صفحه اصلی / عمومی / راهنمای شرط‌بندی؛ باخت بارسا و فرصت سه امتیازی رئال مادرید برای صعود به صدر

راهنمای شرط‌بندی؛ باخت بارسا و فرصت سه امتیازی رئال مادرید برای صعود به صدر

ad banner

تیم‌های فوتبال رئال وایادولید و رئال مادرید امشب ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ در هفته بیست و یکم لالیگا اسپانیا، از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه خوزه زوریا به مصاف یکدیگر می‌روند. در آستانه این بازی به شرایط دو تیم، بازیکنان و اظهار نظر مربیان دو تیم می‌پردازیم تا بتوانید یک شرط‌بندی آگاهانه برروی این بازی مهم داشته باشید.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

در سایت‌های شرط‌بندی اکثریت افراد این بازی را ۲-۱ به نفع رئال مادرید پیش‌بینی کرده‌اند

امروز دو تیم رئال وایادولید و رئال مادرید از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران به مصاف هم خواهند رفت و یکی از مهم‌ترین بازی‌های این فصل را برگزار می‌کنند تا شرایط خود را در جدول ارتقا ببخشند.

رئال در تلاش است خود را به صدر جدول برساند، زیرا در دیگر بازی این هفته لالیگا، شب گذشته بارسلونا صدرنشین و هم امتیاز با رئال، با دو گل از والنسیا شکست خورد تا سفید پوشان فرصت این را داشته باشند که با پیروزی در بازی امشب با ۳ امتیاز برتری نسبت به بارسا در صدر جدول قرار گیرند. این دو تیم تقریبا در بیشتر مقاطع فصل هم امتیاز با یکدیگر قرار گرفتند و بارسا با تفاضل گلی بیشتر نسبت به مادرید در صدر قرار داشت. شاگردان زین الدین زیدان امشب می‌توانند پس از مدت‌ها با خیالی راحت به صدر جدول صعود کنند. این اولین باخت کیکه ستین سرمربی جدید بارسا بود که برای سومین بار، یک بار در جام حذفی و دو بار در لالیگا برروی نیمکت این تیم نشست.

رئال مادرید رئال وایادولید
وضعیت تیم‌ها در جدول رده‌بندی لالیگا

در حال حاضر در جدول رده‌بندی لالیگا بارسلونا با ۴۳ امتیاز از ۲۰ مسابقه در صدر جدول قرار دارد. رئال مادرید نیز با همین مقدار امتیاز و بنابر تفاضل گل کمتر در رده دوم جدول و سویا از ۲۱ بازی و ۳۸ امتیاز در رده سوم جای دارند.
رئال وایادولید حریف کهکشانی‌ها نیز با ۲۲ امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار دارد و در صورت پیروزی و با نگاهی به مسابقات دیگر می‌تواند تا رده سیزدهم جدول صعودی را داشته باشد.
سهم مادرید تا به اینجا از ۲۰ مسابقه برگزار شده، ۱۲ پیروزی، ۷ تساوی و ۱ شکست بوده است و وایادولید ۴ پیروزی، ۱۰ تساوی و ۶ شکست را برای خود به ثبت رسانده است.

یک شرط‌بندی آگاهانه با داشتن اطلاعات مورد نیاز در خصوص این بازی مهم و شرایط دو تیم رئال وایادولید و رئال مادرید

این بازی در استادیوم خانگی رئال وایادولید، خوزه زوریا به قضاوت ریکاردو دی برجس برگزار خواهد شد.

در خصوص مصدومان و محرومان دو تیم بدانید:

رئال وایادولید: استیون پلازا مصدومیت جزئی دارد و مشخص نشده که برای بازی امشب آمادگی لازم برای حضور در میدان را دارد یا خیر.

رئال مادرید: مارکو اسنسیو و ادن هازارد مصدومان قطعی و سرخیو راموس و گرت بیل مصدومیت جزئی دارند و مشخص نشده که برای بازی امشب آمادگی لازم برای حضور در میدان را دارند یا خیر. ضمن اینکه دنی کارواخال به دلیل محرومیت در این بازی غایب است.

زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید پیش از این بازی صحبت‌هایی را در خصوص بازیکنان و شرایط تیم مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

بازی با وایادولید را چطور می‌بینید؟

فرصت این را داریم که به صدر جدول برویم و باید تمام تلاش خود را بکار بگیریم تا در این مسابقه پیروز میدان باشیم. در فرم خوبی هستیم و می‌خواهیم به کار خود ادامه دهیم. هر سه روز یکبار بازی می‌کنیم و باید در بهترین فرم باشیم. امشب نیز همینطور خواهد بود. بازی سختی خواهد بود، چون وایادولید تیمی است که تاکنون فقط یک بار در خانه شکست خورده است. باید ببینیم چه می‌شود. هر تیمی به دنبال کسب پیروزی است و هر کس به روش‌های مختلف دنبال رسیدن به هدف است. مثل هر تیم دیگری، ما هم سیستم خود را داریم. در مورد اینکه تیم‌های دیگر چه کار می‌کنند حرفی نخواهم زد. کاری که می‌کنیم را ادامه می‌دهیم و می‌دانیم که هر بازی متفاوت است. باید روی ارائه نمایشی خوب در بازی تمرکز کنیم. سعی می‌کنم هر روز ۱۰۰% توانم را به کار بگیرم و بازیکنانم نیز همینطور هستند. در فرم خوبی هستیم. مهم‌ترین چیز بازی و عملکرد ما مقابل وایادولید است که باید بدون نقص بازی کنیم. بازیکنان می‌دانند این بازی خارج از خانه برایمان بسیار مهم است و باید پیروز شویم.

cc
هازارد؟

نمی‌توانم بگویم او کی برمی‌گردد چون تازه کار با توپ را شروع کرده است. حالا تقریباً دردی احساس نمی‌کند و از روز دوشنبه به تنهایی تمرین کرده و بیشتر با توپ کار کرده است. به تدریج بهتر می‌شود و امیدوارم به زودی تمرینات گروهی را شروع کند چون او ذهنیت قوی دارد. واقعاً سخت است که بگوییم کی برخواهد گشت اما از روند پیشرفت بهبودی وی راضی هستیم و امیدوارم زودتر او را در اختیار داشته باشم.

مصدومیت دوباره بیل؟

این مصدومیت ممکن است برای هر بازیکنی رخ دهد. می‌خواهیم او در ترکیب ما حضور داشته باشد و این برای ما و او مهم‌ترین چیز است. در بازی قبلی مچ پای او آسیب دید و بیش از هرکسی خودش ناراحت است. چیز جدی نیست و امیدوارم بعد از بازی با وایادولید او را در اختیار داشته باشیم. می‌خواهد کنار ما بازی کند. همیشه وقتی بازیکنی مصدوم می‌شود، نگران می‌شوم. چنین چیزی را دوست ندارم و خود بازیکنان بیش از هرکس از این بابت رنج می‌برند. ترجیح می‌دهم همه ۲۵ بازیکن را در اختیار داشته باشم و از اینکه چه کسی را باید انتخاب کنم، سردرد بگیرم. مچ پای او فقط رگ به رگ شده و این خبر خوبی است. بیل همیشه می‌خواهد در دسترس و کنار تیم باشد. این مصدومیت سه روزه برطرف می‌شود و این خبری خوبی برای همه است. در بازی قبلی گلزنی کرد و من همیشه از بازیکنانم دفاع می‌کنم. جو خوبی بر تیم حاکم است و همه بازیکنان می‌خواهند بهترین عملکردشان را برای پیراهن رئال مادرید ارائه کنند. فکر نمی‌کنم اوضاع آنقدر بد بوده باشد. او مصدومیت‌هایی داشته که اجتناب ناپذیر بوده‌اند. امیدوارم که در آینده دیگر مصدوم نشود و دقایق بازی بیشتری به دست آورد و بتواند به حالت آماده خود بازگردد.

براهیم دیاز و ماریانو دیاز:

با همه بازیکنانم صحبت می‌کنم و هرکدام از آنها وضعیت خود را می‌دانند و تصمیم گیری به عهده خودشان است. اگر نیاز به گفتن چیزی باشد، به آنها خواهم گفت. حالا اینجا هستند و وقتی فرصتی پیش بیاید روی آنها حساب خواهم کرد. همه چیز روند طبیعی خود را طی می‌کند. این تصمیمی میان باشگاه، مربی و بازیکن است.

وینیسیوس؟

وینیسیوس تنها ۱۹ سال دارد و همانند برخی بازیکنان ما کم سن و سال است باید به او زمان داده شود تا ببینیم چه کار خواهد کرد. او باید جاه طلب باشد و نمی‌توان در این مورد کاری کرد. ما ترکیبی ۲۵ نفره داریم و وقتی او بازی نمی‌کند، به این معنی است که بازیکن دیگری را انتخاب کرده‌ایم. همه این بازیکنان می‌توانستند دقایق بازی بیشتری داشته باشند، اما اینجا از عملکرد همه آنها راضی هستیم. وظیفه من تصمیم گیری در مورد چنین مسائلی است و من باید تشخیص بدهم چه کسی در میدان قرار گیرد و چه کسی برروی نیمکت بنشیند.

آمادگی کاسمیرو؟

خوشحال هستم که در بهترین فرم خود قرار دارد و به ما در گلزنی کمک می‌کند. همانطور که مشاهده کردید هفته گذشته دو گل به ثمر رساند، اما از اینکه در محوطه جریمه حریف حضور داشت تعجب نکردم چون کاسمیرو بازیکنی است که توانایی قرار گیری در چنین موقعیت‌هایی را دارد و مقابل سویا این کار را انجام داد. بازیکن مهمی است و این را ثابت کرده است. ۲۵ بازیکن داریم که همگی باید احساس مهم بودن داشته باشند. هر سه روز یکبار بازی می‌کنیم و به همه آنها نیاز داریم.

v
جدا شدن اودریوزولا؟

او با من صحبت کرد و گفت می‌خواهد جدا شود تا دقایق بیشتری درون زمین بازی کند. با هم صحبت کردیم و همراه با باشگاه به نتیجه رسیدیم. او حالا آنجاست و امیدوارم اوضاع برایش خوب پیش برود و دقایق بازی بیشتری به دست آورد. آلوارو یک بازیکن عالی است که اینجا زیاد بازی نکرد اما روی او حساب می‌کنیم. او بازیکن رئال مادرید است و شانس خود را خواهد داشت. برای مدتی آنجاست و امیدوارم در بازی‌های زیادی به میدان برود تا بتواند آماده به مادرید بازگردد.

هدایت تیم ملی فرانسه:

من راجع به تیم‌های دیگر صحبتی نمی‌کنم. من در مادرید هستم و از وضعیتم کمال رضایت را دارم. مادرید در حال حاضر خانه من است و نمی‌خواهم به جز آن به چیز دیگری فکر کنم. کار زیادی اینجا دارم و همگی سعی می‌کنیم که خوب کار کنیم. فقط روی بازی مقابل وایادولید تمرکز کرده‌ام. همیشه می‌خواهم پیشرفت کنم و به عنوان سرمربی بهتر شوم. مشغول به کاری هستم که دوستش دارم. سال‌ها بازیکن بودم و این فرق می‌کند اما نقشی است که واقعاً دوست دارم. اگر تیم خوب عمل کند، عالی کار کرده‌ام و برعکس. به همین خاطر از آنچه مردم می‌گویند اذیت نمی‌شوم و تنها روی این مسئله که با بازیکنانم کار کنم و عملکرد با ثباتی داشته باشیم، تمرکز کرده‌ام. باید همین مسیر را ادامه دهیم و اگر نه، دوباره مورد انتقاد شما قرار خواهم گرفت و هفته دیگر که در کنفرانسی شرکت می‌کنم سوالات متفاوتی نسبت به امروز خواهید پرسید. بنابراین ترجیح می‌دهم به مسئله‌ای غیر از پیروزی تیمم فکر نکنم.

سرخیو گنزالس سرمربی رئال وایادولید پیش از این بازی صحبت‌هایی را در خصوص بازیکنان و شرایط تیم مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

باید تمام تلاش خود را در مقابل تیمی همچون رئال مادرید به کار بگیریم. درست است که آنها تیم آماده و بسیار خوبی هستند ما نیز در دوره‌ای حساس، تاریک یا بحرانی نیستیم و فقط روند بدی را سپری می‌کنیم. ما از اینکه خوب بازی می‌کنیم و نتیجه کسب نمی‌کنیم ناامید شده‌ایم. در جایگاهی هستیم که شایستگی آن را داریم و باید مثبت نگاه کنیم؛ هرکس که تصور می‌کرد فصل راحتی خواهیم داشت اشتباه می‌کرد. خوشبختانه بعد از آن حذف ناامید کننده به مصاف رئال مادرید می‌رویم چون بازی مقابل چنین تیمی، به شما انگیزه مضاعف می‌بخشد. چرا نتوانیم پیروز شویم؟ فوتبال یعنی برخواستن و بالا آمدن از میان ناامیدی‌ها. سعی خواهیم کرد تا کار را برای آنها سخت کنیم و آنها را مجبور به دوندگی بیشتر کنیم و از دو یا سه موقعیتی که به دست می‌آوریم استفاده کنیم. بازیکنان از حساسیت مسابقه آگاه هستند و می‌دانند که چه کاری باید انجام دهند.

dsz
در خصوص آمار دو تیم رئال وایادولید و رئال مادرید بدانید:

 • پیش‌بینی می‌شود سرمربی تیم رئال وایادولید، سرخیو گنزالس شاگردان خود را با سیستم احتمالی ۵.۳.۲ به زمین مسابقه بفرستد.
 • پیش‌بینی می‌شود سرمربی تیم رئال مادرید، زین الدین زیدان شاگردان خود را با سیستم احتمالی ۴.۳.۱.۲ به زمین مسابقه بفرستد.
 • برترین گلزن تیم رئال وایادولید در لالیگا سرخی گواردیولا با ۴ گل زده می‌باشد.
 • برترین گلزن رئال مادرید در لالیگا کریثم بنزما با ۱۲ گل زده می‌باشد.
 • رئال وایادولید تاکنون با ۱۷ گل زده و ۲۳ گل خورده تفاضل -۵ را به نام خود ثبت کرده است.
 • رئال مادرید تاکنون با ۳۸ گل زده و ۱۳ گل خورده تفاضل +۲۵ را به نام خود ثبت کرده است. ضمن اینکه رئالی‌ها برترین خط دفاعی لالیگا را در اختیار دارند.
 • رئال وایادولید در ۵ بازی از ۶ بازی قبلی خود در لالیگا مساوی کرده است.
 • رئال مادرید در ۱۱ بازی قبلی خود در لالیگا شکست نخورده است.
 • در ۶ بازی از ۷ بازی قبلی رئال وایادولید در لالیگا کمتر از ۲.۵ گل زده شده است.
 • رئال مادرید در ۱۰ بازی قبلی خود مقابل رئال وایادولید شکست نخورده است.
 • پنج بازی اخیر رئال وایادولید در رقابت‌های مختلف با چهار تساوی و یک شکست همراه بوده است.
 • پنج بازی اخیر رئال مادرید در رقابت‌های مختلف با چهار پیروزی و یک تساوی همراه بوده است.

به‌نظر شما چه نتیجه‌ای در بازی تیم‌های رئال وایادولید و رئال مادرید که امشب ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ در هفته بیست و یکم لالیگا اسپانیا، از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه خوزه زوریا برگزار می‌شود، رقم خواهد خورد؟!

با شرط‌بندی بازی‌های جذاب و مهم لالیگا را همراه ما باشید. بت کارت منتظر پیش‌بینی شما است.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *