صفحه اصلی / اخبار ورزشی جهان / یورگن کلوپ :شروع زودتر بازی های لیگ جزیره به بازیکنان در انگلیس آسیب می زند

یورگن کلوپ :شروع زودتر بازی های لیگ جزیره به بازیکنان در انگلیس آسیب می زند

4 2 1

تیم فوتبال منچستر سیتی با شکست تیم لیورپول در ضربات پنالتی، قهرمان جام خیریه انگلیس شد و جام دیگری را به فصل درخشان خود اضافه کرد و یورگن کلوپ سرمربی تیم لیورپول که در کسب این جام نیز در مقابل آبی پوشان ناکام ماند، از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد.

 پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ابراز رضایت یورگن کلوپ از بازیکنان لیورپول در پیش فصل

این بازی که از ساعت ۱۸:۳۰ روز ۱۳ مرداد ۹۸ بین منچستر سیتی قهرمان لیگ برتر و FA Cup و لیورپول به عنوان نایب قهرمان لیگ برتر با قضاوت مارتین آتکینسون در ورزشگاه ومبلی شهر لندن آغاز شد در وقت قانونی به تساوی ۱_۱ کشیده شد و در ضربات پنالتی این یاران پپ گواردیولا بودند که موفق‌تر ظاهر شدند و توانستند قهرمانی را از آن خود کنند. لیورپول که در اندیشه انتقام گرفتن برای از دست دادن قهرمانی لیگ برتر تنها با یک امتیاز کمتر نسبت به سیتی به سر می‌بردند، بار دیگر مغلوب این تیم شدند تا روند ناکامی های یاران یورگن کلوپ در برابر سیتی ادامه پیدا کند تا کلوپ نیز اندیشه جدی تری را برای رقابت با گواردیولا پیدا کند زیرا در لیگ برتر انگلیس نیز همان طور که دیدید سیتی با یک امتیاز بیشتر نسبت به لیورپول با ۹۸ امتیاز قهرمان و قرمز پوشان با ۹۷ امتیاز در جایگاه دوم ایستادند ولی در عوض قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا در مقابل تاتنهام جشن گرفتند.

یورگن کلوپ لیورپول
یورگن کلوپ اما در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه لیورپول در خصوص مسائلی مختلفی صحبت کرد که در زیر می‌خوانید:
نظرتان در خصوص بازی لیورپول با تیم منچستر سیتی ؟

در حال حاضر از عملکرد شاگردانم اضی هستم زیرا مقابله با سیتی بسیار کار دشواری است و آن ها هر کاری دلشان بخواهد می توانند در زمین انجام دهند. قبل از بازی نیز بر روی این مسئله تاکید داشتم که در طول فصل نیز رقابت بین ما و آن ها مشکل خواهد بود چون هیچ تیمی همانند آن ها فعلا بازی نمی کند. باید برای جای گیری بازیکنان وقت بیشتری بگذارم زیرا در این خصوص برای آن ها ضعف مشاهده کردم ولی این بازی ها به درد همین قضیه می خورد که ضعف های تیم مشخص گردد. یکی از مشکلاتی که در بازی با آن مواجه شدیم توپ های بلند براوو دروازه بان سیتی بود که در پشت دفاع می انداخت که ما را در دفاع دچار مشکل کرد. باید بهتر عمل می کردیم ولی نتوانستیم این کار را انجام دهیم و البته در نیمه دوم بهتر شدیم و من راضی بودم زیرا موقعیت های گل زنی زیادی برای ما بوجود آمد که این نشان دهنده این است که این نوع فوتبال در مقابل سیتی جواب می دهد و باید همین رویه را پیش بگیریم. درست است که آن طور که می خواستیم نشد و نتیجه لازم را نتوانستیم بگیریم ولی از عملکرد بازیکنانم به خصوص در نیمه دوم راضی هستم.

برای فصل آینده و کسب جام چه برنامه ای دارید؟

هدف هر تیمی کسب جام های بیشتر است و این میل تمام نمی شود و عطش آن بیشتر می شود. همان طور که در بازی با سیتی نیز دیدید بازیکنانم انگیزه زیادی برای کسب جام دارند و تمام تلاشمان را برای کسب جام های بیشتر خواهیم کرد. درست است که در فصل گذشته لیگ قهرمانان را فتح کردیم ولی برایمان کافی نیست و لیورپول نیز همواره بیشتر از این ها را می خواهد.

9 1
یورگن کلوپ از زودتر شروع شدن لیگ برتر نسبت به سایر لیگ ها ابراز نا رضایتی داشت و در این خصوص گفت:

باید یک جایی این مسئله مطرح گردد که چرا لیگ برتر را زود شروع می‌کنند و به فکر بازیکنانی که در انگلیس به میدان می‌روند نیستند. سری آ هم همانند لیگ ما ۲۰ تیم دارد ولی آن ها چرا به روال عادی بازی ها را شروع می‌کنند اما ما به این زودی باید به میادین بازگردیم در صورتی که برخی بازیکنان در جام ملت های آفریقا و برخی در کوپا آمریکا شرکت کردند و هنوز هیچ گونه استراحتی انجام ندادند و سریعا باید به بازی برگردند. مشخص است که به این صورت برنامه ریزی هم به بازیکنان از لحاظ بدنی و هم در شرایط تیمی به خاطر خستگی آسیب می‌زدند و بازیکن نمی تواند روال عادی بازی‌اش را پیش بگیرد و دربرخی موارد دچار افت خواهد شد که این قضیه بر روی عملکرد کل تیم آسیب وارد می‌کند. ما هم اگر مثل سایر لیگ ها همزمان بازی‌هایمان آغاز می‌شد شرایط بهتری را داشتیم. من عاشق به میدان رفتن و برگزاری بازی ها هستم و دوست دارم هر هفته به میدان برویم ولی این فشاری که بازیکنان در این برهه وارد می شود آزار دهنده است. تا در این خصوص صحبتی می کنم می‌گویند که من بهانه گیر هستم یا دوست دارم دیر تر بازی ها را شروع کنم در صورتی که این گونه نیست. این مسائل واقعی هستند و به بازیکن فشار وارد می‌کند. من هیچ مشکلی حتی با بازی کردن در همین زمان را ندارم ولی من نیستم که قرار است به میدان برود و من تنها برای یک تیم کافی نیست زیرا بازیکنان شرایط متفاوتی را دارند.

وی در خصوص اردوی پیش فصل لیورپول ادامه داد:

برنامه سنگینی در بازی های پیش فصل داشتیم و محک خوبی برای بازیکنان بود زیرا وظایف هر کسی را به آن ها گفتیم و آن ها نیز آن کارها را کمتر و بیشتر انجام دادند. حال باید شرایط را بررسی کنیم که برای هر بازیکن چه جایگاهی در نظر بگیریم. هواداران نیز در این بازی‌ها کمک زیادی به ما کردند و از این به بعد نیز انتظار می‌رود حمایتشان از ما را ثابت کنند. من که از بازیکنانم تا حدودی در اردوی پیش فصل راضی بوده ام. امیدوارم هواداران نیز همین نظر را داشته باشند.

نظرتان در خصوص آدریان دروازه بان جدید لیورپول که به جای مینیوله دروازه بان دوم تیم به خدمت گرفتید؟

آدریان دروازه بان خوبی است و شناخت خوبی روی لیگ برتر دارد. مینوله و آلیسون هر دو دروازه بان درجه یکی بودند و نمیشد که در کنار هم باشند. آدریان ولی در بازی های بزرگ زیاد به میدان رفته و تجربه لازم را دارد. در خصوص او اطلاعات زیادی را داریم و بررسی های لازم برای خرید او انجام شده است. این فکر را نکنید که در پست دروازه بان دوم تیم دچار ضعف گردیده به این صورت نیست و مطمئن هستیم او جانشین مناسبی برای مینیوله است.

6 1
وی در خصوص سایمون مینیوله اضافه کرد:

در تیم ما همه سایمون را دوست داشتند و دارند زیرا او بازیکن بزرگ، حرفه ای و با اخلاقی است و یکی از بازیکنان درجه یکی است که من در این سال ها با او کار کرده ام و اگر بخواهم یک لیست از بازیکنان برترم بنویسم قطعا نام او را در میان آن ها قرار می‌دهم. او فوق العاده حرفه ای و بزرگ بود و حتی وقتی به میدان نیز نمی رفت رابطه خوبی با همه داشت و تمرینات سخت تر از همه مشارکت می‌کرد. او واقعا دروازه بان درجه یکی است و من دوست نداشتم برود ولی او با رفتن می‌توانست پیشرفت کند و من چون او را خیلی دوست دارم نمی‌توانستم جلوی آینده مثبت و حرفه ای او را بگیرم و اگر فرصتی بهتری برایش پیش می‌آمد همواره تشویقش می کردم. تا آخرین لحظه به لیورپول پایبند ماند و باشگاه نیز موظف است هر راهی برای پیشرفت او را بررسی کند چون اگر می‌ماند باید به عنوان گلر دوم بر روی نیمکت می نشست و استعدادش هدر می‌رفت. امیدوارم در تیم جدیدی که بازی می‌کند موفق تر از همیشه او را ببینم و از همین جا از سایمون بسیار تشکر می‌کنم و من و باشگاه لیورپول از او بابت خدمت و زحماتی که کشید سپاس گزار هستیم.

کلوپ در مورد اینکه جمعه در اولین دیدار لیگ برتر باید به مصاف نوریچ سیتی برود، افزود:

نظرتان در خصوص اولین بازی در لیگ برتر مقابل نوریچ سیتی که در روز جمعه ۱۹ مرداد۹۸ برگزار می شود؟
همان طور که گفتم من با برگزاری بازی ها هیچ مشکلی ندارم و برای بازی آماده هستیم ولی سه روز بعد هم باید به مصاف ساوتهمپتون برویم و این سخت است که چنین فشردگی در ابتدای فصل قرار داده شود. زیرا همه بازی ها مشکل و دشوار هستند و شرایط خاص خودشان را دارند. به هرحال هیچ کسی به این چیز ها توجهی نمی‌کند و مجبور هستیم بازی ها را انجام دهیم.

 پیش بینی بازی های ورزشی در بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

پیش بینی جام جهانی 2022

آموزش پیش بینی جام جهانی فوتبال – تمام چیزهایی که باید بدانید

جام جهانی فوتبال (فیفا ورلد کاپ) بزرگترین رویداد ورزشی در جهان است. فوتبال محبوب ترین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *