صفحه اصلی / فوتبال / فوتبال ایران / پیش بینی مسابقات روز دوم از هفته هفتم لیگ برتر ایران فصل ۹۸/۹۹

پیش بینی مسابقات روز دوم از هفته هفتم لیگ برتر ایران فصل ۹۸/۹۹

در چارچوب هفته هفتم رقابت های لیگ برتر ایران روز دوشنبه بیست و نهم مهر ماه تیم های نساجی مازندران و تراکتورسازی تبریز راس ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف یکدیگر خواهند رفت. داوری این بازی بر عهده موعود بنیادی فر خواهد بود و حسن ظهیری و قهرمان نجفی او را در امر قضاوت یاری خواهند کرد.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

پیش بینی هفته هفتم لیگ برتر ایران ؛ نساجی مازندران – تراکتورسازی تبریز

لیگ برتر ایران

شاگردان مصطفی دنیزلی با گذشت شش هفته از شروع رقابت های لیگ برتر ایران، همچنان شکست ناپذیر بوده اند و برای باقی ماندن در کورس رقابت قهرمانی همراه تیم هایی نظیر سپاهان و شهر خودرو، نیاز مبرمی به کسب سه امتیاز این دیدار خارج از خانه خواهند داشت. در نقطه مقابل نساجی با ۱۲ گل بعد از پیکان ۱۳ گله، بهترین خط حمله لیگ محسوب می شود در حالی که دروازه تراکتورسازی مانند سپاهان در شش هفته ابتدایی لیگ بسته باقی مانده است.

تیم نساجی مازندران، علی اصغر عاشوری، محمد مهدی نظری و میلاد سرلک را به علت مصدومیت و مهرداد کفشگری،‌محمدجواد بلالی،‌ محمدحسین باباگلی را به دلیل عدم صدور کارت بازی در اختیار نخواهد داشت. در طرف مقابل تراکتوری ها بدون حضور سه بازیکن مصدوم اشکان دژاگه، میمبلا و رضا شکاری پا به این دیدار خواهند گذاشت و مهدی ببری نیز به دلیل محرومیت فرصت همراهی تراکتور را نخواهد داشت. تراکتورسازی با چهار برد و دو مساوی با ۱۴ امتیاز تیم دوم جدول رده بندی محسوب می شود و نساجی با دو برد،‌ سه تساوی و یک شکست با ۹ امتیاز در رده هفتم جدول قرار دارد.

0953aefb3ffc81ced481809bed4e4b57
تقابل های اخیر دو تیم نساجی مازندران و تراکتورسازی تبریز
ترکیب احتمالی نساجی: نیما میرزازاد، حامد شیری، مجتبی بیژن، حسن جعفری، مجتبی ممشلی، محمدعرفان معصومی، محمد میری، علی شجاعی، رضا دهقانی، رحمان جعفری و محمد عباس زاده
ترکیب احتمالی تراکتور: رشید مظاهری، ایمان سلیمی، محمدرضا خانزاده، مهدی تیکدری، میثم تیموری، رضا اسدی، احسان حاجی صفی، مسعود شجاعی، ساسان انصاری، یوکیا سوگیتا و کوین فورچونه
 • در ۱۵ بازی از ۱۸ بازی خانگی اخیر نساجی در لیگ برتر ایران آمار کمتر از ۲.۵ گل در هر مسابقه به ثبت رسیده است.
 • تراکتورسازی در ۶ دیدار اخیر در رقابت های لیگ برتر موفق به ثبت کلین شیت شده است. در این شش دیدار همچنین آمار کمتر از ۲.۵ گل در هر مسابقه به ثبت رسیده است.
 • نساجی مازندران در ۵ بازی از ۷ بازی خانگی اخیر در لیگ ایران موفق به ثبت کلین شیت شده است.

در چارچوب هفته هفتم رقابت های لیگ برتر ایران روز دوشنبه بیست و نهم مهر ماه تیم های گل گهر سیرجان و سپاهان اصفهان راس ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه امام علی (ع)، سیرجان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. داوری این بازی بر عهده جواد رحیم‌ زاده خواهد بود و علی میرزابیگی و جلیل شعرانی او را در امر قضاوت یاری خواهند کرد.

پیش بینی هفته هفتم لیگ برتر ایران ؛ گل گهر سیرجان – سپاهان اصفهان

08fb667bc42a897fd1a574ea681a1095 6

شاگردان امیر قلعه نویی با گذشت شش هفته از شروع رقابت های لیگ برتر همچنان بدون شکست بوده اند و با کسب چهار برد و دو تساوی با ۱۴ امتیاز به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به تراکتورسازی در مکان نخست جدول لیگ قرار دارند.

در نقطه مقابل گل گهر سیرجان که وضعیت جالبی در فصل جدید نداشته و با ۳ گل زده بدترین خط حمله لیگ محسوب می شود، در این دیدار با مجید جلالی سرمربی جدید خود پا به میدان می گذارد. گل گهر سیرجان با سه تساوی و سه شکست از شش مسابقه با ۳ امتیاز هم اکنون در رده پانزدهم جدول قرار دارد و برای کسب نخستین برد فصل کار سختی مقابل حریف قدرتمند خود خواهد داشت. حسام پورهاشم و پیمان رنجبری به دلیل مصدومیت قادر به همراهی گل گهر نخواهند بود و در طرف مقابل،‌ سپاهان نیز بدون حضور محسن مسلمان، علیرضا نقی زاده،‌ ولادیمیر کومان و محمد ایرانپوریان پا به این مسابقه می گذارد.

7945e570dd4f291b2b78353d239a806f
تقابل اخیر دو تیم گل گهر سیرجان و سپاهان اصفهان
ترکیب احتمالی گل‌گهر: میلاد فراهانی، علیرضا ابراهیمی، عبدالله حسینی، یوسف وکیا، علی قربانخانی، امین پورعلی، مهرداد عبدی، سجاد آشوری، بهنام برزای، پیمان نامور و مهرداد بایرامی
ترکیب احتمالی سپاهان: پیام نیازمند، عزت پورقاز، جرجی گولسیانی، مرتضی منصوری، سعید آقایی، مهدی کیانی، امید نورافکن، سجاد شهباز زاده، محمدرضا حسینی، محمد محبی و کیروش استنلی
 • سپاهان در ۷ دیدار اخیر لیگ برتر ایران موفق به ثبت کلین شیت شده است.
 • در ۱۳ بازی از ۱۵ بازی خارج از خانه آخر سپاهان در لیگ برتر ایران، آمار کمتر از ۲.۵ گل در هر مسابقه به ثبت رسیده است.
 • تیم امیر قلعه نویی در ۱۱ بازی آخر لیگ برتری شکست ناپذیر بوده است.
 • گل گهر سیرجان سه بازی آخر خود در رقابت های لیگ برتر را با شکست به پایان رسانده است.

در چارچوب هفته هفتم رقابت های لیگ برتر ایران روز دوشنبه بیست و نهم مهر ماه تیم های سایپا و استقلال راس ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه شهدا شهر قدس به مصاف یکدیگر خواهند رفت. داوری این بازی بر عهده اشکان خورشیدی خواهد بود و فرهاد مروجی و محمد عطایی او را در امر قضاوت یاری خواهند کرد.

پیش بینی هفته هفتم لیگ برتر ایران ؛ سایپا – استقلال

4c45d86e4cdc041a64e464e900d1feaf 6

شاگردان استراماچونی سرانجام در هفته ششم رقابت های لیگ برتر موفق به کسب نخستین پیروزی فصل شدند و هم اکنون با یک برد،‌ سه تساوی و دو شکست با ۶ امتیاز در رده دوازدهم جدول جای دارند. در طرف مقابل سایپا با دو برد، یک تساوی و سه شکست با ۷ امتیاز در رده نهم قرار گرفته است.

تنها غایب سایپا برای این بازی مجید علیاری مصدوم خواهد بود در حالی که استقلال بازیکنان مصدومی مانند محسن کریمی و سیاوش یزدانی و همچنین محرومانی چون عارف غلامی، هروویه میلیچ و محمد بلبلی در لیست خود دارد.

استقلال با کسب سه برد متوالی در لیگ برتر و جام حذفی با روحیه مناسبی به مصاف حریف خود خواهد رفت، برخلاف سایپا که علی رغم شروع خوب در فصل جدید، سه دیدار لیگ برتری اخیر را با شکست به پایان رسانده و در جام حذفی نیز مقابل شاهین حذف شده است. در ۳۶ تقابل قبلی دو تیم،‌ سهم استقلال ۱۷ پیروزی و سهم سایپا ۷ پیروزی بوده است و ۱۲ دیدار نیز با نتیجه تساوی به پایان رسیده است.

6ac5d796f7703b8c230831062558aa22
تقابل های اخیر دو تیم سایپا و استقلال
ترکیب احتمالی سایپا: حامد فلاح ‌زاده، مجتبی لطفی، آرمین سهرابیان، سعید محمد‌فرد، کمال نیک‌خوی، روزبه شاه‌علی‌دوست، سعید غلامعلی‌بیگی، امیرحسین حسین ‌زاده، معین عباسیان، محمد‌رضا سلیمانی و آرمان رمضانی
ترکیب احتمالی استقلال: سید حسین حسینی، محمد دانشگر، روزبه چشمی، وریا غفوری، میلاد زکی‌پور، علی کریمی، مسعود ریگی، آرش رضاوند، داریوش شجاعیان، فرشید اسماعیلی و مهدی قائدی
 • تیم استقلال در ۵ دیدار خارج از خانه اخیر در لیگ برتر ایران، موفق به کسب پیروزی نشده است.
 • سایپا سه دیدار آخر خود در رقابت های لیگ برتر را با شکست به پایان رسانده است.
 • سایپایی ها در این سه دیدار با اختلاف یک گل بازنده میدان بوده اند.

در چارچوب هفته هفتم رقابت های لیگ برتر ایران روز دوشنبه بیست و نهم مهر ماه تیم های ذوب آهن و شهر خودرو راس ساعت ۱۶:۵۰ در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. داوری این بازی بر عهده وحید کاظمی خواهد بود و سعید علی ‌نژادیان و فرهاد فرهادپور او را در امر قضاوت یاری خواهند کرد.

پیش بینی هفته هفتم لیگ برتر ایران ؛ ذوب آهن – شهر خودرو

afb794ada002b668567e84d45755b8f4 2

شاگردان علیرضا منصوریان در شروع فصل جدید عملکرد خوبی نداشته و بعد از گذشت شش هفته همچنان بدون برد هستند. ذوب آهن با چهار تساوی و دو شکست از شش مسابقه با ۴ امتیاز در رده چهاردهم جدول جای دارد. در نقطه مقابل تیم تحت هدایت یحیی گل محمدی همانند فصل های گذشته با قدرت کار خود را شروع کرده و هم اکنون با چهار برد،‌ یک تساوی و یک شکست با ۱۳ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی جای دارد.

ذوب آهن بدون بازیکن محروم و مصدومی به مصاف حریف مشهدی خود می آید اما شهر خودرو فرشاد محمدی مهر را به دلیل آسیب دیدگی در اختیار نخواهد داشت. شاگردان گل محمدی بعد از حذف از جام حذفی تمام تمرکز خود را روی رقابت های لیگ برتر گذاشته و برای عقب نیفتادن از کورس قهرمانی و تلاش برای نزدیک شدن به تیم های سپاهان و تراکتورسازی نیاز مبرمی به کسب امتیاز در اصفهان خواهند داشت.

دو تیم پیش از این ۱۰ بار در ادوار مختلف لیگ برتر به مصاف یکدیگر رفته اند که یک پیروزی سهم پدیده شهر خودرو و ۶ پیروزی سهم ذوب آهن بوده است. ۳ تقابل دو تیم نیز با تساوی به پایان رسیده است.

1ddf833d2d9ff0654fb1fbee37e114d6
تقابل های اخیر دو تیم ذوب آهن اصفهان و شهر خودرو مشهد
ترکیب احتمالی ذوب‌آهن: یوسف بهزادی، محمد نژادمهدی، وحید محمدزاده، میلاد فخرالدینی، مصطفی آقاجانی، حمید بوحمدان، دانیال اسماعیلی‌فر، محمدرضا عباسی، قاسم حدادی‌فر، محمدرضا خلعتبری و امیر ارسلان مطهری
ترکیب احتمالی شهرخودرو: مهدی رحمتی، محمدحسین مرادمند، علی نعمتی، فرشاد فرجی، محمدعلی فرامرزی، اکبر صادقی، علی نبی‌زاده، سعید صادقی، امین قاسمی‌نژاد، سروش رفیعی و یونس شاکری
 • در ۱۹ بازی از ۲۲ بازی اخیر شهر خودرو در لیگ برتر ایران، آمار کمتر از ۲.۵ گل در هر مسابقه به ثبت رسیده است.
 • ذوب آهن در ۷ دیدار اخیر رقابت های لیگ برتر،‌ در کسب پیروزی ناکام بوده است.
 • پدیده شهر خودرو در ۹ بازی از ۱۰ بازی اخیر بازیهای لیگ برتر ایران، شکست ناپذیر بوده است.

در چارچوب هفته هفتم رقابت های لیگ برتر ایران روز دوشنبه بیست و نهم مهر ماه تیم های نفت مسجدسلیمان و شاهین راس ساعت ۱۷:۰۰ در ورزشگاه شهید بهنام محمدی شهر مسجدسلیمان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. داوری این بازی بر عهده حسین زمانی خواهد بود و علیرضا ایلدروم و رحیم شاهین او را در امر قضاوت یاری خواهند کرد.

پیش بینی هفته هفتم لیگ برتر ایران ؛ نفت مسجدسلیمان – شاهین

39432063d4fdae0a698ec4f363a4245f 1

شاهین با یک تساوی و پنج شکست از شش مسابقه قعرنشین جدول لیگ محسوب می شود و برای فرار از بحران نیاز مبرمی به کسب امتیاز خارج از خانه خواهد داشت. در نقطه مقابل، نفت مسجدسلیمان برخلاف فصل گذشته لیگ را خوب آغاز کرده و با یک پیروزی و پنج تساوی با ۸ امتیاز در رده هشتم جدول جای گرفته است. نفت در کنار تراکتور و سپاهان، جزو سه تیم شکست ناپذیر فصل جدید محسوب می شود.

برای میزبان، عباس عسگری به دلیل مصدومیت غایب خواهد بود و تیم شاهین نیز محسن فیاض بخش را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت. نفت بعد از ۵ تساوی پیاپی،‌ در هفته ششم پیکان را شکست داد تا نخستین برد فصل را به دست بیاورد. در جام حذفی نیز نفتی ها با حذف شاگردان گل محمدی شگفتی بزرگی را رقم زدند. شاهین نیز علی رغم نمایش ضعیف در لیگ برتر موفق شد در جام حذفی تیم سایپا را از دور رقابتها کنار بزند تا به پیروزی در این دیدار امیدوار شود.

66bdcb3d2b4c1cd4d24195ba73b49721
تقابل های اخیر دو تیم نفت مسجدسلیمان و شاهین
ترکیب احتمالی نفت مسجدسلیمان: ماکسیم کوویلیتایا، بهروز نوروزی‌فرد، مرتضی غلامعلی‌تبار، حسن نجفی، پیمان شیرزادی، محمدصادق بارانی، امیرحسین موسی‌زاده، سلمان بحرانی، دانیال مومنی، حسین مالکی و بهمن سالاری
ترکیب احتمالی شاهین: سوشا مکانی، محمد طیبی، حامد نورمحمدی، مجید عیدی، میلاد خدایی اصل، علیرضا علیزاده، میثم نقی‌زاده، سجاد جعفری، حسین ابراهیمی، احمد الجبوری و عماد میرجوان
 • تیم نفت مسجدسلیمان ۷ دیدار خانگی آخر خود در رقابتهای لیگ برتر ایران را با تساوی به پایان رسانده است.
 • در ۶ بازی از این ۷ بازی، نفتی ها در هر دو نیمه مسابقه به نتیجه تساوی رسیده اند.
 • تیم شاهین در ۵ بازی از ۶ بازی آخر در لیگ برتر ایران، بازنده میدان بوده است.
 • در هفت دیدار از هشت دیدار خانگی آخر نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر، آمار کمتر از ۲.۵ گل در هر دیدار به ثبت رسیده است.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره رایان رضایی

آواتار رایان رضایی

این مطالب را نیز ببینید!

فوتبال لیگ قهرمانان آسیا ( الوحده - پرسپولیس )

فوتبال ایران | پرسپولیس و سه اتفاق رویایی در صورت قهرمانی در آسیا

به گزارش سایت بتکارت ، کمتر از ۲ هفته به یکی از حساس ترین و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *