صفحه اصلی / عمومی / توتو ولف : گرندپری بریتانیا فقط یک بازی بود؛ در بارسلونا پرقدرت برمی‌گردیم

توتو ولف : گرندپری بریتانیا فقط یک بازی بود؛ در بارسلونا پرقدرت برمی‌گردیم

ad banner

تیم فرمول یک مرسدس بنز که از شروع فصل ۲۰۲۰ شکستی را متحمل نشده بود و لوییس همیلتون راننده بریتانیایی این تیم، یکه تاز همه رقابت‌ها بود، بالاخره در گرندپری بریتانیا که چند روز پیش به اتمام رسید، شکست را تجربه کرد و نتوانست از عنوان قهرمانی خود در سال گذشته دفاع کند.

ورود به سایت بت کارت

چند روز دیگر قرار است گرندپری بارسلونا برگزار شود و کل کل‌های رانندگان و مدیران و همچنین هواداران فرمول یک به اوج خود رسیده است. توتو ولف مدیر کمپانی مرسدس بنز نیز در آستانه این گرندپری برای رقبا خط و نشان کشید.

با پیش بینی مسابقات فرمول یک فصل ۲۰۲۰ همراه سایت بتکارت باشید

این رکورد منحصر به فرد مرسدس بنز و رانندگانش توسط مکس ورشتپن از تیم ردبول در گرندپری بریتانیا شکسته شد که از سال ۲۰۱۲ این کمپانی نتوانسته بود در گرندپری بریتانیا قهرمان شود.
توتو ولف مدیر کمپانی مرسدس بنز در پاسخ به انتقادات و واگذاری مقام اولی به مکس ورشتپن مصاحبه‌ای را در جهت دفاع از رانندگانش انجام داد و گفت:

این مسابقه فقط یک مسابقه بود و همان طور که دیدید در سال ۲۰۲۰ فوق العاده ظاهر شدیم. در گرندپری بریتانیا هم رانندگان من خوب ظاهر شدند و در یک اتفاق مقام اول را واگذار کردند. ولی هیچ ایرادی ندارد این شکست‌ها باعث پیشرفت ما خواهد شد و دقیقا از همان جایی که شکست خوردیم، قوی تر از قبل بلند می‌شویم و قطعا رقبا باید از بودن ما بترسند. این مسابقه هم برای ما درس عبرتی بود که فکر کنیم همیشه برنده هستیم و همیشه باید جوری بازی کرد که انگار اولین مسابقه است. برای ما این شکست لازم بود تا جدی تر از قبل به کارمان ادامه دهیم. چرا که همه می‌گویند مرسدس بنز همیشه قهرمان است و چرا باقی تیم‌ها تلاش می‌کنند و در این بازی ثابت شد که این گونه نیست و ما باید از قبل تلاش خود را بیشتر کنیم.

فرمول یک مرسدس بنز

وی در خصوص گرندپری بارسلونا که در پیش است ادامه داد:

در این مسابقه تلاش خود را بیشتر خواهیم کرد زیرا این پیست نیز بسیار مشکل است و مدعیان زیادی برای قهرمانی دارد. ما در پیست‌های گرم کمی دچار مشکل هستیم و دلیل شکستمان در گرندپری بریتانیا نیز به این موضوع برمیگشت ولی در بارسلونا شرایط متفاوت است و هر کاری که لازم است را انجام می‌دهیم. برخی در مورد استراتژی ما در بریتانیا انتقاد می‌کردند ولی باید به شما بگویم که با نظر آنها مخالف هستم. استراتژی دیگری نبود که می‌توانست ما را برنده کند. این بازی برای ما نبود و بیش از آن کاری از دستمان برنمی‌آمد ولی امیدوار هستیم که در گرند پری بارسلونا دوباره به اوج خود بازگردیم.

لازم به ذکر است علاوه بر مقام قهرمانی فرمول یک بریتانیا که نصیب مکس ورشتپن از تیم ردبول شد، لوییس همیلتون قهرمان بلامنازعه چندین فصل اخیر در رده دوم و والتری بوتاس دیگر راننده مرسدس در جایگاه سوم ایستادند. لازم به ذکر است با این که بوتاس از پول پوزیشن کار خود را آغاز کرده بود به این مقام رسید و انتقادات به خاطر عملکرد او شدت گرفت.

ورود به سایت بت کارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *