتوس نیز هم امتیاز با نراتزوری و به واسطه تفاضل گل کمتر در رده دوم جدول، در میان این دو تیم به چشم می‌خورد.
در صورتی که پیش بینی مردم در بنگاه‌های شرط بندی درست از آید و این بازی به تساوی کشیده شود و یوونتوس نیز بتواند برشا را در خانه شکست دهد، یووه می‌تواند به صدر جدول بازگردد و همه چیز بر وفق مراد این تیم پیش خواهد رفت.
اتفاق جالب‌تر زمانی رخ خواهد داد که اینتر در برابر لاتزیو و یووه در برابر برشا نتیجه را واگذار کنند تا لاتزیو پس از سال‌ها انتظار به صدر جدول صعود کند. البته لاتزیو در صورت پیروزی می‌تواند حداقل به رده دوم جدول برود.
حالت دیگری که ممکن است جدول را به کلی دچار تحول کند باخت یووه و تساوی لاتزیو و اینتر است که یووه پس از مدت‌ها به رده سوم جدول سقوط می‌کند. این هفته از سری‌آ برای سه تیم می‌تواند مهم‌ترین هفته باشد و باید دید در نهایت کدام تیم به صدر جدول خواهد رفت.

لاتزیو اینتر

از دیدار مهم روز گذشته تیم‌های چهارم و پنجم جدول بدانید:

دیدار حساس دو تیم رم و آتالانتا که رقابت نزدیکی برای رتبه چهارم داشتند، با برتری شاگردان گاسپرینی خاتمه یافت. در ادامه هفته بیست و چهارم سری آ ایتالیا از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه در دیداری حساس دو تیم که برای کسب رتبه چهارم رقابت نزدیکی با هم دارند، در ورزشگاه برگامو به مصاف هم رفتند. این دیدار جذاب و تماشایی ابتدا با گل رم همراه شد اما در ادامه آتالانتا بازی را در اختیار گرفت و با دو گلی که زد با نتیجه ۲ بر یک برنده از میدان خارج شد. برای آتالانتا پالومینو ۵۰ و پاسالیچ ۵۹ و برای رم ژکو ۴۵ گلزنی کردند. در جدول سری‌آ در حال حاضر رم با باختی که متحمل شد، با ۳۹ امتیاز در رده پنجم و آتالانتا با ۴۵ امتیاز چهارم است.

وضعیت تیم‌ها در جدول رده‌بندی سری‌آ

در حال حاضر در جدول رده‌بندی سری‌آ اینتر با ۵۴ امتیاز از ۲۳ مسابقه در صدر جدول قرار دارد. یوونتوس با همین تعداد امتیاز و تعداد بازی و بنابر تفاضل گل کمتر در رده دوم و لاتزیو با ۵۳ امتیاز در رده سوم جای دارد.
سهم لاتزیو تا به اینجا از ۲۳ مسابقه برگزار شده، ۱۶ پیروزی، ۵ تساوی و ۲ شکست بوده است و اینتر ۱۶ پیروزی، ۶ تساوی و ۱ شکست را برای خود به ثبت رسانده است.

یک شرط‌بندی آگاهانه با داشتن اطلاعات مورد نیاز در خصوص شرایط دو تیم لاتزیو و اینتر

این بازی در استادیوم خانگی تیم لاتزیو، المپیک رم برگزار و قضاوت این بازی را جانلوکا روچی برعهده خواهد داشت.

در خصوص مصدومان و محرومان دو تیم بدانید:

لاتزیو: سناد لوچیچ مصدوم قطعی این تیم است.

اینتر: روبرتو گالیاردینی مصدوم قطعی این تیم است.

سیمونه اینزاگی سرمربی لاتزیو پیش از این بازی صحبت‌هایی را در خصوص بازیکنان و شرایط تیم مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

b9936618f1a1e3b33f2b92a6964b66ab
بازی با اینتر را چطور می‌بینید؟

قرار است به مصاف حریفی مصمم و قدرتمند برویم اما به خوبی آماده شده‌ایم و در تمرین امروز تردیدهای موجود را برطرف خواهیم کرد. مسابقه مهمی پیش رو است اما این مصاف برای کسب اسکودتو تعیین کننده نیست چرا که پس از این دیدار ۱۴ بازی برای هر دو تیم باقی می‌ماند. با این حال پیروزی در این دیدار کمک بزرگی برای ما خواهد بود و تلاش خواهیم کرد در مقابل طرفداران خود عملکردی عالی داشته باشیم. این موضوع که از این دیدار به عنوان رقابتی مهم در راه فتح اسکودتو صحبت می‌شود عجیب و در عین حال زیبا است. جدول رده بندی نیز حقیقت را در مورد این بازی و اهمیت آن به ما می‌گوید. یوونتوس سال‌هاست که به خاطر برنامه ریزی و ایده‌ای که دارد پیشتاز بوده و آنها لایق این موفقیت‌ها بوده‌اند. با این حال در این فصل ما و اینتر در حال انجام نهایت تلاش خود هستیم و می‌توانیم کار را برای این تیم به منظور رسیدن به نهمین قهرمانی پیاپی سخت کنیم. این که در خانه بازی می‌کنیم به بازیکنان اعتماد به نفس بیشتری می‌دهد و امیدوار هستم آنها از این امتیاز میزبانی استفاده کنند.

وی در ادامه افزود:

همانطور که می‌بینید تیم ما بسیار در این فصل خوب کار کرده و ما ایموبیله بهترین گلزن سرب‌آ و حتی اروپا را در اختیار داریم. لاتزیو می‌داند از کدام نقطه کارش را شروع کرده و ما کاملا شایسته حضور در این جایگاهی که در جدول رده بندی در آن قرار داریم هستیم و می‌خواهیم تا جایی که امکان دارد در اینجا باقی بمانیم. روی کاغذ یووه، اینتر، رم و میلان همگی باید از لاتزیو جلوتر باشند زیرا همه آنها درآمدهای بیشتری دارند اما فوتبال فقط این نیست. باید در مسابقه امشب با دقت باشیم و وقتی مالکیت را در اختیار نداریم جنگنده و محکم بازی کنیم. لائوتارو مارتینز و روملو لوکاکو بازیکنان خوبی در زمینه کار با توپ هستند و ما باید در محدود کردن این دو بازیکن خوب کار کنیم و راه ارتباط آنها با سایر هم تیمی‌هایشان را قطع کنیم. با بازیکنان صحبت کرده‌ام و همگی از اهمیت و سختی این بازی آگاهی دارند.

آنتونیو کونته سرمربی اینتر پیش از این بازی صحبت‌هایی را در خصوص بازیکنان و شرایط تیم مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

6f9d9c5798762a276d40462534d90012
بازی با لاتزیو را چطور می‌بینید؟

مطمئنا بازی دشواری خواهد بود. ما در حال صحبت در مورد تیمی هستیم که در فوتبال ایتالیا تثبیت شده است. فصل گذشته آنها فاتح کوپا ایتالیا شدند و سپس قهرمانی در سوپرکاپ را تجربه کردند. آنها علاوه بر تقویت خود در تابستان، بهترین بازیکنانشان را نیز حفظ کردند. و در آخر اینکه سیمونه اینزاگی در چند سال حضورش در این تیم کار فوق العاده‌ای انجام داده است. برنامه ریزی، صبر و چشم انداز آنها نتیجه مطلوبی را به همراه داشته است. من مسابقه امشب را مصاف دو تیم کم شانس‌تر برای فتح اسکودتو می‌نامم. فکر می‌کنم بهترین تعریف از این بازی همین است. مطمئنا لاتزیو که قدرتش را ثابت کرده به دنبال پیروزی خواهد بود همانگونه که ما به دنبال این هستیم که با سه امتیاز به خانه بازگردیم.

کونته در ادامه اضافه کرد:

از سوی هر دو تیم یک استراتژی در این بازی وجود خواهد داشت که در آن هر تیم تلاش می‌کند از نقاط ضعف حریف بهره ببرد و نقاط قوت طرف مقابل را نیز محدود کند. هر تیم تلاش خواهد کرد بهتر از دیگری بازی کند و در مسابقه پیش بیفتد و احتمالا تیمی که بهتر است پیروز خواهد شد. این مسابقه دیداری برابر خواهد بود که در آن هر دو تیم آماده خواهند بود بازی خود را به نمایش بگذارند. امیدوارم مسابقه جذابی را شاهد باشیم. کناره‌های زمین به ویژه هنگامی که دو سیستم تاکتیکی مشابه باشد اهمیت خواهد داشت. لاتزیو نیز از دو مهاجم استفاده می‌کند و سرگی میلینکوویچ ساویچ نیز اغلب به آنها اضافه می‌شود. ما به خوبی شرایط را بررسی کردیم و می‌دانیم برای مهار آنها چه کاری انجام دهیم.

وضعیت بازیکنان؟

در مورد اریکسن باید بگویم که زمان می‌برد تا اوبتواند خود را با شرایط تیم‌های ایتالیایی و تیم ما وفق دهد. اگر وضعیت در خط هافبک ما اضطراری نبود به این زودی از او در ترکیب استفاده نمی‌کردم. بنابراین این موضوع که عملکرد این بازیکن به بهترین نحو ممکن نبوده طبیعی است. هر وقت احساس کنم زمان بازی کردن اریکسن فرا رسیده از ابتدا او را به زمین خواهم فرستاد. مارتینز؟ علی رغم جوان بودن لائوتارو، او برای درک بی معنی بودن شایعات نقل و انتقالات به اندازه کافی باهوش است و به آنها اهمیتی نمی‌دهد. اغلب می‌بینم که وقتی یک پنجره نقل و انتقالات بسته می‌شود، در مورد بازار نقل و انتقالات بعدی و بازیکنانی که قرار است در آن فروخته یا جذب شوند، شروع به صحبت در رسانه ها می‌شود. بازیکنان متمرکز هستند و می‌دانند که آنچه در زمین انجام می‌دهند مهم‌ترین موضوع است و نه شایعات. بهرحال فصل عجیب و غریبی بوده است زیرا شش یا هفت مصدومیت بد داشته‌ایم که برای یک فصل زیاد محسوب می‌شود. امیدوارم همه بازیکنان در دسترس قرار بگیرند زیرا هنوز مسابقات زیادی پیش رو داریم و حضور در آنها با ترکیب کامل اهمیت دارد. فعلا ترجیحمان این است که برروی بازی مهم امشب تمرکز کنیم.

317d5a61e36eb80bd1a751dd3cdc1d95
در خصوص آمار کلی دو تیم لاتزیو و اینتر بدانید:

 • پیش‌بینی می‌شود سرمربی تیم لاتزیو، سیمونه اینزاگی شاگردان خود را با سیستم احتمالی ۳.۵.۲ به زمین مسابقه بفرستد.
 • پیش‌بینی می‌شود سرمربی تیم اینتر، آنتونیو کونته شاگردان خود را با سیستم احتمالی ۳.۴.۱.۲ به زمین مسابقه بفرستد.
 • برترین گلزن تیم لاتزیو در سری‌آ چیرو ایموبیله با ۲۵ گل زده می‌باشد.
 • برترین گلزن اینتر در سری‌آ روملو لوکاکو با ۱۷ گل زده می‌باشد.
 • لاتزیو تاکنون با ۵۳ گل زده و ۲۰ گل خورده تفاضل +۳۳ را به نام خود ثبت کرده است. ضمن اینکه برترین خط دفاعی سری‌آ در اختیار این تیم می‌باشد.
 • اینتر تاکنون با ۴۸ گل زده و ۲۰ گل خورده تفاضل +۲۸ را به نام خود ثبت کرده است. ضمن اینکه اینتر به همراه لاتزیو برترین خط دفاعی سری‌آ را در اختیار دارد.
 • برترین پاسور لاتزیو در سری‌آ لوییس آلبرتو با ۱۱ پاس گل می‌باشد.
 • میانگین تعداد کرنر لاتزیو در هر بازی ۵.۷ کرنر بوده است.
 • بیشترین خطا انجام شده لاتزیو در سری‌آ توسط سرگی میلینکوویچ با ۴۳ خطا بوده است.
 • برترین پاسورهای اینتر در سری‌آ آنتونیو کانتورا و مارسلو بروزویچ بصورت مشترک با ۵ پاس گل می‌باشند.
 • بیشترین خطا انجام شده اینتر در سری‌آ میلان اشکرینیار با ۳۹ خطا بوده است.
 • میانگین تعداد کرنر اینتر در هر بازی ۶.۲ کرنر بوده است.
 • لاتزیو در ۱۳ بازی از ۱۵ بازی قبلی خود در سری آ پیروز شده است.
 • اینتر میلان در ۹ بازی از ۱۱ بازی قبلی خارج از خانه خود در سری آ پیروز شده است.
 • اینتر میلان در ۹ بازی از ۱۱ بازی قبلی خارج از خانه خود در سری آ حداقل ۲ گل زده است.
 • اینتر میلان در ۳ بازی قبلی خارج از خانه خود مقابل لاتزیو حداقل ۳ گل زده است.
 • اینتر میلان در ۳ بازی قبلی خارج از خانه خود مقابل لاتزیو پیروز شده است.
 • در ۳ بازی قبلی خانگی لاتزیو مقابل اینتر میلان بیش از ۲.۵ گل زده شده است.
 • در ۳ بازی قبلی لاتزیو مقابل اینتر میلان کمتر از ۲.۵ گل زده شده است
 • لاتزیو در بازی قبلی خود در سری‌آ برابر پارما به پیروزی ۱-۰ رسیده است.
 • اینتر در بازی قبلی خود در سری‌آ برابر میلان به پیروزی ۴-۲ دست پیدا کرده است.
 • پنج بازی اخیر لاتزیو در رقابت‌های مختلف با دو پیروزی، دو تساوی و دو شکست همراه بوده است.
 • پنج بازی اخیر اینتر در رقابت‌های مختلف با سه پیروزی، یک تساوی و یک شکست همراه بوده است.

6bbd42748593222e3231bf48428f6819
پنج بازی بعدی لاتزیو به شرح زیر است:

 • ۲۷  بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران، هفته بیست و چهارم سری‌آ ایتالیا، لاتزیو- اینتر
 • ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۰ به وقت تهران، هفته بیست و پنجم سری‌آ، جنوا- لاتزیو
 • ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران، هفته بیست و ششم سری‌آ، لاتزیو- بولونیا
 • ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران، هفته بیست و هفتم سری‌آ، آتالانتا- لاتزیو
 • ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۰ به وقت تهران، هفته بیست و هشتم سری‌آ، لاتزیو- فیورنتینا

پنج بازی بعدی اینتر به شرح زیر است:

 • ۲۷  بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران، هفته بیست و چهارم سری‌آ ایتالیا، لاتزیو- اینتر
 • ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۵ به وقت تهران، دور رفت یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا، لوگودورتس رازگراد- اینتر
 • ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران، هفته بیست و پنجم سری‌آ، اینتر- سمپدویا
 • ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران، دور برگشت یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا، اینتر- لوگودورتس رازگراد
 • ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران، هفته بیست و ششم سری‌آ، یوونتوس- اینتر

به‌نظر شما چه نتیجه‌ای در بازی تیم‌های لاتزیو و اینتر که امشب ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران در هفته بیست و چهارم سری‌آ ایتالیا، در ورزشگاه المپیک رم برگزار می‌شود، رقم خواهد خورد؟!

با پیش بینی بازی‌های مهم سری‌آ ایتالیا و پیش بینی گلزنان تیم‌ها در تورنومنت‌های مختلف،
همراه سایت بتکارت باشید

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

آرسنال نیوکاسل

راهنمای شرط بندی بازی آرسنال – نیوکاسل در بتکارت

دیدار دو تیم آرسنال – نیوکاسل در چارچوب بازیهای هفته ی ۱۹ لیگ برتر فوتبال …

2 دیدگاه‌ها

 1. آواتار Shayaninter

  Omidvaram Inter Bezane

 2. آواتار مهدیار

  واقعا لاتزیو حقشه بیاد صدر امیدوارم اینتر رو شکست بده 😋

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *