صفحه اصلی / عمومی / بسکتبال NBA آمریکای شمالی ؛ بوستون سلتیکس مقابل آتلانتا هاوکس

بسکتبال NBA آمریکای شمالی ؛ بوستون سلتیکس مقابل آتلانتا هاوکس

ad banner

بسکتبال NBA؛ بوستون سلتیکس ، محکوم به برد خارج از خانه مقابل آتلانتا هاوکس

از سری رقابت‌های بسکتبال NBA، دو تیم بوستون سلتیکس و آتلانتا هاوکس مقابل هم قرار می‌گیرند. هر دو تیم در حال حاضر، شرایط خوبی ندارند. آتلانتا هاوکس ۹ شکست پیاپی را تجربه کرده و حریف پرافتخارشان نیز با سه شکست متوالی، نشانی از آن تیم قدرتمند گذشته ندارد. باید دید سلتیکس می‌تواند حریف عقاب‌های آتلانتا هاوکس در خانه‌شان شود یا خیر.

آتلانتا هاوکس: چیزی برای از دست‌دادن وجود ندارد

هنگامی که مدیران آتلانتا هاوکس در انتخاب بازیکنان و تصمیمات بد خود کمی تفکر کنند، دلیل ناکامی‌های این تیم را خواهند فهمید. تیمی که حالا ستاره‌های گذشته خود را در اختیار ندارد و با ترکیبی بی‌تجربه و جوان، به توفیقی دست نمی‌یابد. با درس گرفتن از نیویورک نیکس که در بازی قبلی خود موفق به شکست بوستون سلتیکس شد، جوانان با انگیزه آتلانتا هاوکس، امیدوارانه‌تر به دیدار مقابل سبز و سفید‌پوشان فکر می‌کنند. با اتکا به ستاره‌ی جوانی چون تری یانگ و بازیکن ۴۱ ساله اما با تجربه‌ای چون وینس کارتر، امید‌های آتلانتا هاوکس برای پیروزی مقابل بوستون سلتیکس، خاموش نشده است.

بوستون سلتیکس

بوستون سلتیکس: بحران در جایی که با این مسئله بیگانه است

شرایط این فصل بوستون بسیار پیچیده شده‌است. آن‌ها حالا در ۳ بازی متوالی تن به شکست داده‌اند و باید به دنبال دلیل این بحران باشند. چیزی که واضح است، تیم سلتیکس کیفیت لازم برای عنوان قهرمانی بسکتبال NBA  را نیز دارد. شاید در گذشته برخی تغییر‌های تاکتیکی و مسائل این چنینی، دلیل افت این تیم بیان می‌شد؛ اما موضوع مهم دیگر که باید به آن توجه کرد، بی‌انگیزگی بازیکنان این تیم در بازی گذشته‌شان مقابل نیویورک نیکس بود. با کوچ لبران جیمز از کنفرانس شرق، به نظر می‌آید که بوستونی‌ها، خیال راحتی از حضور در مراحل بالای کنفرانس خود دارد. این ناکامی به آن‎ها گوشزد کرد که شرایط همیشه بر وفق مراد آن‌ها نیست. تیم های کوچک‌تر، امسال انگیزه‌های بالایی برای رویارویی مقابل تیمی پرافتخار چون بوستون سلتیکس دارند و دست کم گرفتن آن‌ها، نتیجه‌ای مانند دیدار قبلی را عاید دارنده‌ی بیشترین عنوان قهرمانی بسکتبال NBA  می‌کند. بوستون باید از خواب غفلت بیدار شود.

بوستون سلتیکس

مشخصات بازی

ورزشگاه: استیت فارم آرنا (استادیوم خانگی آتلانتا هاوکس)

تاریخ: ۳ آذر ۱۳۹۷- ۲۴ نوامبر ۲۰۱۸

ساعت: ۴:۰۰ بامداد

پیش‌بینی مسابقه بوستون سلتیکس – آتلانتا هاوکس در سایت بتکارت

 

 

bomb 5
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره تیم محتوای بتکارت

آواتار تیم محتوای بتکارت

این مطالب را نیز ببینید!

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام

معرفی بهترین کانال‌های پروکسی تلگرام + فهرست تمام کانال ها

تلگرام یکی از بهترین شبکه‌های اجتماعی و ارتباطی است. که در کشورهای مختلف طرفداران زیادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *