صفحه اصلی / فوتبال / انصراف تیم آ اس رم از حضور در بازی های اینترنشنال چمپیونز کاپ

انصراف تیم آ اس رم از حضور در بازی های اینترنشنال چمپیونز کاپ

4 2 1

تیم آ اس رم ایتالیا به خاطر حضور در بازی های پلی آف لیگ اروپا به دلیل تداخل تاریخی پبش آمده در اردوی آمریکا از بازی های اینترنشنال چمپیونز کاپ انصراف داد تا بتواند برای صعود به لیگ اروپا مسابقات پلی آف را پشت سر بگذارد.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

محک سر مربی جدید تیم آ اس رم ، پائولو فونسکا

تیم آ اس رم ایتالیا با سر مربی گری کلودیو رانیری که در فصل سپری شده در سری آ ایتالیا از ۳۸ بازی برگزار شده توانست ۶۶ امتیاز کسب کند و به رتبه ای بهتر از رتبه ششم دست پیدا نکرد و موفق به صعود به لیگ قهرمانان اروپا نشد و از صعود مستقیم به لیگ اروپا هم بازماند برای اینکه بتواند در بازی های پلی آف این رقابت ها شرکت و حداقل به لیگ اروپا راه پیدا کند، از بازی های اینترنشنال چمپیونزکاپ در تور پیش فصل که در کشورآمریکا برگزار می گردد انصراف داد تا بتواند با تمرکز بیشتری به رقابت های پلی آف لیگ اروپا بپردازد.سهم رمی ها از ۳۸ بازی در سری آ ۱۸ برد، ۱۲ تساوی و ۸ باخت بوده است که آن ها آمار ۶۶ گل زده و ۴۸ گل خورده و تفاضل +۱۸ را نیز از آن خود کرده اند.

آ اس رم اینترنشنال چمپیونز کاپ

همان طوری که دیدید روز گذشته و به گزارش وب سایت رم بعد از جدایی کلودیو رانیری ، پائولو فونسکا سر مربی شاختار دونتسک اوکراین به عنوان سرمربی جدید تیم آ اس رم ایتالیا معرفی شد.این خبر را وب سایت رم منتشر کرد و در خصوص قرار داد او نوشت که قرار داد او به مدت دو سال است و با مبلغ حدود 3 میلیون یورو به ایتالیا آمده است. حالا با توجه به برگزاری این رقابت های پیش رو باید دید این سر مربی ۴۶ ساله پرتغالی چه عملکردی را برای اثبات خود و آشنایی با جالوروسی ها در تیم رم پیش از شروع فصل آینده خواهد داشت.

تاریخ برگزاری اردوی پیش فصل آمریکا به شرح زیر است:

  • رم- گوادالاخارا روز ۱۶ جولای معادل تاریخ شمسی ۲۵ تیر
  • رم- آرسنال روز ۲۰ جولای معادل تاریخ شمسی ۲۹ تیر
  • رم- بنفیکا روز ۲۴ جولای معادل تاریخ شمسی ۲ مرداد

و تاریخ برگزاری رقابت های پلی آف لیگ اروپا به شرح زیر است :

  • دور دوم: ۲۵ جولای و ۱ آگوست معادل تاریخ شمسی ۳ و ۱۰ مرداد
  • دور سوم: ۸ و ۱۵ آگوست معادل تاریخ شمسی ۱۷ و ۲۴ مرداد
  • دور آخر پلی آف: ۲۲ و ۲۹ آگوست معادل تاریخ شمسی ۳۱ مرداد و ۶ شهریور

همان طوری که در بالا مشاهده می فرمایید بازی آخر تیم رم با تیم بنفیکا پرتغال روز ۲ مرداد است در حالی که این تیم باید روز ۳ مرداد در رقابت های پلی آف بازی انجام دهد.

به همین خاطر و به خاطر این تداخل تاریخی جالوروسی ها مجبور به لغو آن رقابت ها شدند زیرا هر چه تلاش کردند نتوانستد تاریخ رقابت های اینترنشنال چمپیونز کاپ را نیز تغییر دهند و امکان برگزاری دو بازی ها در دو کشور جداگانه با این برنامه وجود ندارد. به همین خاطر نیز باشگاه آ اس رم دیروز در بیانه ای از تیم های شرکت کننده و هواداران خود در کشور آمریکا عذرخواهی کرد و این خبر را به صورت رسمی به تایید خود رساند.

226555a6b07e15f065f2df1eb3d4a227

گفته می شود شرکت نکردن در این رقابت ها و کناره گیری از آن مبلغی بالغ بر ۵ میلیون یورو به این تیم خسارت خواهد زد ولی به خاطر این که عدم شرکت در لیگ اروپا نیز باعث می شود تا تیم رم در رکینگ یوفا تنزل پیدا کند به همین خاطر مجبور هستند که در این رقابت ها شرکت کنند. هم چنین لازم به ذکر است که تیم فیورنتینا جایگزین رم اعلام شد و در تاریخ های ذکر شده با تیم های مذکور بازی خواهد کرد . ضمن این که این باشگاه به هواداران که بلیط بازی را تهیه کردند اعلام کرده است که یا می توانند به تماشای بازی های تیم فیورنتینا با همان بلیط بنشینند و یا اینکه بلیط را استرداد و وجه خود را دریافت کنند. باید دید با همه وجود تیم رم با سر مربی جدید خود چه نتایجی را پشت سر خود خواهد دید.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

what to bet

انتخاب اینکه روی چه چیزی شرط ببندیم – آپشن های شرط بندی فوتبال

چندین قالب مختلف فوتبال در کشورهای مختلف در سراسر جهان وجود دارد. اگر از شرط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *