صفحه اصلی / اخبار ورزشی جهان / عصبانیت مکس ورشتپن از مهندس مسابقه‌ای ردبول، در فرمول یک اسپانیا

عصبانیت مکس ورشتپن از مهندس مسابقه‌ای ردبول، در فرمول یک اسپانیا

4 2 1

روز یک شنبه ۲۶ مرداد ۹۹ از ساعت ۱۷:۴۰ فرمول یک اسپانیا برگزار شد و لوییس همیلتون راننده تیم مرسدس بنز توانست جام قهرمانی را بالای سر برد. مکس ورشتپن نزدیکترین تعقیب کننده او که به مقام دوم دست پیدا کرد در مصاحبه خود از عملکرد مهندس ردبول انتقاد تندی کرد.

ورود به سایت بت کارت

مکس ورشتپن که در هفته گذشته توانست استراتژی برنده را در فرمول یک بریتانیا داشته باشد و قهرمانی را با اندیشه صحیح خود و تیمش از چنگ لوییس همیلتون، صدر نشین جدول رده بندی جهانی در بیاورد، در فرمول یک اسپانیا که پریروز برگزار شد نتواست در حد و اندازه‌های خودش ظاهر شود و به جایگاه دوم دست پیدا کرد. البته این راننده بازی را از خط سوم بعد از همیلتون که پول پوزیشن را داشت و والتری بوتاس دیگر راننده مرسدس بنز که از خط دوم کار را آغاز کرده بود، شروع کرد و توانست جایگاه دوم را نیز از بوتاس بگیرد.

آیا با تغییر استراتژی ردبول، مکس ورشتپن می‌توانست قهرمان فرمول یک اسپانیا شود؟

در طول مسابقه اما مکالماتی در رادیو بین مکس ورشتپن و مهندس مسابقه ای ردبول جیانپیرو لامبیاس رد و بدل شد که بعد از مسابقه ورشتپن مدعی شد که هشدار لازم را به مهندسش داده و او با نادیده گرفتن این قضیه یکی از مقصران بوده است. ماجرا از این قرار بود که بعد از اینکه مکس پیت استاپ اول خود را انجام داد مهندس در رادیو به او اعلام کرد که وضعیت لاستیک‌های بوتاس و همیلتون را به تو اطلاع می‌دهیم. مکس که از میزان قوی بودن لاستیک‌های خودش اطمینان لازم را نداشت و زمان زیادی را در پیت استاپ از دست داده بود به مهندس گفت که به جای این که بر روی لاستیک آنها که قطعا از ما بهتر است تمرکز کنیم، اول به بررسی لاستیک‌ها و شرایط من بپردازیم؟
که بعد از این صحبت جیانپیرو لامبیاس مهندس ردبول به او گفت که چشمانت را باز کن و حواست به مسابقه خودت باشد مکس!

مکس ورشتپن

بعد از مسابقه مکس ورشتپن که زمان زیادی را به خاطر لاستیک‌های خود از دست داده بود، از استراتژی تیمی‌اش انتقاد کرد و گفت:

به نظر من باید ابتدا به شرایط من رسیدگی شود و بعد به شرایط دیگر تیم‌ها مثل مرسدس و ریسینگ پوینت و من باید بدون شرایط آنها به پیت می‌آمدم. با لاستیک‌هایم به طرز عجیب و زیادی مشکل داشتم و در دور آخر که کنترل آن بسیار سخت شده بود. اهمیتی نمی‌دادم که پشت ریسینگ پوینت قرار بگیرم چرا که نمی‌توانستم با آن شرایط ادامه دهم و قطعا اگر زودتر به پیت می‌رفتم اوضاع جور دیگری رقم می‌خورد.

پیش بینی مسابقات جذاب و مهیج فرمول یک ۲۰۲۰ همراه با سایت بتکارت

ورود به سایت بت کارت

ezgif 3 a78afeab419f
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

کانر مک گرگور و داستین پویریر

مسابقه UFC | رقابت کانر مک گرگور و داستین پویریر در ابوظبی

کانر مک گرگور و داستین پویریر در فایت اصلی مسابقات UFC برای دومین بار به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.