صفحه اصلی / سایر ورزش‌ها / دنیل ریکیاردو : هیچ افسوسی بابت جدایی از ردبول ندارم

دنیل ریکیاردو : هیچ افسوسی بابت جدایی از ردبول ندارم

4 2 1

پس از اینکه ردبول در گرندپری اتریش با موتور هوندا توانست به نخستین پیروزی خودش در این فصل برسد، حالا دنیل ریکیاردو ، راننده فصل پیش ردبول که اکنون به رنو آمده است طی مصاحبه‌ای اعلام کرده که بابت این تصمیمش هیچ افسوسی نمی‌خورد.

دنیل ریکیاردو عنوان کرد که بابت جدایی از ردبول افسوس نمی خورد

دنیل ریکیاردو ، برنده هفت دوره گرندپری‌های سال گذشته پس از اتمام قراردادش با ردبول این تیم را ترک کرد تا به رنو بپیوندد اما عملکرد خوبی را در این تیم فرانسوی نداشته و در رتبه دهم جدول قراردارد. ریکیاردو که در مورد موتورهای ۲۰۱۹ هوندای ردبول تردید داشت، اما تیم سابق او در اتریش به پیروزی رسید در حالی که رنو یکی از بدترین مسابقه‌های خودش را پشت سر گذاشت.

دنیل ریکیاردو گفت:

نه. صادقانه هیچ افسوسی نمی‌خورم. آنها در این برهه از فصل سه پیروزی داشتند درحالی‌که این تازه اولین پیروزی آنها بود. بدیهی است که من در حال حاضر از رقابت عقب هستم هرچند اگر در ردبول بودم الآن احتمالا یک پیروزی داشتم. آنها در اتریش به پیروزی رسید اما ردبول هنوز از قهرمانی دور است؛ این یک حقیقت است. بنابراین فکر نمی‌کنم که اگر الآن در آنجا بودم چیز بیشتری نسبت به اینجا داشتم و به همین دلیل از بابت جدایی‌ام افسوسی نمی‌خورم.

دنیل ریکیاردو در سه گرندپری از نه گرندپری این فصل امتیاز بدست آورده است و بهترین عملکرد او ششمی در گرندپری کانادا بوده است. هدف رنو در این فصل فرمول یک پیروزی در رقابت میانه جدول و کسب رتبه چهارم بوده است که تا به این جای فصل نتوانسته به آن دست یابد.

دنیل ریکیاردودنیل ریکیاردو در این مورد گفت:

قطعا اینجا کارهای زیادی برای انجام دادن باقیست. اما در برخی مسابقات مانند مونترال که شما پاسخ زحماتتان را می‌گیرید قطعا احساس خوبی به شما منتقل می‌کند. برای بدست آوردن همچون نتیجه‌ای هفت مسابقه ابتدایی فصل را از دست دادیم بنابراین باید در این راه تلاش کرد و فراز و نشیب ها را تحمل کرد.

ریکیاردو همچنین گفت از پیروزی ردبول در اتریش توسط مکس ورشتپن و سبقت از چارلز لکلرک در آخرین دورهای آن مسابقه خوشحال است:

بخشی از من برای آنها و فرمول یک که همچین مسابقه جذابی را به خود دید خوشحال بود. برای ورزشی که مهم‌ترین چیز در آن مسابقات جذابش هستند، این فوق العاده است.

او افزود:

من بسیار خوشحالم که مسابقه قبلی راهی که دیدیم را در پیش گرفت و امیدوارم مسابقات دیگری مثل آن را ببینیم. همچنین امیدوارم دیگر در رده دوازدهم یا هرجایی که بودم، قرار نگیرم چراکه اصلا جالب نیست و امیدوارم رقابت در جلو همواره نزدیک و نزدیک تر شود.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

شرط بندی در اسب سواری

اسب سواری | رشته‌ها و شاخه‌های مختلف این ورزش

رشته اسب سواری یکی از رشته هایی است که در سالیان دراز خود را در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *