صفحه اصلی / راهنمای پیش بینی مسابقات / تحلیل پیش بینی فوتبال / میلان-کالیاری؛ گنارو گتوزو به دنبال سهمیه اروپایی

میلان-کالیاری؛ گنارو گتوزو به دنبال سهمیه اروپایی

4 2 1

در چارچوب هفته بیست و سوم مسابقات سری آ، تیم‎های میلان و کالیاری از ساعت ۲۳:۰۰ روز یکشنه ۲۱ بهمن ماه مصادف با ۱۰ فوریه ۲۰۱۹ در استادیوم جوزپه مه آتزا با قضاوت فدریکو لاپنا مقابل یکدیگر صف‌آرایی خواهند کرد. جدول سری آ به گونه‎ای است که گنارو گتوزو برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در فصل بعد نیاز مبرم به پیروزی در  این دیدار خانگی دارد. همین مسئله موجب شده تا کارشناسان در پیش بینی فوتبال دو تیم، شانس خوبی برای پیروزی میلان قائل شوند.

پیش‌بینی این مسابقه در سایت بتکارت

میلان؛ جایگاه گنارو گتوزو مستحکم‎تر خواهد شد؟

باشگاه میلان در فصل جاری سری آ عملکرد مطلوبی داشته است. این تیم شروع خوبی نداشت ولی اکنون خود را به تیم‎های بالانشین نزدیک‎تر کرده است. شاگردان گتوزو از ۲۲ مسابقه خود در مسابقات سری آ ۹ پیروزی، ۹ تساوی و ۴ شکست کسب کرده و با ۳۶ امتیاز جایگاه ششم را به خود اختصاص داده اند.

گنارو گتوزو میلان

به گزارش وبسایت هواسکورد، کریستین زاپاتا، ماتیا کالدارا، جاکومو بوناونتورا و پپه رینا مصدومان قطعی باشگاه میلان برای این دیدار هستند. لوکاس بیلیا پس از دوری از میادین در تمرینات شرکت کرده و در صورت نظر مثبت گنارو گتوزو، می‎تواند در ترکیب اصلی تیمش قرار گیرد. بعید است که مربی جوان با توجه به عملکرد اخیر تیمش ترکیب میانه میدان را تغییر دهد و انتظار می‎رود میلان با ترکیب تیمو باکایوکو، لوکاس پاکتا و فرانک کسیه در میانه میدان مقابل کالیاری حاضر شود.

باشگاه میلان در ۶ هفته اخیر خود در مسابقات سری آ تنها یک شکست داشته ولی مشکل اصلی این تیم تساوی‎های متعدد است. البته در دیدار پیش رو آمار به نفع میزبان است. در واقع میلان در ۱۳ دیدار اخیر خانگی خود مقابل کالیاری پیروز شده است و البته آن‎ها در ۹ دیدار از ۱۰ دیدار اخیر خود در سری آ شکست نخورده‎اند. بنابراین در پیش بینی فوتبال دو تیم سخت بتوان پنداشت که کالیاری با سه امتیاز می‎تواند از جوزپه مه آتزا خارج شود.

کالیاری؛ رولاندو ماران نگران جایگاه تیمش است

باشگاه کالیاری در فصل جاری مسابقات سری آ عملکرد چندان مطلوبی نداشته است. این تیم در ۲۲ مسابقه خود در سطح اول فوتبال ایتالیا ۴ پیروزی، ۹ تساوی و ۹ شکست داشته و با کسب ۲۱ امتیاز جایگاه پانزدهم سری آ را به خود اختصاص داده است.

گنارو گتوزو کالیاری

به گزارش وبسایت گل، لوکاس کاسترو، راگنار کلاوان، آلبرتو سری، والتر بیرسا و فیلیپ برادریچ لشکر مصدومان باشگاه کالیاری برای دیدار سخت مقابل میلان هستند. نبود مهره‌های کلیدی موجب شده کار رولاندو ماران مقابل شاگردان گنارو گتوزو بسیار سخت باشد و در پیش بینی فوتبال دو تیم کارشناسان معتقدند که حتی تساوی نتیجه‎ای بسیار خوب برای کالیاری خواهد بود.

باشگاه کالیاری در ۶ دیدار اخیر خود در سری آ ۴ شکست داشته و در ۲ دیدار اخیر خود نیز شکست خورده است. آن‎ها همچنین در ۵ دیدار از ۶ مسابقه اخیر خارج از خانه خود در سری آ حداقل دو گل از حریف دریافت کرده‌‎اند. همچنین ۳ دیدار اخیر خارج از خانه خود را در سری آ واگذار کرده‌اند تا نشان دهند آمار و ارقام در این دیدار سخت به هیچ وجه به نفع آن‎ها نیست. در تقابل‎های رودررو نیز کالیاری فقط ۱ پیروزی در ۶ دیدار اخیر مقابل میلان داشته است.

پیش‌بینی مسابقات سری آ ایتالیا در سایت بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

پیش بینی پیش فصل فوتبال

توصیه های شرط بندی پیش فصل فوتبال | استراتژی پیش بینی مسابقات پیش فصل

تابستان برای بسیاری ممکن است زمان خوبی برای یک ورزش محبوب باشد، اما برای طرفداران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *