صفحه اصلی / پوکر / رابطۀ استراتژی پوکر با بهبود زندگی

رابطۀ استراتژی پوکر با بهبود زندگی

ad banner

قمار در ابتدا اغلب به عنوان سرگرمی ‌مورد بررسی قرار می‌گیرد. با این حال در بعضی شرایط می‌تواند در زندگی واقعی نیز صدق کند. استراتژی پوکر یک مثال عالی است. با مطالعه استراتژی، شما بطور غیرمستقیم مهارت‌هایی را می‌آموزید که در بسیاری از جنبه‌های دیگر زندگی نیز کاربرد دارد. البته ممکن است درک این ارتباط آسان نباشد اما مزایای آن را با گذشت زمان تجربه خواهید کرد.
در این مطلب روش‌های مختلف یادگیری مهارت‌های پوکر را به شما ارائه می‌کنیم، همراه با این که چگونه این تلاش‌ها سایر جنبه‌های زندگی شما را نیز بهبود می‌بخشد.

چگونه مطالعه استراتژی پوکر می‌تواند زندگی شما را بهبود بخشد

راه‌های مختلف برای مطالعه استراتژی پوکر

سال‌ها پیش تنها راه یادگیری پوکر یا هر نوع استراتژی مرتبط شامل مطالعه کتب، مقاله‌های مجلات و استفاده از یک مربی بود. این روش‌ها امروزه هم وجود دارد اما خبر خوب این است که مطالب موجود برای یادگیری استراتژی پوکر بسیار گسترش یافته است. می‌توانید اطلاعات بیشتر در مورد راه‌های اصلی یادگیری استراتژی پوکر را در زیر بخوانید.

کتاب‌های پوکر

کتاب‌های پوکر

کتاب زمانی يكي از روش‌هاي برتر براي استراتژي يادگيري بود. می‌توانید کتابی را تهیه کنید که توسط یک بازیکن حرفه‌ای معروف مانند فیل هلموث Phil Hellmuth نوشته شده باشد و در مورد استراتژی‌های وی چیزهای زیادی بیاموزید.
امروزه کتاب‌های پوکر بعلت استراتژی‌های رایگان موجود تا حدی درخشش‌ خود را از دست داده‌اند. به علاوه شما می‌توانید به سرعت فلسفه‌ بازی بسیاری از بازیکنان حرفه‌ای و نه فقط یک بازیکن مجزا را با تمام اطلاعات موجود در شبکه اینترنت پیدا کنید.
با این وجود، کتاب‌ها هنوز هم منابعی قابل قبول برای تبدیل کردن شما به یک بازیکن بهتر هستند. با فرض این‌که واقعاً روش بازی یک بازیکن حرفه‌ای خاص را دوست دارید، می‌توانید با خواندن یکی از کتاب‌های وی از ذهنیت این بازیکن مطلع شوید.

استریم توئیچ Twitch

استریم توئیچ

در دوران گیمرهای ویدیویی توئیچ Twitch در قلمرو استراتژی پوکر بسیار محبوب شده است. در حال حاضر بسیاری از بازیکنان حرفه‌ای معمولاً جلسات بازی آنلاین خود را به روش استریم کردن در اینترنت پخش می‌کنند.

یادگیری استراتژی پوکر از طریق Twitch مفید است زیرا در بسیاری موارد، این برنامه رایگان است. شما می‌توانید ساعت‌ها بدون پرداخت هزینه به تماشای بازی افراد حرفه‌ای بپردازید. برخی از بازیکنان حرفه‌ای با اخذ هزینه اشتراک محتوای مرتبط با پوکر عرضه می‌کنند اما باید بتوانید بدون پرداخت هزینه، استراتژی‌های رایگانی بیاموزید.

استراتژی پوکر به طور مستقیم بر نتایج شما تأثیر می‌گذارد

اکنون که روش‌های مختلف یادگیری استراتژی پوکر را دانستیم درباره تأثیر آن‌ها در خارج از بازی بحث خواهیم کرد.
داشتن دانش پوکر تا حد زیادی خوب بودن شما را در استفاده از این استراتژی‌ها تقویت می‌کند. با فرض اینکه مفاهیم پایه‌ای را کاملاً درک کرده و بتوانید دست حریفان خود را بخوانید، موفق خواهید شد. همین امر در مورد مدرسه یا محل کار نیز صدق می‌کند. اگر در مدرسه درباره یک موضوع خاص آگاهی لازم را داشته باشید می‌توانید در آزمون‌ها بهتر عمل کنید. به همین ترتیب حقوق دریافتی شما غالباً میزان آگاهی شما متناسب است. مثلاً اگر یک وکیل باشید احاطه شما بر قانون و تجربه‌ای که دارید تا حد زیادی دستمزد شما را مشخص می‌کند.

اخلاق کاری برای بهبود مهارت‌های پوکر کاربرد دارد

بخشی از موفقیت پوکر به توانایی‌های طبیعی، از جمله مدیریت موقعیت‌های دشوار و توانایی ذهنی طولانی مدت نسبت داده می‌شود. اما افراد سختکوش حتی بدون داشتن ویژگی‌های ذاتی جهت موفقیت در بازی، کامیاب می‌شوند.
بسیاری از بازیکنان حرفه‌ای معمولاً ۵-۶ ساعت در روز بازی می‌کنند و هم‌چنین وقت بیشتری را صرف یادگیری استراتژی می‌کنند. ترکیب کردن ساعت‌های طولانی بازی با استفاده از استراتژی، دستورالعمل نهایی برای کسب موفقیت است. همین امر در مورد نیروی کار و منابع مالی نیز صادق است. کسانی که ساعت‌های طولانی از وقت خود را صرف یادگیری شغل‌شان می‌کنند می‌توانند درآمد بیشتری کسب کنند. به نوبه خود همین افراد از نظر مالی اوضاع بهتری خواهند داشت.

da10b4cdb7a0c62630fd677488580bef 1

پوکر روی مهارت‌های تفکر انتقادی کار می‌کند

بیشتر افراد به پوکر به عنوان چیزی فراتر از یک بازی نگاه نمی‌کنند. با این حال پوکر این امکان را به شما می‌دهد تا تفکر انتقادی را تمرین کنید، چیزی که می‌تواند در سایر موارد زندگی نیز کاربرد داشته باشد.
بعلاوه پوکر از شما می‌خواهد که در هنگام بازی مشکلات را برطرف کنید. شما ممکن است به حریفی برخورد کنید که دوباره و دوباره روی دست شما ریز کند. در این حالت مجبور خواهید شد که راهی برای فرار از نابودی پیدا کنید.
مهارت‌های تفکر انتقادی در بسیاری از رشته‌های دیگر هم استفاده می‌شود. به عنوان مثال شما می‌توانید امور مالی خود را از دید استطاعت کافی برای خرید یک خودروی جدید مورد بررسی قرار دهید.

تبدیل شدن به یک بازیکن سطح بالا

بسیاری از بازیکنان پوکر آرزو می‌کنند که راه خود را برای تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه‌ای و تأمین هزینه‌های زندگی از طریق بازی هموار کنند. البته اکثریت قریب به اتفاق بازیکنان هرگز از سطوح پایین عبور نمی‌کنند. اما برخی از آن‌ها قادرند تا حد متوسط یا حتی عالی پیشرفت کنند. تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه‌ای‌ به همان طرز فکر بالا رفتن از نردبان نیاز دارد. افرادی که می‌توانند به افزایش دانش خود مبادرت ورزیده و عملکرد خوبی در محل کار داشته باشند، در نهایت به مشاغلی با درآمد بالاتر ارتقاء پیدا می‌کنند.

امور مالی خود را مدیریت کنید

مدیریت سرمایه

بزرگترین علت عدم موفقیت بسیاری از بازیکنان پوکر عدم مدیریت سرمایه است. آن‌ها زمان یا تفکر کافی برای تعیین اندازه شرط‌های خود صرف نمی‌کنند و روش درستی برای مدیریت مالی خود ندارند.
اما اگر کسی هدف موفقیت درازمدت داشته باشد نیاز به یک برنامه دقیق دارد. هرچه بهتر بتوانید صورتحساب و هزینه‌های جاری زندگی خود را مدیریت کنید، نشان دهنده نظم بیشتر و در نتیجه موفقیت مالی بیشتر است.

جمع بندی

لازم نیست که بهترین بازیکن پوکر جهان باشید تا بازی را یاد بگیرید. می‌توانید از پوکر به خاطر آن‌چه هست لذت ببرید و مهارت‌های مهم زندگی را ارتقاء دهید. مبتدیان برای تبدیل شدن به بازیکن پوکر بهتر به کار زیاد نیاز دارند. چنین اخلاق کاری‌ای برای پیشرفت در هر زمینه دیگری نیز صدق می‌کند.
پوکر هم‌چنین شامل تفکر انتقادی برای انجام بازی‌های هوشمندانه است. همین نوع تفکر انتقادی در بسیاری از زمینه‌های دیگر زندگی نیز قابل استفاده است.
با فرض این‌که پوکر را مقوله‌ای جدی در نظر بگیرید، خواستار صعود به سطوح بالاتر هستید. می‌توانید از این ذهنیت برای بالا رفتن از نردبان ترقی در محل کار خود نیز استفاده کنید.
مدیریت سرمایه زمینه دیگری است که مهارت‌های پوکر در آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر در مدیریت سرمایه خوب باشید به احتمال زیاد در اداره امور مالی خود نیز فردی توانا خواهید بود.
اما اگر بخواهید زندگی خود را از طریق پوکر بگذرانید هم خوشبختانه، هیچ کمبودی در زمینه بهبود روش بازی خود نخواهید داشت. مقالات، کتب، مربی شخصی، آنالیز پس از جلسه بازی، سایت‌های آموزشی و توئیچ، همه راه‌های عالی برای پیشرفت هستند. با فرض این‌که تلاش کافی انجام دهید، احتمالاً می‌توانید یک بازیکن نیمه حرفه‎ای یا حرفه‌ای تمام وقت شوید. اما حتی اگر این اتفاق نیافتد باز هم می‌توانید از استراتژی پوکر در سایر بخش‌های زندگی خود بهره‌مند شوید.

کازینو آنلاین در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

پیروزی در پوکر

۳ راه پیروزی در پوکر در سال ۲۰۲۲ که حتما باید آن را بدانید!

در حالی که استراتژی‌های پیشرفته زیادی برای پیروزی در پوکر آنلاین وجود دارد، فعالیت‌های بسیار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *