صفحه اصلی / سایر ورزش‌ها / حواشی گرند پری باکو ادامه دارد؛ پرداخت غرامت به تیم ویلیامز

حواشی گرند پری باکو ادامه دارد؛ پرداخت غرامت به تیم ویلیامز

4 2 1

همانطور که پیش تر در جریان اخبار فرمول یک قرار گرفته اید والتری بوتاس توانست مقام اول را در گرند پری باکو کسب کند، لوییس همیلتون و سباستین فتل نیز رتبه‌های دوم و سوم را کسب کردند.

پیش‌بینی مسابقات فرمول یک در سایت بتکارت

در همین رقابت ها و در دور تمرینی آن بود که پیست شهری باکو دچار مشکل شد و باعث شد تا برای ماشین جورج راسل از تیم ویلیامز حادثه ایجاد شود. خسارت وارد شده به ماشین راسل به حدی بود که دیگر اجازه مسابقه دادن به وی داده نشد و این ماشین مستقیما به کارخانه‌ی ویلیامز فرستاده شد.

بعد از این اتفاق بود که  کلر ویلیامز، نایب رئیس تیم ویلیامز جلسه ای با مسئولین برگزاری گرندپری باکو برگزار کرد و در نتیجه این جلسه، اعلام شد که تیم ویلیامز به ازای خسارت ایجاد شده برای ماشین جورج راسل، از شرکت بیمه خسارت دریافت خواهد کرد. بیانیه تیم برگزاری مسابقات بدین شرح است:

مشخص است که ما اشتباه کردیم،خودمان هم اعتراف کردیم. خارج شدن پوشش ورودی فاضلاب از جای خود چیزی است که ما به عنوان مسئولان یک پیست نباید اجازه می‌دادیم رخ بدهد. تمامی مدارک را بررسی کردیم و مشخص شد که این اتفاق شامل بیمه می شود خسارت وارد شده به ویلیامز را به طور کامل پرداخت خواهیم کرد.

بد شانسی تیم فرمول یک ویلیامز در گرند پری باکو

فرمول یک گرند پری باکو

در فرمول یک گرندپری ۲۰۱۷ مالزی، حادثه مشابهی برای تیم هاس رخ داد و تیم آمریکایی برای دریافت غرامت خود بیش از یک سال صبر کرد. اما باکویی ها اعلام کردند که در این مورد این زمان طول نخواهد کشید و خیلی زود غرامت پرداخت خواهد شد:

ما در این رابطه با ویلیامز صحبت کرده‌ایم. صحبت‌هایی با شرکت بیمه داشتیم تا مطمئن شویم این غرامت هرچه زودتر پرداخت شود. به شرکت بیمه فشار می‌آوریم تا خسارت ویلیامز در همین فصل فرمول یک پوشش داده شود.

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی در اسب سواری

اسب سواری | رشته‌ها و شاخه‌های مختلف این ورزش

رشته اسب سواری یکی از رشته هایی است که در سالیان دراز خود را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *