صفحه اصلی / عمومی / تنیس بریزبن ؛ پیش بازی اسلوان استفنز و یوهانا کونتا

تنیس بریزبن ؛ پیش بازی اسلوان استفنز و یوهانا کونتا

ad banner

تنیس بریزبن ؛ دیدار استفنز مدعی با کونتا

از سری مسابقات تنیس بریزبن ، اسلوان استفنز و یوهانا کونتا به مصاف هم خواهند رفت. این دو تنیسور تاکنون رودروی هم قرار نگرفته بودند. نکته‌ای جالب که حتما باید پیش‌بینی تنیس لحاظ شود. هر دو تنیسور در بازی دفاعی استاد هستند و کمتر ریسک حمله و یورش به نزدیکی تور را از خود نشان می‌دهند. سبک مشابه این دو تنیسور، از جذابیت‌های بازی خواهد بود.

پیش‌بینی رقابت‌های تنیس در سایت بتکارت

اسلوان استفنز: مدعی و خشمگین

اسلوان استفنز معروف به تنیسوری است که اگر در مسابقه عصبی شود، سخت می‌توان جلوی او را گرفت. باید دید شروع سال جدید برای رنک ۶ رده‌بندی چگونه خواهد بود. استفنز آمریکایی در سال ۲۰۱۸، فاتح تنیس میامی شد و به سه فینال هم راه یافت که در کسب جام ناموفق بود. در کل سال بدی برای استفنز سپری نشد اما از او که در کارنامه‌اش، فتح تنیس آزاد آمریکا دیده می‌شود، انتظارات بیش‌تری وجود دارد. استفنز معروف به ضربات بک‌هند قدرتمند است که در نقاط خاص زمین می‌نشینند. اگر بازی‌اش در بالاترین سطح خود قرار داشته باشد، مقابله با او کار هر کسی نخواهد بود. یکی از راه‌های شکست دادن استفنز، مجبور کردن او به استفاده از ضربات سخت در گوشه زمین است. تنیسور ۲۵ ساله آمریکایی نشان داده در این گونه موارد همیشه ضعف دارد.

تنیس بریزبن

یوهانا کونتا: سال جدید و آرزوهای تازه

یوهانا کونتا که در اصل متولد استرالیا و شهر سیدنی است، به کشور زادگاه خود بازمی‌گردد. تنیسور ۲۸ ساله بریتانیایی که رنک ۳۷ را در اختیار دارد، در سال ۲۰۱۸ به فینال رقابت‌های ناتینگهام انگلیس رسید که در فتح آن موفق نبود. پس از آن موفقیت خاصی برای او در سال ۲۰۱۸ رقم نخورد. در پیش‌بینی تنیس بریزبن برای این دیدار، کفه ترازو به سمت استفنز سنگینی می‌کند اما کونتا اصلا حریف ضعیفی نیست. در سال گذشته و به خصوص در اواخر آن، کونتا در سطح بسیار بالایی بازی می‌کرد و در بازی‌هایی که مغلوب حریف خود شد نیز لایق آن نبود. باید دید بانوی بریتانیایی می‌تواند در برابر استفنز کاری بزرگ انجام دهد یا خیر.

تنیس بریزبن

پیش‌بینی رقابت‌های تنیس بریزبن در سایت بتکارت

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *