صفحه اصلی / پیش بینی فوتبال امشب / آنالیز و پیش بینی بازی فولام و منچستریونایتد

آنالیز و پیش بینی بازی فولام و منچستریونایتد

ad banner فولام و منچستر یونایتد

فوتبال امشب – بازی دو تیم فولام و منچستر یونایتد از هفته ی شانزدهم لیگ برتر فوتبال انگلستان به میزبانی تیم فولام در استادیوم ۲۵۰۰۰ نفره کریون کاتج شهر لندن برگزار خواهد شد‌. تیم فوتبال فولام در شرایطی پا به این مسابقه خواهد گذاشت که در پنج مسابقه ی اخیر خود ۲ بار موفق شده به پیروزی برابر حریفان برسد در دو مسابقه هم برابر حریفان با نتیجه ی تساوی متوقف شده و در یک بازی هم طعم شکست را چشیده است. در مجله بتکارت به بررسی این بازی خواهیم پرداخت.

man united fullam

اما تیم فوتبال منچستر یونایتد در پنج مسابقه ی آخر خود ۴ مرتبه موفق به شکست رقبا شده است و در مقابل استون ویلا تن به شکست داده است.

وضعیت دو تیم در جدول

تیم فوتبال فولام در ۱۴ مسابقه موفق به کسب ۱۹ امتیاز شده است تا خود را در رده ی نهم جدول بیست تیمه لیگ جزیره ببیند . فولام در صورت پیروزی در این مسابقه و امتیاز نگرفتن رقبای نزدیک به او در جدول تا رده ی ششم نیز می تواند صعود کند.

man united fullam

اما تیم فوتبال منچستر یونایتد تا به اینجای کار در رقابت های لیگ برتر در ۱۳ مسابقه موفق به کسب ۲۳ امتیاز شده است تا در بالای جدول در رده ی پنجم قرار داشته باشد منچستر یونایتد در صورت پیروزی در این بازی با توجه به تفاضل گل زیادی که با تیم تاتنهام دارد تنها می تواند هم امتیاز تاتنهام ۲۶ امتیازه شود و فاصله ی خود را کم کند البته در صورتی که تیم تاتنهام هیچ امتیازی در این هفته از مسابقات به دست نیاورد.

پل تیرنی داور مسابقه

قضاوت دیدار منچستر یونایتد از شهر منچستر و فولام از لندن بر عهده ی پل تیرنی می باشد. پل تیرنی در آخرین قضاوتش برای تیم منچستر یونایتد ، تیم منچستر یونایتد موفق شد ۳ بر ۱ مقابل آرسنال به برتری برسد و همچنین آخرین دیداری که پل تیرنی برای فولام قضاوت کرده است دیدار فولام برابر تاتنهام بوده که با نتیجه ۱ بر ۱ مساوی به پایان رسیده است .

man united fullam

پل تیرنی در پنجاه مسابقه ی آخری که قضاوت کرده است ۱۸۸ کارت زرد از جیب خارج کرده و ۷ بار هم از کارت قرمز خود استفاده کرده است . به صورت میانگین در بیست مسابقه ی آخری که سوت زده است در هر بازی ۳.۵ بار کارت زرد استفاده کرده و ۰.۳۰ بار هم از کارت قرمز خود استفاده کرده است.

آمار و اطلاعات تیم فولام

تیم فوتبال فولام در ده مسابقه ی آخر خود پنج بار گل اول مسابقه را دریافت کرده است اما این تیم در نه مسابقه از ده مسابقه ی آخر خود موفق به گلزنی شده است‌‌. میانگین امتیاز تیم فوتبال فولام در هر مسابقه ۱.۳۶ می باشد و به صورت میانگین در هر مسابقه ۴۵.۱ درصد مالکیت توپ را در اختیار داشت و در ۳ مسابقه یعنی ۲۱.۴ درصد مسابقات این فصل موفق شده دروازه خود را بسته نگه دارد و کلین شیت کند.

man united fullam

مارکو سیلوا سرمربی ۴۵ ساله پرتغالی این تیم ، از ابتدای حضورش در فولام ۳۷ بازی موفق به پیروزی شده است در ۱۵ مسابقه برابر حریفان به تساوی رضایت داده و در ۱۸ مسابقه هم نیز تن به شکست داده است . میانگین امتیاز این مربی در فولام در هر بازی ۱.۸۰ امتیاز می باشد.

آمار و اطلاعات منچستر یونایتد

تیم فوتبال منچستر یونایتد در پنج مسابقه از ده مسابقه ی آخر خود گل اول بازی را درون دروازه کرده است و در ۹ بازی از ۱۰ بازی آخر خود موفق به گلزنی شده است و در چهار مسابقه آخر این تیم در لیگ برتر کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.

world cup promo فولام و منچستر یونایتد

این تیم به صورت میانگین تا به اینجای کار در هر مسابقه ۱.۷۷ امتیاز به دست آورده و در هر بازی به صورت میانگین ۵۲.۲ درصد مالک توپ و میدان بوده و در ۵ مسابقه یعنی ۳۸.۵ درصد بازیهای انجام شده موفق شده دروازه خود را بسته نگه دارد و کلین شیت کند. اریک تن هاگ سرمربی ۵۲ ساله هلندی این تیم نیز به صورت میانگین در این تیم در هر مسابقه ۲.۰۰ امتیاز به دست آورده است.

man united fullam

bomb 5 فولام و منچستر یونایتد
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره Sam

آواتار Sam

این مطالب را نیز ببینید!

ناتینگهام فارست چلسی فولام و منچستر یونایتد

راهنمای شرط بندی بازی ناتینگهام فارست – چلسی

دیدار دو تیم ناتیگهام فارست – چلسی در قالب رقابت های لیگ برتر فوتبال انگلستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *