نماد سایت سایت شرط بندی بتکارت

پیش بازی دومینیک تیم- کوین اندرسون در تورنمنت تنیس لندن

پیش بازی دومینیک تیم- کوین اندرسون در رقابت‌های تنیس لندن

مشخصات تورنمنت

تورنمنت تنیس لندن، در پایان هر سال میان ۸ تنیسور برتر برگزار می گردد. این ۸ تنیسور در دو گروه ۴ تیمی قرار می گیرند. در پایان، از هر گروه دو شخص به مرحله بعدی صعود می کنند تا دیدار های نیمه نهایی و فینال را برگزار کنند. در مسابقات امسال، رافائل نادال و خوان مارتین دل پوترو به دلیل مصدومیت انصراف دادند تا جان ایسنر و کی نیشیکوری جایگزین آن ها شوند. در گروه اول مسابقات امسال، راجر فدرر، کوین اندرسون، کی نیشیکوری و دومینیک تیم رقابت خواهند کرد. در گروه دوم نیز نواک جوکوویچ، مارین چیلیچ، الکساندر زورف و جان ایسنر قرار دارند.

در یکی از جذاب‌ترین بازی‌های این تورنمنت جدال کوین اندرسون و دومینیک تیم از ساعت ۱۷:۳۰ آغاز خواهد شد که دیدار افتتاحیه تورنمنت  تنیس لندن ۲۰۱۸ خواهد بود.

دومینیک تیم: به دنبال جایگاه بزرگان 

تنیسور جوان اتریشی، سال خوبی را پشت سر گذاشت. او فاتح تورنمنت های بوینس آیرس، لیون و سنت پترزبورگ شد. حالا حضور در میان ۸ تنیسور برتر جهان و در سطح رقابت‌های تنیس لندن، می تواند قدم دیگری در دوران بازی تیم باشد. او در ۱۰ بازی گذشته خود، ۷ پیروزی و تنها ۳ شکست را برجا گذاشته است. تیم و اندرسون ۹ بار مقابل یک دیگر قرار گرفته اند که سهم پسر جوان اتریشی، ۲ پیروزی بوده است. نکته جالب اینجاست که این پیروزی ها در ۲ دیدار اخیر بین آن ها بوده است. تیم که اکنون در جایگاه هشتم رنکینگ برترین تنیسور های جهان قرار دارد، به دنبال اثبات ارزش های خود خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  پیش بازی راجر فدرر- کی نیشیکوری ستارگان تنیس جهان

کوین اندرسون: آماده تر از همیشه

تنیسور با تجربه اهل آفریقای جنوبی، در آمادگی خوبی به سر می برد. اندرسون تورنمنت های نیویورک و وین را فتح کرد و حالا در تورنمنت پایانی سال به رقابت خواهد پرداخت. اندرسون که در رقابت های تنیس آزاد آمریکا، شکست سختی مقابل تیم خورد، برای انتقام پا به تورنمنت تنیس لندن خواهد گذاشت. ۸ پیروزی و تنها ۲ شکست در ۱۰ بازی گذشته، نشان از آمادگی بالای مرد ۳۲ ساله می دهد. اندرسون اکنون در جایگاه ششم رنکینگ برترین تنیسور های جهان ایستاده است و به بیش تر از این ها فکر می کند. اما شاید حسرت بزرگ برای او، دیر مطرح شدنش در میان برترین ها بود.

 

شرط‌بندی تنیس تورنمنت لندن در سایت بتکارت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
خروج از نسخه موبایل