صفحه اصلی / فوتبال / لیگ اروپا / گری کیهیل: امیدوارم فصل بعد هم در لیگ جزیره بازی کنم

گری کیهیل: امیدوارم فصل بعد هم در لیگ جزیره بازی کنم

4 2 1

گری کیهیل کاپیتان تیم چلسی که به زودی آماده ترک این باشگاه می شود در صحبت های خود در مورد فینال لیگ اروپا و آینده باشگاه به گفتگو با خبرنگاران پرداخت.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

این مدافع انگلیسی به باقی ماندن در لیگ جزیره بعد از ترک چلسی در این تابستان همچنان امیدوار است و در مورد آینده باشگاه بر این باور است که با وجود ممنوعیت خرید بازیکن، ترکیب حال حاضر آبی ها نیز می تواند همچنان به بردن جام ها ادامه بدهد. این بازیکن ۳۳ ساله انگلیسی در جریان پیروزی تیمش در فینال لیگ اروپا مقابل آرسنال در چهارشنبه شب گذشته به همراه سزار آزپیلیکوئتا دیگر کاپیتان تیم جام قهرمانی را بالای سر برد. با توجه به اختلافات این بازیکن با سرمربی تیم مائوریتسیو ساری، کیهیل با اتمام قراردادش در آخر ماه آینده چلسی را ترک خواهد کرد و یکماه آتی را برای برداشتن قدم بعدی خود زمان برای فکر کردن خواهد داشت. کیهیل که در بازی مقابل آرسنال به او بازی نرسید همچنین از سزار آزپیلیکوئتا بابت اینکه برای بالا بردن کاپ قهرمانی از او دعوت کرده مراتب تشکر و قدردانی به عمل آورد، درست کاری که خود گری کیهیل در سال ۲۰۱۷ و بعد از قهرمانی در لیگ برتر با جان تری کاپیتان اسبق تیم انجام داد.

گری کیهیل در این مورد به خبرنگاران گفت:

بیشترین مراتب احترام و قدردانی را برای آزپیلیکوئتا چه به عنوان بازیکن و یک انسان بزرگ قائل هستم. او تقریبا هم اندازه من برای تیم بازی کرده و بالا بردن جام توسط او برای من مشکلی نبود. او مشخصا می خواست که من جام را بالای سر ببرم و دیگر بازیکنان نیز خواستار بالا بردن جام توسط هر دوی ما بودند. نگاه به این قضیه از این زاویه حس خوبی داشت. بودن در این لحظات و عضوی از تیم بودن لذت بخش است و من خوش شانس بودم که با بازوبند کاپیتانی توانستم چنین لحظاتی را در جام حذفی و دیگر جام ها تجربه کنم. بعضی مواقع هم خوب است که یک قدم عقب بردارید تا یک نفر دیگر نیز چنین لحظه هایی را تجربه کند. سزار نیز چنین موقعیتی را داشت و او کاملا لایق آن است. بنابراین برای من چند گام عقب گذاشتن و اجازه دادن به سایر بازیکنان تیم برای لذت بردن از این لحظات مشکلی نبود. می خواهم که به تعطیلات تابستانی بروم و چند هفته ای را به استراحت بپردازم و سپس بعد از آن بررسی کنم که چه گزینه هایی پیش رویم وجود دارند. اطمینان دارم که به احتمال زیاد بتوانم در لیگ جزیره باقی بمانم اما در حال حاضر باید صبر کنم و ببینم چه خواهد شد و در تابستان تصمیمم را می گیرم. زمان زیادی را برای فکر کردن به مسائل مختلف دارم و امیدوارم که در نهایت تصمیم درستی بگیرم. نمی توانم برای بازی کردن دوباره در فصل آینده صبر کنم. به این امر خوشبین هستم.

گری کیهیل
گری کیهیل و سزار آزپیلیکوئتا

گری کیهیل یکی از معدود بازیکنان چلسی است که تجربه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا با این تیم را داراست در حالیکه باشگاه خود را برای بازگشت به این رقابت ها پس از یک سال غیبت آماده می کند. چندی پیش بود که آبی ها از سوی فیفا دو پنجره نقل و انتقالاتی را برای خرید بازیکن محروم شدند اما کیهیل معتقد است که در صورت تصویب نهایی این حکم نیز ترکیب خوبی از تجربه و استعداد و جوانی در مجموعه تیم وجود دارد.

کیهیل در این خصوص اظهار داشت:

راهیابی به رقابت های لیگ قهرمانان اروپا دستاورد بزرگی محسوب می شود و این هدف اصلی برای تیم به شمار می رفت اما به پایان رساندن فصل همراه با جام چیزی بود که آنها برایش در طول فصل بازی می کردند. باید نگاه رو به جلو داشته باشیم و ببینیم که داستان این محرومیت چگونه پیش خواهد رفت اما به بازیکنان جوان تیم نگاه مثبتی داریم و آنها نیز بسیار هیجان زده هستند. مطمئن هستم که هواداران و دیگر بازیکنان تیم نیز از آنها استقبال خوبی خواهند کرد. دلیلی نمی بینم که ترکیب حال حاضر نتواند قدمی رو به جلو برای پیشرفت بردارد. تجربه هایی همانند این بازیکنان را رشد شخصیتی می دهد و از آنها درون زمین یک رهبر در بازیهای بزرگ می سازد. بازی کردن در فصل آینده چمپیونز لیگ نمایش بزرگی برای بازیکنان تیم خواهد بود، خصوصا جوانانی که قرار است به باشگاه اضافه شوند.

پیش‌بینی ورزشی در سایت بتکارت

ezgif 3 a78afeab419f

درباره bcadmin

آواتار bcadmin

این مطالب را نیز ببینید!

یورو 2020

معرفی کامل سری مسابقات یورو 2020 | UEFA Euro 2020

مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا یوفا 2020، که معمولا به عنوان قهرمانی اروپا یوفا 202، UEFA …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *