صفحه اصلی / راهنمای شرط‌بندی مسابقات / جام ملت های آفریقا ۲۰۱۹ ؛ الجزایر ۳-۰ گینه ؛ ادامه سلطه یاران محرز

جام ملت های آفریقا ۲۰۱۹ ؛ الجزایر ۳-۰ گینه ؛ ادامه سلطه یاران محرز

4 2 1

در چهارچوب رقابتهای جام ملت های آفریقا ۲۰۱۹ ، در ششمین بازی مرحله یک هشتم نهایی تیم های الجزایر و گینه مقابل یکدیگر به میدان رفتند و این بازی با برتری قاطع تیم ملی الجزایر به پایان رسید تا آنها به مرحله یک چهارم نهایی صعود کنند.

پیروزی تیم ملی الجزایر مقابل گینه در جام ملت های آفریقا ۲۰۱۹

جام ملت های آفریقا ۲۰۱۹

این بازی که ششمین بازی مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آفریقا ۲۰۱۹ بود، در ورزشگاه ۳۰ ژوئن شهر قاهره راس ساعت ۲۳:۳۰ روز یکشنبه شانزدهم تیرماه به وقت ایران آغاز شد. قضاوت این دیدار بر عهده برنارد کامیل از کشور سیشل بود. الجزایر با پیروزی مقتدرانه مقابل تیم ملی گینه توانست به جمع هشت تیم برتر جام ملت های آفریقا ۲۰۱۹ صعود کند. حریف تیم ملی الجزایر در مرحله بعدی از بین برنده دیدار ساحل عاج و مالی مشخص خواهد شد. شاگردان جمال بلماضی تاکنون در رقابتهای جام ملت های آفریقا ۲۰۱۹ گلی دریافت نکرده اند و در این دیدار نیز موفق شدند دروازه خود را بسته نگه دارند. الجزایر که یکی از شانس های اصلی قهرمانی در این جام محسوب می شود و پس از حذف عجیب تیمهای مراکش و مصر شانسی بیش از پیش دارد، در این دیدار تنها یک ضربه به سمت دروازه اش زده شد که این نشان دهنده نظم و انسجام بالای شاگردان بلماضی است. بغداد بونجاح در دقیقه ۲۰ موقعیتی طلایی را برای زدن گل از دست داد اما چهار دقیقه بعد با همکاری یوسف بلالی توانست پاس گل برای بلالی فراهم کند تا این بازیکن اولین گل بازی را وارد دروازه ابراهیم کانه سنگربان گینه کند. بعد از این گل گینه حملاتی را روی دروازه الجزایر ترتیب داد و موقعیت های خوبی با محمد کامارا داشت اما رایس امبولحی سنگربان الجزایر تمام این فرصتها را مهار کرد. سرانجام امیدهای گینه در دقیقه ۵۷ رنگ باخت و ریاز محرز گل دوم را برای کشورش به ثمر رساند تا بازی برای گینه سختتر از قبل دنبال شود. در اواخر بازی آدام یوناس که بعنوان یار تعویضی به میدان آمده بود گل سوم تیمش را به ثمر رساند تا الجزایر قاطعانه به مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آفریقا ۲۰۱۹ صعود کند.

شرح گل ها

  • یوسف بلالی (۲۴): روی همکاری بلالی و بونجاح، این بازیکن در محوطه جریمه با ضربه دقیق دروازه گینه را باز کرد.
  • ریاز محرز (۵۷): محرز با عبور از مدافعان گینه و فریب دروازبان این تیم توانست گل دوم را به ثمر برساند.
  • آدام یوناس (۸۲): روی ارسال زیبای یوسف آتال مدافع راست الجزایر، یوناس با ضربه پای چپ دقیق برتری قاطعانه تیمش را تضمین کرد.

نکات آماری

  • الجزایر هر چهار خود را در جام ملت های آفریقا ۲۰۱۹ با پیروزی پشت سر گذاشته است. آنها پیشتر نیز یکبار در سال ۱۹۹۰ به پنج پیروزی پیاپی دست پیدا کردند که در همان سال تنها عنوان قهرمانی تاریخشان را بدست آوردند.
  • تیم ملی گینه در هر پنج حضورش در مرحله حذفی جام ملت های افریقا مغلوب حریفان شده و نتوانسته دروازه خود را بسته نگه دارد.
  • الجزایر با ۹ گل زده و بدون گل خورده، بهترین خط حمله و خط دفاع جام ملت های آفریقا ۲۰۱۹ را در اختیار دارد.
  • آدام یوناس در دو دیدار اخیر تیمش با تاثیرگذاری در سه گل و یک پاس گل از بهترین بازیکنان الجزایر به شمار می رود.

پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif.com gif maker 1
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

فوتبال لیگ برتر انگلیس ( برنلی - کریستال پالاس )

راهنمای پیش‌بینی | برنامه مسابقات مهم ۳ آذر در سایت بتکارت

مسابقات مهم ورزشی هر روزه در سراسر جهان در حال برگزاری است و نویسندگان سایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.